ما در هفته پنج از خود انزوا و شانس خود را در جریان پیگیریها در حال گرفتن باریک به عنوان روز عبور کند. شما جستجو برای ساعت از طریق Netflix, Hulu و دیگر جریان سیستم عامل اما نمی توانید هر چیزی که می تواند شما را احساس می کنید چیزی. ما در حال حاضر توصیه می شود یک جهت “که در آن ما هستند” یوتیوب کنسرت عملکرداما یکی دیگر وجود دارد جهت پر یوتیوب سری برای کمک به کسانی که قرنطینه روز رفتن سریع تر.

“پرماجرا ماجراهای یک جهت” یا AAoOD به صورت کوتاه, ساخته شده از امواج در یک جهت fandom زمانی که قسمت اول در یوتیوب منتشر شده در سال 2012. این که آیا شما یک سابق superfan یا نه این سری است که ارزش تماشای محض با کیفیت و پوچی از کارتون. این هر دو قابل توجه و در مورد کسی که صرف این مقدار زمان متحرک سازی گروه از کل سری دهانه بیش از دو ساعت طول خالق علامت پارسونز’ شور می درخشد را از طریق با هر شوخی در داخل و تازگی معرفی شده ، پارسونز نه تنها نوشتن و تحریک و تشجیع کردن سری او همچنین صدای هر شخصیت رویایی لهجه به T.

در قسمت اول پارسونز باعث می شود نقاط با نسخه های کارتونی لویی تاملینسون, Liam Payne, Harry Styles, Zayn Malik و Niall Horan. نه تنها پارسونز جذب به نظر می رسد از پسران در طول سال 2012 عصر او نیز عجیب می شود شخصیت خود را راست بر روی بینی. قسمت اول واقعا بر “هویج” که فاز یک جهت طرفداران از طریق رفت و قبل از اینکه درخشان به بد b–es ما امروز! با واقعا بد puns از هری لوئیس گفت: “ما نمی توانیم در دو جهت” و زین را یاد مو قسمت اول مجموعه نوستالژی شما احساس می کنید در هنگام تماشای بقیه سری.

بخش دوم می یابد پسران در مواجهه با بزرگترین تهدید و در عین حال مخوف Megafan — همه ما بدترین کابوس صادقانه میگویم. سازمان دیده بان Megafan مبارزه با میکروفن در چت تصویری و به ما بگویید که شما نمی توانید فلش بک به خود زوم سخنرانی از جهنم است. سعی کنید به خمیازه نیست هر زمان Niall می رود در تاریخ با یک دختر که نمی تواند متوقف خمیازه کشیدن (نوشیدن بازی ؟ گفت: ما هیچ چیز). قاشق آهنگ دمدمی شماره که در آن لیام به ما یادآوری می کند که او ترس از قاشق (و احتمالا هرگز متوقف حسرت های آن) یک سوسیس بدون کلاه.

اگر شما به دنبال یک اخلاقی در جستجوی بیشتر از این آشکار گره به سمت طرفداران فقط اجازه پسران آنها چه کسانی هستند.

قسمت سوم آمد در سال 2015 به عنوان یک سری 12 قسمتی به نام “12 روز AAoOD3” یک درمان خاص برای One Direction fans — و بقیه جهان به صداقت — که دل بر اعلام گروه شکستن. پارسونز حتی به ارمغان می آورد Zayn بازگشت حتی اگر او ترک باند مارس قبل از قسمت سوم تا رهایی بود که تلخ و شیرین. بخش سوم شرح زیر است پسران از طریق سفر خود را به صرفه جویی در کریسمس و در طول راه آنها را اجرا به چند چهره های آشنا مانند بانوی دل شکسته که “قطبی اکسپرس” هادی و بیشتر. با توجه به این سری منتشر شده در پایان یک جهت دوران هنگامی که بسیاری از طرفداران شد رسیدن به اواخر نوجوانی و یا حتی اوایل 20s, جوک تر بودند و شخص. راستش AAoOD واقعا در زمان به نوبه خود در طول سه بخش و ما واقعا نمی تواند به شما بگوید دقیقا چه اتفاقی می افتد. این یک گردباد است که شما نیاز به تجربه خودتان.

اجازه دهید فقط چهره حقیقت: از یک جهت شکست تا در سال 2015 زندگی شده است “amazayn,” “brilliam,” “extraordinharry,” “fabulouis” یا “phenomeniall” در کوچکترین. اما درست مثل یک جهت تور کنسرت ما امیدواریم که این مجموعه سه بخشی می تواند روح خود را و کمک به شما در سفر به یک زمان هنگامی که یک جهت بود و هنوز هم بزرگترین گروه پسر.

“جریان Diaries” مقالات توصیه های روزانه کال کارکنان در دستکمگرفتهشده مطالب موجود در جریان سیستم عامل است.

Skylar ده پل معاون هنر و سرگرمی ویرایشگر. او تماس بگیرید در [email protected]. صدای جیر جیر خود را در @skylardepaul.

جویس کم است به ویژه مسائل مربوط به ویرایشگر. او تماس بگیرید در [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو