توسعه و کمک های اولیه, اقتصاد و تجارت, ویژه, جهانی, جهانی, حکومت, شرایط اضطراری انسانی, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه, منابع طبیعی, جمعیت فقر & SDGs منطقه, دسته بندی TerraViva ملل متحد, تجارت و سرمایه گذاری

اقتصاد و تجارت

The textile industry in Pakistan, the largest manufacturing industry in the country, had been producing at full capacity this February. Prior to the worldwide coronavirus lockdown the government had lifted taxes and duties on the import of cotton. Currently thousands of garment and textile workers have been laid off and factory production has almost halted. Credit: Zofeen Ebrahim/IPS

صنعت نساجی در پاکستان, بزرگترین صنعت در کشور بوده و تولید در ظرفیت کامل این ماه فوریه. قبل از در سراسر جهان coronavirus مستند دولت تا به حال برداشته مالیات و عوارض بر واردات پنبه. در حال حاضر هزاران نفر از پوشاک و نساجی کارگران گذاشته شده و کارخانه تولید تقریبا متوقف شده است. اعتبار: Zofeen ابراهیم/IPS

سازمان ملل متحد Jul 2 سال 2020 (IPS) – مگر در مواردی وجود دارد یک تجدید ساختار بدهی برای کشورهای در حال سرویس دهی برای این بدهی را دور از منابع ارزشمند از این کشورها که مورد نیاز برای جلوگیری از بیشتر درد و رنج مردم در بیماری همه گیر کوروناویروس — به خصوص با توجه به حفظ سلامت سیستم و حفاظت از “یکپارچگی و انعطاف پذیری اقتصاد”.

این است که با توجه به Bogolo شادی Kenewendo وزیر پیشین تجارت بوتسوانا که صحبت کردن به IPS در چهارشنبه Jul. 1 پس از یک بحث میزگرد در سازمان ملل متحد بیش از پست-مستند اقتصاد است.

به منظور جلوگیری از اقتصاد کشورهای در حال توسعه از درد و رنج به طور نامتناسبی تحت زمان همه گیر بسیار مهم است که وجود دارد کمتر حمایتی و تفکر است که کشورهای توسعه یافته با رویکرد رکود اقتصادی از طریق بدان معنی است که توانمند سازی کشورهای در حال توسعه گفت: Kenewendo که همچنین یک عضو سابق سازمان ملل و دبیر کل را در سطح بالا دیجیتال همکاری پانل.

“آنچه مهم است این است که ما باید بدهی یخ و بازسازی بلافاصله به خصوص برای کشورهای در حال توسعه از آنجا که منابع ما در حال حاضر در خیلی فشار تقاضا برای رفاه اجتماعی به تمدید یارانه به تمدید شود و سپس با داشتن برخی از زیرساخت ها نیاز به قرار دادن در محل و پرداخت بهره در وام”.

“[این است که] واقعا قرار دادن مقدار زیادی از فشار بر موقعیت مالی بسیاری از کشورهای در حال توسعه,” او گفت: IPS.

در این میزگرد با عنوان “Rebirthing اقتصاد جهانی به ارائه توسعه پایدار” متعدد برجسته رهبران زن صحبت در مورد این مسئله تکرار راه حل های که با تمرکز بر چگونه به جای نیازهای کشورهای در حال توسعه.

ورا Songwe دبیر اجرایی U. N. کمیسیون اقتصادی برای آفریقا به اشتراک گذاشته نافذ و تحلیل بر اهمیت از بین بردن واسطه احزاب از مبادلات تجاری در طول بحث.

او اظهار داشت که یکی از ایالات متحده, تکنولوژی, شرکت اپل, اصلی واردات پنبه است. اما 80 درصد از واردات پنبه از جمهوری دموکراتیک کنگو (DRC) است که در یک بحران بدهی.

“کنگو فروش پنبه در 40 $ – $80, [اما] در بازار پنبه می رود برای $400,” او گفت:, و اضافه کرد که یک اولویت برای مراحل بعدی باید به اشفتگی فکری موقتی راه است که در آن واسطه گری را می توان کاهش می یابد.

“من فرض میکنم برای تجارت و تجارت جدید محیط زیست است که ما همه چیز را ما می توانیم به دور از هر واسطه وجود دارد که بین محصول اصلی و محصول نهایی,” او گفت:.

کیت Raworth ارشد دانشیار در دانشگاه آکسفورد محیط زیست تغییر موسسه به ارمغان آورد تا “محیط زیست بدهی” که در کشورهای با درآمد بالا نسبت به کشورهای کم درآمد.

او گفت: این نوع بدهی است که بسیار طولانی مدت این ادعا که پیشرفته مناطق مانند اروپا و کشورهایی مانند انگلستان و کانادا و آمریکا و ژاپن زندگی “فراتر از سیاره تاثیر”.

“ما در حال از بین بردن سیستم آب و هوا, ما در حال از بین بردن سیستم های زیست محیطی است که این بدهی ما مدیون به پایین ترین درآمد کشورهای جهان از آنجا که ما در حال تضعیف همه چشم انداز توسعه برای آنها,” او گفت: در سخنرانی پرشوری.

“آنها خواهد شد خاک حاصلخیز بدون باران های موسمی بدون پایدار آب و هوا و آنها را مجبور ظرفیت برای توسعه است.”

Kenewendo گفت: IPS است که این نیز یک ماده از “فرار سرمایه” به کشورهای توسعه یافته است که می گیرد در طول یک بحران است.

“مسئله اصلی این است که بسیاری از [سرمایه گذاری مستقیم خارجی] سرمایه گذاری مستقیم خارجی شده است که در جذب به کشورهای در حال توسعه و بازارهای در حال ظهور” او گفت:.

“و هنگامی که وجود دارد یک بحران شما پیدا کردن این فرار سرمایه به کشورهای توسعه یافته و یا به غرب.”

او گفت: این معنی است که تولید درآمد است که اقتصادهای در حال توسعه انتظار داشتند درآمد از خواهد به طور ناگهانی هدایت به کشورهای توسعه یافته است.

“و این عمدتا به دلیل در هنگام بحران, مردم, نگاه, سیاسی و اقتصادی ثبات اقتصاد و ممکن است آن را در بر داشت که در آفریقا به عنوان مثال ما بی ثباتی سیاسی می شود یک مشکل” Kenewendo گفت.

این نوع از سیاست های حمایتی واقعا می تواند آسیب های کم درآمد و یا کشورهای در حال توسعه و در نتیجه طرفداران نشان می دهد که مصرف یک “گدا تو همسایه” رویکرد که تنها باعث می شود آن را کمتر موثر است.

“آن نوع از درون به دنبال سیاست های وضعیت را مشکل تر برای همه است و آنها تعمیق و طولانی شدن این بحران برای اقتصاد جهانی” Kenewendo گفت که این بسیار مهم است که جریان آزاد سرمایه است که حفظ و تجاری ارتباط برقرار است به جای کمک های مبتنی بر رابطه.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت دیجیتال شدن دستگاه است که همه گیر است برجسته و گفت: این اتحاد عظیم نقشی در اقتصاد ما رفتن به جلو.

“دیجیتال شدن دستگاه نیست و همه چیز در مورد آنلاین بودن اما آن را نیز در مورد استفاده از تلفن همراه تکنولوژی منابع وجود دارد که به منظور اطمینان بسیار گسترده تر در سطح فراگیر در تحویل آن” او گفت:.

با استناد به Songwe را مثال Kenewendo گفت که در این گفتگو در مورد اصلاحات این کلید برای اطمینان حاصل شود که “ما incentivising و تحریک سرمایه گذاری”.

“این بسیار مهم است که ما با ارائه ظرفیت برای کشورهای شیر به سرمایه داخلی و همچنین مطمئن شوید که ما در حال حفاظت [کوچک و متوسط] شرکتهای کوچک و متوسط و تاب آوری در بخش غیررسمی” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im