بهداشت و مراقبت ویزای راه اندازی شد برای ‘درخشان ترین و بهترین’ بهداشت حرفه ای

شاتر

جدید بهداشت و مراقبت ویزا امیدوار کننده واجد شرایط بهداشت و درمان کارگران و سریع دنبال ورود به زندگی و کار در انگلستان راه اندازی شده است.

باز به برنامه های کاربردی از یک تاریخ به تایید در ماه اوت سلامت و مراقبت ویزا خواهد آمد با کاهش هزینه درخواست ویزا نسبت به پرداخت توسط دیگر کارگران ماهر معافیت از مهاجرت بهداشت اضافه استفاده می شود به شروطي بیمه خدمات درمانی و تصمیم گیری در مورد اینکه آیا متقاضیان می توانند به کار در انگلستان در عرض فقط سه هفته.

“ما مدیون به خارج از کشور سلامت و مراقبت حرفه ای برای خود سهم فوق العاده ای نه تنها در صرفه جویی در هزاران زندگی در طول این بحران اما برای این نقش حیاتی آنها در طول سال گفت: دبیر خانه Priti پاتل.

“این ویزای جدید است که بخشی از ما در سیستم جدید مهاجرت ساخت آن را سریعتر و ارزان تر و آسان تر برای بهترین و درخشان ترین در سلامت و مراقبت حرفه ای از سراسر جهان به کار ما درخشان NHS.”

در ماه مه نخست وزیر اعلام کرد که مراقبت بهداشتی و اجتماعی کارگران را به طور دائم معاف از مهاجرت بهداشت اضافه و هر از اضافه پرداخت های ساخته شده توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی در درجه 2 ویزای پس از 31 مارس سال 2020 خواهد بود مسترد.

وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی گفت: این کار با بخش بهداشت و درمان به مجموعه عملیاتی ترتیبات برای reimbursing مراقبت بهداشتی و اجتماعی کارکنان در خارج از محدوده و بهداشت و مراقبت از ویزا. این ترتیبات آغاز خواهد شد از 1 اکتبر در شش ماه بازپرداخت.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: “تعهد تزلزل ناپذیر مهارت و دلسوزی کارکنان نشان داده اند در طول مبارزه با این ویروس مرگبار است که چیزی کمتر از فوق العاده و بازپرداخت مهاجرت بهداشت اضافه رسمیت می شناسد سهم عظیم از کسانی که آمده اند به انگلستان به کار در مراقبت های بهداشتی و اجتماعی.

“من فوق العاده افتخار ما سلامت و مراقبت از نیروی کار و نگاه به جلو به استقبال متخصصان از سراسر جهان برای ادامه کار فوق العاده برای اطمینان از سلامت سیستم باقی می ماند بهترین در جهان است.”

اعلام کرد: دولت نشان داد اطلاعات بیشتر در مورد نقاط مهاجرت مبتنی بر سیستم این برنامه را به شما معرفی از 1 ژانویه 2021.

130-صفحه سند منتشر شده در روز دوشنبه گفت که برخی از مراقبت های اجتماعی نقش نمی خواهد واجد شرایط تحت ویزای جدید برای سیستم بهداشت و مراقبت کارگران – و این آخرین دولت اعلام و تاکید می کند که.

در میان مشاغل که واجد شرایط برای سلامت و مراقبت ویزا هستند, پرستاران, ماماها, اجتماعی, کارگران, امدادگران, داروسازان و پزشکان و فیزیوتراپیست ها, پرتوکاران راديولوژی در میان چندین نفر دیگر.

دولت گفت: مهاجرت کمیته مشورتی بوده است “بسیار روشن است که مهاجرت است نه پاسخ به این چالش ها در بخش مراقبت های اجتماعی” و گفت: می خواستم آن را به بخش مراقبتهای کارفرمایان به “تمرکز بر سرمایه گذاری در [این] داخلی نیروی کار”.

این Covid-19 بحران درخشید نور در کار حیاتی است که همکاران بین المللی ما را از جمله کسانی که مشغول به کار در مراقبت های اجتماعی و غم انگیز قیمت است که برخی از کارگران پرداخت می شود ، ” – دکتر Chaand Nagpaul, انگلیسی, انجمن پزشکی

با این حال وزارت بهداشت, درمان و مراقبت های اجتماعی گفت: در آن مشغول به کار بود با مراقبت اجتماعی بخش برای بهبود فرصت های آموزشی و معرفی یک “مناسب” ساختار شغلی به آن را جذاب تر و حرفه ای.

Dr Chaand Nagpaul صندلی از انجمن پزشکی بریتانیا شورا اشاره کرد که بخش بزرگی از کارکنان مراقبت خواهد شد که برای ادامه پرداخت های مهاجرت بهداشت اضافه در صف مقابل آنها به عنوان سقوط در خارج از محدوده از کسانی که واجد شرایط برای ویزای جدید مسیر.

“BMA معتقد است که همه سلامت و مراقبت اجتماعی کارگران با ارائه خدمات ارزشمند در فوق العاده نامعقول سیستم و در نتیجه این سیاست باید برای همه به طور مساوی,” او گفت:.

“این Covid-19 بحران درخشید نور در کار حیاتی است که همکاران بین المللی ما را از جمله کسانی که مشغول به کار در مراقبت های اجتماعی و غم انگیز قیمت است که برخی از کارگران پرداخت می شود, تبدیل به ناخوشی با ویروس و متاسفانه در برخی موارد در حال مرگ است. زمان آن است که تعهد خود را شفقت و مهارت های به رسمیت شناخته شده.”

جکی Penlington یک وکیل در Stevens & بولتون ابراز نگرانی کرد که بسیاری از بهداشت و مراقبت از کارکنان نمی خواهد واجد شرایط برای مهاجرت جدید مسیر.

“جدید بهداشت و مراقبت ویزا استقبال خواهد شد – اگر چه استفاده از آن خواهد شد به بخش مراقبت های اجتماعی در عمل است از شک به عنوان مهمترین مراقبت های اجتماعی کارگران نمی خواهد واجد شرایط برای این مسیر با توجه به پایین بودن حقوق و دستمزد در بخش” او گفت:.

HR فرصت ها در بهداشت و درمان در پرسنل امروز

مرور بیشتر HR فرصت ها در بهداشت و درمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>