دولت راه اندازی رایگان آموزش furloughed کارگران

کارفرمایان در حال خواست تا برای تشویق furloughed کارکنان به بهبود مهارت های خود را در حالی که در خانه با استفاده از e-learning platform وزارت آموزش و پرورش معرفی کرده است امروز.

ریاضی و مهارت های دیجیتال بسیار باارزش توسط کارفرمایان پس برای کسانی که این شانس را به upskill آنها می تواند کمک به بهبود چشم انداز شغل و پیشرفت شغلی. من می خواهم تشویق همه کسب و کار را به کارکنان خود را آگاه از این فرصت یادگیری” – متی سقوط کرد CBI

“مهارت Toolkit” به مردم می دهد دسترسی به “دیجیتال با کیفیت بالا و حساب دوره” برای کمک به ساخت تا مهارت های خود را پیشرفت در کار و افزایش کار خود را به چشم انداز.

وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون گفت: “من می دانم چقدر دشوار ماه های اخیر شده است و این تغییرات بزرگ coronavirus آورده در زندگی روزمره همه ما… من می خواهم به کسب و کار خود را تشویق furloughed کارکنان به استفاده از مهارت های جعبه ابزار برای بهبود دانش خود را به ساخت خود اعتماد به نفس و حمایت از سلامت روان خود را به طوری که آنها باید مهارت های آنها نیاز به موفقیت پس از شیوع کروناویروس.”

در ارائه دوره های پوشش طیف وسیعی از سطوح از روزمره ریاضی و ابزار برای استفاده از ایمیل و رسانه های اجتماعی بیشتر به طور موثر در محل کار به پیشرفته تر آموزش. مردم می توانند دسترسی به دوره های طراحی و توسعه توسط دانشگاه لیدز و موسسه های برنامه نویسی, کمک به آنها برای ایجاد محتوای آنلاین به درک اصول بازاریابی دیجیتال از گوگل دیجیتال, گاراژ و به یاد بگیرند که چگونه به کد برای تجزیه و تحلیل داده ها از دانشگاه آزاد.

پروفسور تیم Blackman, معاون-رییس دانشگاه آزاد گفت: “ما پیشرو در جهان از تخصص و توانایی در آموزش آنلاین اشکال ما دوره های کوتاه مدت ما OpenLearn پلت فرم. زبان آموزان می تواند شروع در هر زمان و مطالعه در راحتی خود را متعادل یادگیری با مسئولیت های دیگر به خصوص در این اقدام بی سابقه ،

دولت گفت: مهارت های جعبه ابزار طراحی شده است برای کمک به مردم برای به دست آوردن مهارت های جدید در حالی که آنها در خانه ماندن و افزایش اعتماد به نفس خود را. دوره های آموزشی انتخاب شده اند در مشاوره از کارشناسان و کارفرمایان پیشرو به مطمئن شوید که آنها در دیدار با نیازهای کسب و کار

دیجیتال, منشی, Oliver Dowden گفت: “تاثیر Covid-19 نشان داده است که چگونه مهم مهارت های دیجیتال هستند – هر دو برای کار و جنبه های دیگر زندگی ما است. تکنولوژی در حال رفتن به بازی در یک نقش بسیار مهمی در بهبود اقتصادی و این پلت فرم جدید کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود هر کس قادر به بهبود مهارت های دیجیتال و امکان استفاده از فرصت های پیش رو است.”

متی سقوط کرد, رئیس سیاست مدیر در بانک مرکزی گفت: “جعبه ابزار سنگین تاکید بر مهارت های کسب و کار نیاز خوش آمدید. ریاضی و مهارت های دیجیتال بسیار باارزش توسط کارفرمایان پس برای کسانی که این شانس را به upskill آنها می تواند کمک به بهبود چشم انداز شغل و پیشرفت شغلی. من می خواهم تشویق همه کسب و کار را به کارکنان خود را آگاه از این فرصت یادگیری.”

نیک ویلیامز تحول مدیر گروه بانکی لویدز می گوید: “در حال حاضر بیشتر از همیشه ما واقعا خوشحال برای به اشتراک گذاشتن بانک لویدز آکادمی مهارت های دیجیتال به عنوان بخشی از این مهم دولت و همکاری صنعت.

“ارائه پشتیبانی های عملی برای کمک به مردم بیشتر کسب و کارهای کوچک و سازمان های خیریه در سراسر بریتانیا ساخت اعتماد به نفس آنها نیاز به انطباق مهارت های خود را و خواسته خود را به حتی واضح تر تمرکز می کنند. همه ما در حال یادگیری راه های جدید برای انجام کارها در طول این زمان به چالش کشیدن و هر چه ما می توانیم برای حمایت از دیگران حس می کند به ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>