‘مبارک و پر برکت’: استنلی ماموریت زندگی خانواده در trapline میان COVID همه گیر

محتوای مقاله

قادر به قبول این ایده از او نوه گیر بودن در داخل خانه مطمئن نیستید که چگونه بلند اجتماعی فاصله خواهد بود در محل با توجه به COVID-19 گیر آنی مکنزی انجام بهترین خود را به اطمینان حاصل شود آنها ایجاد کرده اید زندگی, خاطرات فراموش نشدنی در طول این نقطه در تاریخ است.

پیرمرد با دختر بزرگتر از استنلی ماموریت تصمیم به آوردن خانواده اش به او trapline بنابراین او و نوه او می تواند باقی بماند مشغول لذت بردن از خارج از منزل و ارتباط مجدد با زمین است.

“(من) می خواستم به نوه من از اینجا سالم بیرون اینجا” مکنزی گفت. “بنابراین آنها می تواند فعال باقی بماند و نمی تواند در داخل خانه در همه زمان ها.”

جیم ماهیگیری اردوگاه واقع در یک قطعه زمین در منطقه است, فقط پنج دقیقه پیاده روی به Nistowiak آبشار یکی از بلندترین آبشارهای در ساسکاچوان. نزدیک استنلی ماموریت کلیسای آنگلیکان در حال حاضر قدیمی ترین ساختمان در استان ساسکاچوان. و کوچک وجود دارد صخره هایی که هزار سال نقاشی است که باید در برابر عناصر و زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>