بیشتر نقاط مبتنی بر سیستم مهاجرت جزئیات نشان داد

شاتر

اطلاعات بیشتر در مورد چگونه انگلستان امتیاز مهاجرت مبتنی بر سیستم کار خواهد کرد نازل شده است, از جمله معیارهای زیر آن امتیاز تعلق خواهد گرفت.

افرادی که می خواهید برای زندگی و کار در انگلستان قادر خواهید بود به درخواست برای ویزای تحت یکی از سه مسیر: کارگر ماهر مسیر استعداد جهانی مسیر یا راه اندازی و مبتکر مسیر.

130 صفحه سند منتشر شده توسط دفتر خانه امروز متحده است که وجود خواهد داشت هیچ کلی کلاه بر تعداد افرادی که می توانید برای درخواست ویزا تحت کارگر ماهر مسیر.

کسانی که درخواست تحت این مسیر نیاز به نمره در مجموع 70 امتیاز از 50 امتیاز به ثمر رساند از طریق جلسه الزامی معیار و بیشتر 20 “tradeable” امتیاز اهدا بسته حقوق و دستمزد خود را; در حال ارائه یک کار در یک کمبود شغل یا داشتن مربوطه دکترا.

اجباری معیار شامل داشتن یک پیشنهاد کار از یک مجوز حمایت سازمان; در حال کار ارائه شده در و یا بالاتر از حداقل سطح مهارت از RQF3 سطح و یا معادل آن (A-سطح مدرک تحصیلی یا معادل آن); و قادر به صحبت به زبان انگلیسی به یک “استاندارد قابل قبول”.

اگر کار آنها ارائه شده مطابق با حداقل حقوق و دستمزد £25,600 آنها را به طور خودکار اهدا می شود بیشتر از 20 امتیاز آنها نیاز به امن ویزا. گزینه های وجود دارد اگر حقوق و دستمزد در این سطح ارائه نمی شده است.

برای مثال اگر این کار ذکر شده بهداشت و درمان و یا آموزش و پرورش نقش و دیدار ملی مربوطه پرداخت مقیاس (ارائه این حقوق و دستمزد بالاتر £20,480) متقاضی دریافت خواهد کرد 20 امتیاز.

برای نقش با حقوق و دستمزد حداقل £23,040 — اما حداقل 90 درصد از نرخ رفتن برای حرفه ای), 10 امتیاز اهدا خواهد شد. در این مورد بیشتر از 10 امتیاز را به دست آورد از طریق داشتن یا دکترا در یک موضوع مربوط به کار و یا یک موضوع بنیادی; یک کار در یک کمبود شغل را به عنوان تعریف شده توسط مهاجرت کمیته مشورتی و یا اینکه “شرکت کننده جدید به بازار کار” — مانند یک فرد تغییر از یک دانشجو یا فارغ التحصیل مسیر; یک فرد زیر سن 26; یا کسی کار به سمت به رسمیت شناخته شده مدارک حرفه ای و یا در حال حرکت به طور مستقیم به فوق دکترا موقعیت.

وجود خواهد داشت به سرعت دنبال ورود و خاص و استثنا در برخی از معیارهای مشخص بهداشت و مراقبت نقش اگر چه لیست مشاغل به روز خواهد شد بعد از این سال این سند می گوید.

استعداد جهانی مسیر نیاز متقاضیان را تایید و به رسمیت شناخته شده انگلستان بدن تایید شده توسط دفتر خانه مانند شورای هنر انگلستان و آکادمی سلطنتی مهندسی.

پس از تایید موضوع را به جرم و جنایت و مهاجرت چک جهانی استعداد متقاضیان داده خواهد شد “بسیار انعطاف پذیر اجازه” را قادر می سازد آنها را به کار برای کارفرمایان و یا خود اشتغالی; تغییر شغل بدون اطلاع رسانی دفتر خانه; سفر خارج از کشور و بازگشت به انگلستان برای مقاصد پژوهشی; آورد و وابستگان آنها.

سرانجام کسانی که اعمال می شود به کار در انگلستان تحت Start-up و مبتکر مسیرهای خواهد شد یا نیاز به راه اندازی یک کسب و کار برای اولین بار و یا تجربه صنعت و حداقل £50,000 در بودجه به کار بر روی کسب و کار خود را سرمایه گذاری.

هر متقاضی برای راه اندازی و مبتکر ویزا باید حمایت مورد تایید و حمایت بدن مانند آموزش عالی ارائه دهنده خدمات و یا کسب و کار سازمان با سابقه حمایت از بریتانیا بر اساس کارآفرینان و حمایت از یک اداره دولتی.

Chetal پاتل یک شریک در قانون شرکت بیتس چاه گفت: انتشار این سند به معنای شرکت در نهایت می تواند شروع به درک جدید مهاجرت چارچوب است.

“یکی انتظار می رود جزئیات بیشتری منتشر خواهد شد منجر به پایان حرکت آزاد در 11pm در 31 دسامبر 2020,” او گفت:.

“سیستم جدید در نظر گرفته شده است باید منصفانه و درمان خواهد شد مردم از هر بخشی از جهان به همان اندازه’. روشن است که قصد دولت این است که در هیئت مدیره درس های آموخته شده از اعمال اشتباه تجربه Windrush نسل و این تنها حق است که این کار انجام شود.

“حمایت باقی مانده انتگرال به کارگر ماهر مسیر. از لحاظ تاریخی حمایت شده است بوروکراتیک و سنگین بر کارفرمایان و حذف ردیف 2 (عمومی) کلاه و لغو اقامت تست بازار کار نه تنها سرعت بخشیدن به روند آوردن یک کارگر به انگلستان اما نیز خواهد شد کمتر بار اداری برای حامیان مالی. کارفرمایان هنوز هم در حال رفتن به مجبور به پرداخت برای امتیاز از حمایت کارگران و آن را ارزان نیست.”

او گفت: جالب بود که دولت قادر خواهد بود به گسترش ویژگی برای نمره امتیاز برای پاسخگویی به نیازهای اقتصاد است.

اما پاتل گفت: “هنوز یک ناامیدی” را ببینید که پایین تر کارگران ماهر از جمله کارکنان مراقبت و مراقبت از دستیاران “نیست catered برای تحت سیستم جدید”.

“من در حال حاضر شروع به دیدن کارفرمایان تقاضا در حال حاضر برای حمایت مجوز در آمادگی برای سیستم جدید و من انتظار دارم که با این آخرین اطلاعیه بیشتر سازمانها را نیش گلوله و ارسال حامی مجوز برنامه های اولیه,” او گفت:.

نیروی کار برنامه ریزی فرصت های پرسنل امروز

مرور بیشتر نیروی کار و برنامه ریزی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>