Close up of doctors and nurses in surgery

سلامت کارگران اعتماد به نفس در طرح دولت برای تامین تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به کسانی که به آن نیاز دارید را تنها بهبود زمانی که آنها به اندازه کافی عرضه در خط مقدم مبارزه خود را در برابر coronavirus سلامت بدن گفته اند.

هفته گذشته دولت نشان داد سه رشته PPE طرح که با تمرکز بر هدایت و تحویل و آینده عرضه است. آن گفت که تحویل شد PPE به 58,000 ارائه دهندگان خدمات سلامت از جمله مراقبت از خانه GP جراحی hospices و جامعه مراقبت سازمان.

اولین رشته – راهنمایی – است “در مورد اینکه روشن است که نیاز PPE چه نوع و در چه شرایطی”. آن گفت: “به اندازه کافی وجود دارد PPE به رفتن در اطراف, اما آن را به یک منبع با ارزش و باید مورد استفاده قرار گیرد که در آن وجود دارد بالینی نیاز به انجام این کار است.”

بهداشت حرفه ای مشغول به کار در عرض دو متر از تایید و یا مشکوک به Covid-19 بیمار باید پوشیدن روپوش و دستکش جراحی ماسک و محافظ چشم در حالی که کسانی که در انجام وظایف است که می تواند تولید قطرات موجود در هوا مورد نیاز برای استفاده از حتی بالاتر از استاندارد حفاظت از چنین مانند لباسهای یکبار مصرف فیلتر ماسک و صورت-محافظ غشاء و فرآیندهای غشایی.

دوم رشته – توزیع – شامل یک مقیاس بزرگ لجستیکی تلاش از بیمه خدمات درمانی و تامین کنندگان و نیروهای مسلح دولت گفت. محلی “تابآوری انجمن ها” ایجاد شده برای توزیع PPE که در آن مورد نیاز است و برنامه هایی به مقیاس ملی توزیع طرح در هفته های آینده.

ثالثا دولت گفت که انتظار دارد برای تقویت آن PPE عرضه با سفارشات از خارج از کشور و بیشتر در انگلستان است. بسیاری از سازمان ها به طور معمول درگیر در تولید PPE در حال حاضر اختصاص خطوط تولید خود را به ساخت بیشتر تجهیزات حفاظتی آن برجسته شده است.

دکتر لیلا McCay مدیر بیمه خدمات درمانی کنفدراسیون گفت: حصول اطمینان از PPE می شود به مکان های راست شد کلید برای موفقیت در هر طرح توزیع و هشدار داد که کارکنان تنها احساس اعتماد به نفس هنگامی که آنها می توانید ببینید این اتفاق می افتد.

او گفت: “کارکنان بیمه خدمات درمانی در حال مبارزه با یک نبرد در برابر Covid-19 و نیاز بهترین حفاظت. اعضای ما به ما گفته اند که در خصوص سلامت روانی تیم و جامعه کارکنان از جمله داروسازان پزشکان خانواده و کسانی که در مراقبت های اجتماعی همیشه دریافت تجهیزات آنها نیاز دارید – ما امیدواریم که آنها می خواهد اطمینان با این طرح جدید.

“کارکنان متخصص و سلامت جامعه تنظیمات خاص کار خواهد کرد با اغلب آسیب پذیر و افراد با رفتارهای پرخطر و افزایش نیاز خود را برای PPE. بهداشت روانی بیماران نیز بیشتر احتمال دارد به زمینه سلامت جسمی مسائل مربوط به قرار دادن آنها در دسته پر خطر برای Covid-19.”

McCay نیز از این خبر استقبال که سلامت و ایمنی اجرایی تایید استفاده از بارانی یا روپوش یک بار مصرف به عنوان یک جایگزین غیر جراحی یکبار مصرف لباس در پاسخ به گزارش کمبود در برخی از بیمه خدمات درمانی تراست.

اما انجمن پزشکی بریتانیا هشدار داده است که کمبود PPE در لندن و یورکشایر در خاص شدند و قرار دادن کارکنان و بیماران در خطر ابتلا به طور بالقوه مرگبار ویروس.

Dr Chaand Nagpaul, BMA شورای صندلی و گفت: دکتر باید همیشه باید در راه آسیب است زمانی که آنها به کار در این بی سابقه ای در برابر این هرگز مهم تر بوده است. آن پوچ است که افراد آموزش دیده برای درمان این بیماری هستند که نمی شود به طور مناسب محافظت شده – و بدون آنها ما چهره واقعی فاجعه است.

“این معلوم نیست که آیا عدم PPE است به طور مستقیم مرتبط با ثبت مرگ و میر ناشی از پزشکان تا کنون, اما ما می دانیم که هیچ بهداشت و درمان کارگران آلوده شده اند در یک بیمارستان در ایتالیا دقیقا به این خاطر که خود را PPE منابع کافی و با کیفیت بالا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو