ویکتوریا بکهام رو یک واکنش برای استفاده کردند. یک سخنگو گفت: “ما در حال کار سخت برای اطمینان حاصل شود ما بسیار با ارزش تیم های VB محافظت شده با نگه داشتن کسب و کار ما سالم است. پس به دقت بررسی تمام گزینه های ما, ما تصمیم به کردند یک تعداد کارکنان در افزایش بسته است.” عکس: Ik الدما/DPA/PA تصاویر

کارفرمایان بالا و پایین کشور با متخلف به furloughing کارکنان خود را – هنگامی که مدیران منابع انسانی باید پرسیدن که آیا آنها واقعا نیاز به, در واقع, که آیا آنها هستند و از نظر اخلاقی حق. جاش Sunsoa معتقد است برخی از کارفرمایان “در را”.

من گمان می کنم شرکت ها با استفاده از این طرح به سادگی به عنوان راهی برای کنترل هزینه و یا حتی دادن کارکنان یک وضعیت که ممکن است به آنها امید کاذب در مورد آینده خود ، پس از همه, چرا خلاص شدن از کسی که در حال حاضر زمانی که آنها به راحتی می توان furloughed?”

کردند. اگر ما صادق بودن آن یک کلمه بسیاری از ما تا به حال حتی شنیده از چند هفته پیش.

اما اگر پیش بینی های با رزولوشن پایه ثابت را برای درست باشد – که 12 میلیون خواهد بود قرار داده و در آنچه که به طور موثر باغبانی ترک – پس از آن ما در یک جهنم از یک زمان. سه روز پس از باز کردن آن Coronavirus کار احتباس طرح پورتال (22 آوریل), HM درآمد و گمرک گفت: 435,000 کارفرمایان ادعا کرده دستمزد £3.8 میلیارد دلار به نمایندگی از 3.2 میلیون کارمند دارد.

من را دریافت نمی اشتباه. مطلقا دلیلی برای آن است. ما در حال زندگی در بی سابقه بار. با تحمیل دولت بسیاری از کسب و کار از طریق هیچ گسل از خود را – از دست داده اند و عملا 100 درصد از درآمد خود را. جبران خسارت در اصل به خواب زمستانی این سازمان ها ممکن است سرمایه داری راه حل از آخرین رفت و آمد مکرر, اما این یک راه حل اتخاذ شده در سراسر جهان. و این یکی که در نهایت مالیات دهندگان را مجبور به لخت.

اما این نیز به همین دلیل من یک مشکل بزرگ با آن است. آن را برای یک دلیل اصلی: آیا کسی واقعا متوقف به فکر می کنم در مورد اینکه آیا مدافعان حقوق بشر واقعا باید خیلی پرهیاهو و برای می خواهید از یک عبارت بهتر “در را”?

در حال حاضر ما دیده می شود این دانه ها از یک اضطراب عمومی اطراف آن چند میلیارد پوند باشگاه های فوتبال. آن تاتنهام و لیورپول در ابتدا قبل از هر دو U-تبدیل با توجه به واکنش شدید عمومی برای furloughing آن غیر از بازی کردن کارکنان در حالی که در ادامه به پرداخت 100000 پوند به علاوه دستمزد هفتگی به بازیکنان ستاره برای انجام هیچ چیز.

هفته گذشته ویکتوریا بکهام lambasted برای furloughing 30 کارکنان از مد برچسب با وجود داشتن خود از ثروت شخصی نزدیک به £335m. اما این مشخصات بالا نمونه واقعا فقط نوک کوه یخ است و باید این مشکل برای بیشتر مردم است.

همه در اطراف من, من از دیدن یک مینی صنعت در حال ظهور از وکلا و مشاوران و دیگر HR quidnuncs همه مشاوره شرکت محل کارکنان خود را در کردند صرف نظر از اینکه آیا آنها نیاز به.

این نگرش است که “چرا نه؟” دولت از دادن پول است. نه تنها وجود دارد یک تقلا برای گرفتن پول نقد بدون واقعا فکر کردن در مورد اینکه چرا (و یا اگر آن را در واقع مورد نیاز من شک دارم شرکت ها با استفاده از این طرح به سادگی به عنوان راهی برای کنترل هزینه و یا حتی دادن کارکنان امید کاذب در مورد آینده خود ، پس از همه, چرا خلاص شدن از کسی که در حال حاضر زمانی که آنها به راحتی می توان furloughed?

کسب و کار یا تصمیم گیری برای خود و یا گفته بودن به استفاده از یک وضعیت در حالی که آنها می توانند. آن نشسته uneasily با من چون اساسا اخلاق که آیا درست است یا اشتباه است و یا لازم است رفته اند خارج از پنجره.

کارکنان در کسب و کار است که پول نقد-غنی مثلا دیزنی در حال furloughed – شرکت های که می تواند به راحتی سوار این بحران است. چرا مدافعان حقوق بشر فشار دادن مدیران اجرائی خود را به می گویند آیا ما در واقع نیاز به این کمک کند ؟ چرا میپرسند: “آیا ما محروم پول به شرکت هایی که واقعا به شدت به کمک نیاز دارید؟”

من هیچ شک من تخیلی مشاهده خواهد شد و در ملاقات با تمسخر – چرا باید شرکت های رایت خود را ذخایر نقدی که دولت می تواند نوشتن یک چک برای آنها ؟ اما برای کسانی که با این دیدگاه من می گویند آنها چیزی از دست رفته. در زمان هایی از این فکر نمی کنم کارکنان باید درمان شود به عنوان افرادی که شرکت می تواند به سادگی “انجام یک معامله با دولت” ،

کارفرمایان همه هارپ در مورد مسئول بودن به جوامع خود و به جامعه آنها بخشی از, اما چگونه است که این خوب بودن به جامعه ؟ آن را به طور کامل به احتمال زیاد بسیاری از شرکت هایی که هیچ ذخایر خواهد شد با این حال زیر بروید. در ضمن بزرگ شرکت های چند ملیتی خواهد گفت: “از شما خیلی متشکرم”.

در نهایت مشکل کردند این است که این طرح به جای هر چیزی را با ميخ قانون پشت آن است. اولویت من خواهد بود که دولت مجموعه های بیشتر قانونی قوانین به طوری که وجود دارد این است که برای حفاظت از کسب و کار است که واقعا به آن نیاز دارید. شاید مثلا آن را باید رد صلاحیت شرکت از داشتن پول دولت در صورتی که X-ماه ارزش از کارکنان خود حقوق و دستمزد در بانک – درست مثل جهانی اعتباری در حال حاضر مانع افراد با صرفه جویی از مصرف پول مالیات دهندگان.

تحقیقات توسط XpertHR هفته گذشته متوجه شد که فقط 35 درصد از شرکت های طرح خود تا furloughed کارکنان حقوق و دستمزد از 80% به 100%. در حال حاضر مدافعان حقوق بشر نیاز به رهبری در مورد آنچه به عنوان به خوبی به عنوان داخلی شهرت نام تجاری آسیب اقدامات شبیه به این علت است.

در این لحظه من احساس وسوسه به گرفتن پول رایگان به نظر می رسد که بهتر از همه ما. این غم برای دیدن کسب و کار در حال انجام در این راه است. من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از مدافعین حقوق بشر را واقعا ایستادگی و از آنچه به نظر می رسد بسیار اخلاقی سوال – آیا ما واقعا نیاز به انجام این کار ؟

کارمند روابط فرصت های پرسنل امروز

مرور بیشتر روابط کارکنان مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو