نیمی از کارگران انتظار می رود از راه دور کار برگشت پس از Covid-19

OK تصاویر / شاتر

با وجود بسیاری از کارگران گفت: آنها احساس اعتماد و که کارفرمایان به خوبی انجام داده اند در اجرای کار از خانه در طی ماه گذشته تقریبا نیمی از کارگران انتظار بازگشت محدود به سیاست های کار انعطاف پذیر پس از coronavirus مستند به پایان می رسد.

یک مطالعه به نگرش کارکنان است که معمولا اجازه کار از راه دور یا کسانی که فقط به ندرت قبل از Covid-19 شیوع نشان داد که 77 درصد احساس کارفرمایان باید یک کار خوب انجام داده دست زدن به کار از راه دور انتقال.

سه چهارم گفت: آنها باور دارند که خود را مدیر اعتماد آنها را به مولد از خانه اگر چه 31 درصد رله که کارفرمای خود را تا به حال اجرا فرآیندهای جدید به روی مردم چک خروجی.

تنها 9 درصد گفت: کارفرمای خود را به کار گرفته نورد از راه دور کار ضعیف چشمگیر نشان می دهد از شرکت های که قبلا مقاومت انعطاف پذیر کار می کنند.

شصت و هشت درصد احساس آنها هم سازنده تر و یا به همان اندازه مولد از صفحه اصلی – که به خصوص قابل توجه است با توجه به چالش های منحصر به فرد بسیاری از کارگران با دست زدن به مهد کودک و خانه مدرسه.

در حالی که 31 درصد گفت: آنها تعادل کار و زندگی تبدیل شده بود راحت تر از اجتماعی فاصله شروع کارگران نمی شد اعتماد به نفس این تجربه را متقاعد کند کارفرمای خود را به تغییر خود کار انعطاف پذیر سیاست های بلند مدت است. تقریبا نیمی (47 درصد) گفت: کارفرمای خود خواهد خندق گسترده از راه دور کار را یک بار Covid-19 همه گیر است به جای بازگشت به سیاست های قبلی خود را. اما 28 درصد گفت: آنها فکر نمی کنم خود کارفرما به بازگشت به کار انعطاف ناپذیر.

Jan شوارتز, co-founder از مردم شرکت تجزیه و تحلیل Visier که راه اندازی این تحقیقات گفت: “این نشان دهنده مثبت در انگلستان HR صنعت است که کارگران فکر می کنم شرکت هایی که جدید به کنترل از راه دور کار را به یک وضعیت دشوار را به خوبی. این شرکت تا به حال به خود را برای تبدیل یک شبه و مقابله با عمده فرهنگی و فن آوری موانع. آنها سزاوار اعتبار واقعی برای سازگاری خود را تحت فشار واقعی.

“وجود دارد البته کار فعالیت ها و نقش ها هستند که بهترین خدمت توسط چهره به چهره تعامل و برخی از کارگران به سادگی باید یک اولویت برای آن است. اما هنوز هم ناامید کننده به گوش بسیاری از پاسخ دهندگان پیش بینی کارفرمایان خود را در راه رفتن به دور از تغییر آنها ایجاد کرده اند پس از بدترین بحران است.”

شوارتز گفت: Covid-19 باعث شده بود جهان “بزرگترین خانه کار آزمایش” بالا بردن سرعت آینده از کار و تاثیر راه ما فکر می کنم در مورد کار در سال به آمده است.

“بدترین چیز این است که شرکت می تواند انجام دهید این است که چشم پوشی از آنها چه آموخته اند در مورد نیروی کار خود را و چگونه آنها می خواهم به کار گیرند. شرکت های که در برابر دنیای جدید از کار تا به حال تا به حال جهان خود را وارونه, اما وجود دارد یک فرصت واقعی برای HR رهبران به کمک آنها خود را ادامه خواهد داد انتقال دیجیتال,” او گفت:.

Visier را بررسی انجام شده توسط Censuswide و نظرسنجی از 1000 کارگران در بریتانیا است که در حال حاضر در حال کار از خانه اما چه کسی هستند یا نه به طور معمول مجاز به کار از خانه و یا کسانی که انجام این کار بیش از یک بار در هر هفته به طور متوسط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو