شاتر

تقریبا نیمی (46.4%) از کارکنان انجام برخی از کار خود را از خانه در مارس با اکثریت قریب به اتفاق حاکی از این بود که به دلیل Covid-19 بیماری همه گیر.

آمار و ارقام جدید منتشر شده توسط دفتر آمار ملی انگلیس امروز نشان داد 86 درصد از افرادی که مشغول به کار در خانه در برخی از نقطه در فروردین سال 2020 را به عنوان یک نتیجه از این بحران است.

تنها 35.2% کار کرده و همان تعداد ساعت به طور معمول 34.4% کار کمتر ساعت و 30.3% مشغول به کار ساعت بیشتر از آنها به طور معمول.

زنان اندکی بیشتر از مردان به انجام برخی از کار از خانه (47.5 درصد در مقایسه با 45.7%) و در هر دو جنس بودند به همین ترتیب احتمال دارد به استناد این بیماری همه گیر را به عنوان دلیلی برای انجام این کار است.

کارگران سن 16-24 شد حداقل احتمال زیاد قادر به کار از خانه در طول مارس (30.2%). این است که در مقایسه با 54.3 درصد از مردم سنی 25-34 و 51.3 درصد از افراد در 35-49 رده سنی است.

ساکنان لندن بودند بیشتر احتمال دارد به طوری که برخی از خانه کار می کنند از مردم در دیگر مناطق بریتانیا است. برخی از 57.2 درصد ساکنان لندن مشغول به کار از خانه در طول ماه آوریل در مقایسه با 35.3 درصد از مردم در میدلندز غربی بود که بالاترین نرخ از خانه کارگر در طول این ماه است.

مردم در شغل های نیاز به مدارک بالاتر و سطح تجربه انجام کار بیشتر از خانه از کسانی که در دستی نقش یا تجارت ماهر مشاغل. برخی از 69.6% حرفه ای انجام برخی از نقش خود را از خانه در حالی که تنها 5.4 درصد از فرایند کارخانه و ماشین فعالان و 14.9 درصد از مردم در مراقبت از اوقات فراغت و خدمات دیگر مشاغل می تواند کار از راه دور.

این ارقام به وضوح برجسته چگونه این بیماری همه گیر را تغییر راه مردم کار “تقریبا یک شبه” گفت: Sarah Palmer-Granville, موسس, طراحی داخلی شرکت SPG طراحی داخلی.

“مرسوم است به هیچ وجه تنزل به زباله دانی تاریخ اما آنچه در حال حاضر بسیار روشن است که بسیاری از شرکت ها در حال حاضر خود را تنظیم مدل های جدید و بسیار بیشتر مقرون به صرفه از راه کار” او گفت:.

نظرسنجی های متعددی پیدا کرده اند و بسیاری از کارگران بر این باورند که آنها در حال سازنده تر در هنگام کار از خانه. تحقیقات منتشر شده در این هفته توسط چاپ شرکت تجهیزات کارتریج مردم یافت می شود 50 درصد از کارگران دفتر احساس آنها بیشتر کار انجام شده در خانه با تنها 13 درصد اعتراف آنها به راحتی پریشان.

تغییر مدیریت فرصت ها در پرسنل امروز

مرور بیشتر مدیریت تغییر شغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de