فرفره کارگران زندگی در معرض خطر توسط ‘عدم اتخاذ اتحادیه اروپا قانون ایمنی و سلامت’

شاتر

یک اتحادیه است که نشان دهنده فرفره اقتصاد کارگران است که مصرف اقدام قانونی علیه دولت خود به دلیل عدم اطمینان از سلامت و ایمنی مستقل کارگران محافظت شده است.

مستقل اتحادیه کارگران بریتانیا (IWGB) فرستاده است قبل از اقدام پروتکل نامه ای به وزارت کار و بازنشستگی بیان کرد که قصد دارد به اقدامات قانونی به آن معتقد است انگلستان شکست خورده است و در تعهد آن به پس و ایمنی و بهداشت بخشنامه از اتحادیه اروپا به بریتانیا قانون است.

بر اساس قوانین اتحادیه اروپا همه مردم – از جمله کسانی که به عنوان “کارگران” – ارائه شده ایمنی و بهداشت حمایت از جمله حق کافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). اما تنها “کارکنان” مجاز به چنین حمایت های تحت قوانین بریتانیا.

انگلستان لازم است تا مطابق با اتحادیه اروپا قانون تا Brexit دوره گذار به پایان می رسد در ماه دسامبر سال 2020 است.

این IWGB در نظر دارد به یک بررسی قضایی است که اگر از دست دولت را مجبور ایمنی و بهداشت حمایت می شود تمدید به حداقل 4.7 میلیون فرفره اقتصاد کارگران در انگلستان اتحادیه ادعا کرد.

“به عنوان به نظر می رسد دولت به سهولت مستند در میان همه گیر بهداشت و ایمنی در محل کار هرگز مهم تر بوده است” گفت: IWGB دبیر Jason Moyer-لی.

“این بسیار مهم است که استثمار کارفرمایان… می دانم که آنها باید حفاظت از سلامت و ایمنی کارگران خود را و است که دولت به ارمغان می آورد تعقیب کیفری لازم برای اجرای این قانون است. انگلستان در حال حاضر مجبور با قانون اتحادیه اروپا به گسترش بهداشت و ایمنی حفاظت به کارگران; آن را شرم آور دولت را به جای طرح دعوی از آنها پیروی کنید.”

در نامه ای که قابل درک است که تصویب شده است به دولت حقوقی وزارت و بهداشت و ایمنی اجرایی IWGB وکلا ادعا کرد که اعضای آن – که شامل پاک کننده رانندگان تاکسی و پیک کار در خط مقدم از Covid-19 بحران – شدند “قرار می گیرد در خطر آسیب جدی توسط سازمان هایی که در آنها کار را برای عدم اطمینان از سلامت و ایمنی و عدم ارائه آنها را با تجهیزات حفاظت فردی”.

آن افزود: “بریتانیا شکست خورده است و به طور موثر ترانهاده بخشنامه مشتق ایمنی و بهداشت تعهدات به انگلستان قانون است. به عنوان یک نتیجه نه اعضای اتحادیه و شرکت ها باید شفاف و دقیق درک خود را از تعهدات قانونی برای اطمینان از سلامت و ایمنی و ارائه تجهیزات حفاظت فردی; کارگران قرار می گیرد در معرض خطر جدی
آسیب و بدون حفاظت مناسب از ضرر و یا فسخ درگیری.”

یک HSE سخنگو گفت: UK, ایمنی و بهداشت قانون کارفرمایان را ملزم به محافظت از کارگران در “غیر استاندارد قرارداد” به عنوان آنها را به کارکنان خود را.

“بهداشت و ایمنی و تندرستی از همه کسانی که رفتن به محل کار است چه درایوهای هدف ما در هر روز است. این به وضوح شده است منطقه ما شده اند پس از نزدیک و ادامه خواهد داد برای نظارت بر, به منظور شناسایی و کشف ممکن است سلامت و ایمنی اثرات. اما وجود دارد هیچ برنامه فوری برای این قانون برای تغییر” سخنگوی گفت.

“تا زمانی که وظیفه مدیریت ریسک انجام شده است مجدانه زیر موجود هدایت همه کسانی که کار می کنند باید اطمینان آنها می توانند به خانه سالم و امن است.”

این IWGB نیز اقدام قانونی بیش اتهام “تبعیض” در دولت coronavirus درآمد حمایت از طرح های. آن گفت: “اندام (ب) کارگران نمی شد در حال ارائه همان حمایت به عنوان کارمند است که این اتحادیه ادعا به طور نامتناسبی بر بام کارگران و زنان در اجرای اقتصاد است.

Dr هینا J شهيد صندلی اسلامی پزشکان و انجمن گفت: “مهاجران و اقلیت های قومی جوامع به احتمال زیاد کلید کارگران در بخش غیررسمی و بدون دسترسی به بهداشت و ایمنی و حفاظت از درآمد.

“غالب نگرش که همه زندگی به همان اندازه مهم نیست فقط به این معنی تشدید نرخ مرگ و بیماری جدی در میان این گروه است. آن نیز به شمار قبر تهدید برای بهداشت عمومی افزایش مییابد و هر کس را در معرض خطر عفونت است. توانایی ما برای کنترل گسترش این ویروس به طور مستقیم بستگی به حقوق و حمایت های داده شده به تمام کسانی که در خط مقدم.”

یک سخنگوی IWGB گفت: این انتظار پاسخ در بهداشت و مسائل ایمنی از دولت مشاورین حقوقی 18 مارس.

کارمند روابط فرصت های پرسنل امروز

مرور بیشتر روابط کارکنان مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>