جورج Floyd: ما هفته از شیشه های شکسته و رویاهای شکسته

فعال شهروندان جرم و جنایت و عدالت, دموکراسی, ویراستاران’ انتخاب, ویژه, عناوین, حقوق بشر, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه و آمریکای شمالی TerraViva سازمان ملل متحد

حقوق بشر

Zekiya لوئیس (R) و مانوئلا رامیرز (L) توزیع رایگان آب به معترضان در میدان تایمز نیویورک. اعتبار: James Reinl/IPS

نیویورک Jun 4 سال 2020 (IPS) ایالات متحده شده است یک داستان رویاهای شکسته و شیشه های شکسته در هفته های گذشته است.

یک بار دیگر گزارشی مرد مرده در دست یک افسر پلیس سفید با جورج فلوید در حال دوخته به زمین تحت یک lawman زانو در مینیاپولیس, مینه سوتا به عنوان حیرت زده رهگذران ساخته شده در تلفن همراه ویدئوها از حادثه به پست در رسانه های اجتماعی.

یک بار دیگر اعتراضات محلی snowballed به سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی است که در برخی موارد منجر به درگیری شکست ویندوز را به آتش کشیدند ماشین ها و غارت فروشگاه ها — بی باک امیدوار است که امریکا شد پیشرفت در روابط.

در شهر نیویورک Zekiya Louis 29 ساله آرایشگر و کارآفرین رهبری به میدان تایمز به تصویب بطری آب رایگان در سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض با هدف عمل باعث از واشنگتن نخبگان است که تلاش کرده است با حقوق مدنی گلایه برای چند دهه.

“آن را تبدیل شدن به یک مشکل در حال حاضر چرا که نه نفر از ده بار آن را سیاه و افرادی که قربانیان خشونت پلیس — و ما خسته از این که” لوئیس که در ایالات متحده متولد شد و خانواده در کارائیب گفت: IPS.

“من می دانم که بسیاری از مردم معترض هستند و آنها عصبانی هستید و آنها در حال شکستن چیزهای. اما شما باید درک ما سعی اعتراض مسالمت آمیز ما سعی در نگه داشتن دست ها و آینده و آنچه که ما بیشتر از خشونت و گاز اشک آور.”

آمریکا شده است, تکان موج تظاهرات و ضرب وشتم پس از فلوید, 46, درگذشت, on May 25 در ایالت مینه سوتا پس از افسر پلیس درک چوین, 44 دوخته گردن خود را در زیر زانو برای نزدیک به دو ساعت در حالی که فلوید بود و دستبند رو به پایین در خیابان.

در فیلم چوین به نظر می رسد unphased به عنوان فلوید بارها و بارها راضی شد و گفت که او نمی تواند نفس در حالی که تماشاچیان خواست افسران برای آزادی بازداشت شدگان متهم توسط یک دلی کارگر از خرید سیگار با تقلبی $20 bill.

چوین و سه نفر دیگر از افسران درگیر در Floyd بازداشت شد اخراج بلافاصله پس از این حادثه شد ویروسی احساس و آخرین نمونه از خشونت پلیس علیه گزارشی به ارسال تکان سراسر ایالات متحده

چوین تاکنون به اتهام قتل درجه دوم و سه تن دیگر از افسران سابق — Tou Thao, توماس خط و J. Alexander Kueng — چهره فقره کمک و معاونت در جرم قتل.

این فلوید حماسه به شرح زیر مشخصات بالا از موارد پلیس به قتل غیر مسلح سیاه مردان از جمله مایکل براون در فرگوسن میسوری و اریک گارنر در نیویورک و دیگران که همچنین باعث امواج غم و اندوه تظاهرات و روح جستجو.

در روز تظاهرات در حال گسترش از مینیاپولیس به ده ها تن از شهرستانها در سراسر ایالات متحده آمریکا از جمله لس آنجلس, شیکاگو, نیویورک و واشنگتن که برخی از آنها همراه با خشونت و غارت. پلیس را ساخته اند برخی از 9,300 بازداشت.

معترضان برآورده شده است با استفاده از گاز اشک آور فلش نارنجک و در زمان بیش از حد زور توسط مقامات. پلیس را هدف قرار داده اند روزنامه نگاران از جمله دستگیری خبرنگار سی ان ان عمر Jimenez او به عنوان رادیو و تلویزیون زندگی می کنند. ماموران نیز زخمی شدند.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیان خود “و” غم ” در “چیزی که وحشتناک” است که به پایان رسید فلوید زندگی بلکه به استقبال جدال با تهدید به استفاده از سربازان و هشدار از طریق توییتر است که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود”.

روز دوشنبه تهمت عناوین ساخته شده دوباره تهدید به استقرار نظامی در خاک ایالات متحده آمریکا و نما برای دوربین در حالی که نگه داشتن یک کتاب مقدس در مقابل یک کلیسا آسیب دیده در مدت کوتاهی پس از پلیس استفاده کرده بودند گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضان مسالمت آمیز از صحنه است.

روز چهارشنبه سازمان ملل متحد کمیساریای عالی حقوق بشر, میشل باشله, خواست سیاستمداران ایالات متحده به “محکوم کردن نژادپرستی صراحت” و “واقعا مقابله با نابرابری” در یک جامعه که در آن سفیده غنی تر و سالم تر از سیاه پوستان است.

“صدای خواستار پایان دادن به کشتار غیر مسلح آمریکایی های آفریقایی تبار نیاز به شنیده می شود” شیلی در بیانیه ای گفت.

“صدای خواستار پایان دادن به خشونت های پلیس نیاز به شنیده می شود. و صدای تماس برای پایان دادن به بومی و ساختاری نژادپرستی که آفات ایالات متحده در جامعه باید شنیده شود.”

در حالی که بسیاری از معترضان خواستار پاسخگویی برای افسران درگیر در Floyd مرگ آنها نیز مطرح گسترده تر نگرانی در مورد سنگین دست پلیس سیستمیک نابرابری بین سیاه و سفید آمریکایی و دردناک میراث برده داری.

در یک جلسه مطبوعاتی با روزنامه نگاران کهنه فعال حقوق برگرد Al Sharpton گفت که فلوید مورد باید منجر به کشف قوانین فدرال بی سی گزارش داد.

“اگر ما می آیند از این همه و لازم نیست که قوانین فدرال که در آن ما می توانید به حفاظت از شهروندان از پلیس محلی … پس از آن همه از این است که درام را به هیچ پایان. درام در خیابان باید بشود به تغییر قانونی اساسی گفت:” Sharpton.

در میدان تایمز مانوئلا رامیرز 23 ساله کلمبیایی و پیشخدمت که زندگی در بروکلین نیویورک به نام برای تغییرات بزرگ به چگونه افسران پلیس درک شهروندان به آنها پرداخت می شود برای محافظت و خدمت می کنند.

“من باور دارم که وجود دارد مقدار زیادی از پلیس خوب و زیادی وجود داره بد پلیس کشتار مردم — و این چیزی است که ما درخشش نور در” رامیرز گفت: IPS.

“این است که ذهنیت این افراد که در حال رفتن به انجام کارهای بد به ما و هیچ کس نباید فکر می کنم که می خواهم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de