'خوشحال به بازگشت': کشاورزان' بازار بازگشایی با COVID-19 احتیاطی

محتوای مقاله در ادامهCutts شده است که عامل کسب و کار خود را SoapCutts صابون دستباف از بازار در حدود پنج سال گف

توسط AKHSHIJNEWS در 4 خرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

Cutts شده است که عامل کسب و کار خود را SoapCutts صابون دستباف از بازار در حدود پنج سال گفت: مردم در بیشتر قسمت ها را در خود حفظ فاصله و به دنبال آن قوانین است. محل جدید را در فضای بزرگ و داشتن فروشندگان گسترش نقش بزرگ در آن, او گفت:.

"من خیلی تحت تاثیر قرار داد. مردم در انتظار به مردم و کاملا چند ماسک," او گفت:. "آن را به عنوان متراکم امروز اما برخی از روزها ما می توانیم خیلی مشغول بنابراین من واقعا سپاسگزار مورد ساختمان بزرگ است."

SASKATOON,SK-- MAY 23/2020-0525 news farmers market- Shoppers at the the Saskatoon Farmers' Marke, which reopened with COVID-19 safety measures in place, in Saskatoon, SK on Saturday, May 23, 2020.(Saskatoon StarPhoenix/Liam Richards)
خریداران در ساسکاتون کشاورزان' بازار است که در بازگشایی با COVID-19 اقدامات ایمنی در محل. لیام ریچاردز/ساسکاتون StarPhoenix

در حالی که نمونه برداری و تست محصولات است که بخشی از تجربه خرید در بازار بودند درک Cutts گفت. فروش صابون می تواند یک چالش مطرح هنگامی که مشتریان نمی توانید انتخاب کنید تا یک نوار به خر خر کردن اما مشتریان هنوز هم علاقه نشان داد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب