Furloughed کارکنان باید دریافت افزونگی کامل

"قوانین جدید به اجرا درآمدن امروز را تضمین خواهد کرد furloughed کارگران هستند ، اگر آنها تا کنون ساخته شده کار

توسط AKHSHIJNEWS در 9 مرداد 1399

"قوانین جدید به اجرا درآمدن امروز را تضمین خواهد کرد furloughed کارگران هستند ، اگر آنها تا کنون ساخته شده کار برکنار شده" – کسب و کار, منشی, Alok Sharma. عکس: استفان روسو/PA سیم/PA تصاویر

Furloughed کارکنان خواهد شد تحت عنوان به رفع اشکالات پرداخت خود را بر اساس دستمزد عادی نمی کردند رای از فردا (31 جولای).

قانون جدید نیاز خواهد داشت کارفرمایان ساخت furloughed کارکنان کار برکنار شده و به پرداخت آن با بیش از دو سال خدمت مستمر افزونگی پرداخت و قانونی متوجه پرداخت خود را بر اساس قرارداد نرخ. جوایز اساسی برای اخراج ناعادلانه موارد نیز باید مبتنی بر پرداخت کامل به جای پرداخت کردند.

دولت گفت: بسیاری از furloughed کارکنان که شده بود برکنار شد, تنها دریافت پرداخت آف بر اساس 80 درصد از معمول خود را دستمزد به دلیل کارفرمایان بودند با استفاده از بحران به پرداخت کارکنان کمتر از آنچه که آنها به طور معمول خواهد بود بدهکار است.

کسب و کار, منشی, Alok شارما گفت: "ما مصرانه از کارفرمایان به انجام همه چیز آنها می توانند برای جلوگیری از ایجاد موانعی اما جایی که این اجتناب ناپذیر است و این مهم است که کارکنان دریافت پرداخت های آنها به درستی حق.

"قوانین جدید به اجرا درآمدن امروز را تضمین خواهد کرد furloughed کارگران هستند ، اگر آنها تا کنون برکنار – ارائه برخی از اطمینان برای کارگران و خانواده های آنها در طول این زمان به چالش کشیدن."

ریچارد Fox, استخدام وکیل در شرکت حقوقی کینگزلی Napley گفت: اعلام پاک کردن عدم قطعیت و "در زمان مناسب".

"بسیاری از کارفرمایان خواهد شده اند محاسبات برای این منظور در حالت عادی میزان پرداخت اما برخی هستند که به خوبی از منابع و رک و پوست کنده تلاش خواهد شد که به دنبال سرمایه گذاری بر روی هر residuary شک در اطراف این موضوع است. آن است که حق را به این قطعیت پایین," او گفت:.

اما کیت Boguslawska شرکت حقوقی کارتر لیمو Camerons گفت: به نظر می رسد این قانون نداشت و گذشته نگر اثر است.

"من انتظار یک موج از موارد در اشتغال دادگاه از کارکنان که افزونگی پرداخت محاسبه شد با اشاره به کاهش پرداخت کردند," او گفت:.

معمولا قانونی رفع اشکالات پرداخت محاسبات بر اساس میانگین هفتگی پرداخت بیش از 12 هفته در کنار دیگر عوامل مانند ظهر مستمر خدمات و کارمند سن. بر اساس قوانین جدید کارفرمایان باید درمان هر هفته یک کارمند صرف کردند بیش از 12 هفته دوره مرجع به عنوان اگر آنها کار را در پرداخت کامل.

این قانون نیز پوشش می دهد دیگر حقوق اشتغال است که تکیه بر میانگین هفتگی پرداخت از جمله متوجه پرداخت ناعادلانه اخراج و ساعات کار.

تغییر نمی کند و تاثیر هر گونه افزایش افزونگی پرداخت مندرج در ضوابط و شرایط یک کارمند قرارداد کار.

برخی از 9.5 میلیون کارمند شده اند furloughed تحت Coronavirus کار احتباس طرح در هزینه £31.7 میلیارد دلار رسیده است.

حدود 150000 نفر که تا کنون ساخته شده است کار برکنار شده و پس از coronavirus همه گیر آمار بریتانیا در اوایل سال جاری اما با طرح کردند با توجه به پایان ماه اکتبر موسسه ملی پژوهش اجتماعی و اقتصادی فکر می کنم تانک پیش بینی کرد که حدود 1.2 میلیون می تواند بیکار کریسمس.

TUC دبیر فرانسیس o'grady گفت: هواپیمای مورد نیاز صنایع برای دیدن فرمت کردند طرح فراتر از اکتبر اگر بیشتر کار ضرر و زیان می شود جلوگیری کرد.

"بدون این ما در معرض خطر بهمن از زوائد آن در پاییز و تضعیف اقتصادی," او گفت:.

دولت به تازگی معرفی یک شغل احتباس جایزه 1000 پوند برای هر furloughed کارمند که باقی می ماند به طور مداوم به کار را از طریق به پایان ماه ژانویه 2021 اگر چه برخی از کارفرمایان از جمله Primark و Asos گفته اند که آنها را رد پاداش.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن