کمک های سلامت, شرایط اضطراری انسانی

اعتبار: Martina Martelloni / زنان بوده است

رم May 9 سال 2020 – پشت Tiburtina ایستگاه در شرق رم تنها با یک منطقه تحت پوشش حفاظت از inclemency از آب و خواب نزدیک به یکدیگر است و تنها راه برای گرم بماند. یک پسر از ساحل عاج مبدا است که به تنهایی و دور از همه در مرکز پیاده رو در معرض انجماد باد.

‘او به من گفت که او ترجیح داده به مرگ سرد نسبت به آلوده چرا که او بسیار می ترسم و او می دانست که آن را امن برای او به نزدیک به دیگران, دکتر, آنال, کون گشاد Torchiaro گفت: درجه عرض جغرافیایی. او یک پزشک از سازمان های غیر دولتی زنان بوده است یکی از چند سازمان انجام پیشگیری فعالیت معاینات پزشکی و غربالگری COVID-19 علائم در میان کسانی که امن سقف بیش از سر خود را در پایتخت ایتالیا.

حدود هشت هزار نفر بی خانمان در رم; بين چهارده و شانزده هزار اگر این رقم شامل کسانی که در تماس با ‘صفحه اصلی’ یک مسکن نامناسب و یا زندگی می کنند که در چنین محرومیت هایی که شرایط زندگی خود را قابل مقایسه با کسانی که بی خانمان هستند.

حدود دو صد و پنجاه نفر جمعیت این منطقه از Tiburtina که در آن اجتماعی فاصله سخت است اگر نه غیر ممکن است به دلیل پناه فضا محدود است. در میان جمعیت های آسیب پذیر نیز وجود دارد کسانی که زندگی در چمباتمه خانه ها عمدتا در شرق این شهر و در Termini ایستگاه در مرکز.

آنها مهاجران و ایتالیایی ها از ترس نه تنها این بیماری بلکه آینده زندگی بدون دست sanitiser دسترسی به آب داشتن شغل خود را از دست با چند شانس گرفتن آنچه آنها نیاز به زنده ماندن.

از آوریل 1st, زنان بوده است تا مسافت دو سلامت اجتماعی تیم ها در این زمینه به این دلیل که خواسته های بسیار بالا: تنها در سه هفته اول, موبایل, پزشکی واحد رسیده 610 مردم و انجام 255 معاینات پزشکی. آنچه که در حال محافظت می شود اما نه تنها به بهداشت فردی و همچنین جمعی یک: ‘این است که اگر این بیماری همه گیر را نشان می دهد [….] که بهداشت عمومی است تا از بسیاری از حلقه ها و افرادی که زندگی می کنند در یک وضعیت شکنندگی و یا اجتماعی به حاشیه اساسی لینک در زنجیره ای. بدون در نظر گرفتن آنها به معنای تضعیف هر کس دیگری سلامت جامعه است. آن است که اگر در این لحظه به یاد ما چقدر مهم است برای شروع از شکننده ترین حلقه برای اطمینان از تنگی کل سیستم’, مشترک Torchiaro است که پزشکی هماهنگ کننده به درمانگاه Intersos24 یک پروژه که شامل مراقبت های اولیه مرکز ایتالیایی غیر دولتی تعیین کرده است تا در توره Spaccata در حومه رم. آن را فراهم می کند حفاظت و حمایت از افراد زیر سن قانونی بدون همراه برای زنانی که قربانی خشونت و بهره برداری و همچنین به عنوان بزرگسالان جوان است که از ملی دریافت سیستم و در حال زندگی در شرایط آسیب پذیری.

ترس از ویروس و ترس از آینده

اعتبار: Martina Martelloni / زنان بوده است

کسانی که ملاقات با زنان بوده است پزشکان و فرهنگی واسطه پشت Tiburtina ایستگاه عمدتا مهاجران. آنها در حال انتظار برای regularisation خود اجازه اقامت گاهی اوقات آنها عبور فقط برای دریافت اسناد و مدارک خود را بین یک فصلی کار و دیگری در مناطق کشاورزی فوجا, Calabria یا شمال ایتالیا; یا آنها جدید بزرگسالان, اخراج, از, ایتالیایی, دریافت, سیستم, استخدام زیر میز در کارواش و رستوران ها و یا به عنوان بارگیری سیمان. ‘آن باقی مانده است یک محل ترانزیت برای افرادی که به طور موقت بی خانمان برای مهاجران در شرایط اجتماعی خبري در معرض نیروی کار استثمار’, Torchiaro گفت.

این کار حتی کار غیر قانونی است و دیگر وجود دارد و کسانی که مردان و زنان به غیب و ارواح اضطراری نمی تواند آینده را تصور کنید. Torchiaro مشاهده, ‘در این لحظه همه چیز متوقف شده است, به طوری که آنها در حال زندگی معلق زندگی می کند, زندگی می کند که در حال حاضر به حالت تعلیق آنها به عنوان منتظر اجازه اقامت و یا برای بهبود شرایط خود را’.

همان است که اتفاق می افتد در Termini که در آن مزمن بی خانمان ایتالیایی ها و مهاجران که زندگی خود را از جزوه و یا از سازمان های خیریه, پیدا کردن یک سرپناه و جایی که ساکنان این ساختمان های بزرگ در اطراف پیازا ویتوریو Emanuele شدند. کسانی که در حال شکننده ترین از چینی و بنگالی جوامع و ضعیف یکپارچه آنها لازم نیست که دسترسی آسان به اطلاعات لازم برای محافظت از خود را از ویروس.

در چمباتمه خانه اطلاعات بیشتر در حال گردش در میان بهتر سازماندهی شدند. آینده از تجربه مبارزه سیاسی این گروه ها بیشتر از آنچه که اتفاق می افتد و چگونه برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. اما آنها زندگی می کنند با دو ترس: [بیمار شدن] و از دست دادن خانه های خود. بیمار شدن را به معنای خروج از خانه jeopardising خود چمباتمه حقوق. آن است که ترس از دست دادن کمی از آنها’, Torchiaro تاکید کرد. به عنوان برای کمک به زنان بوده است: بسیاری از مراقبان بدون قرارداد که برخی از آنها احتمالا در ادامه کار بدون اینکه قادر به محافظت از خود و بدون اینکه حق پرداخت را ترک کنند باید با آنها قرارداد این بیماری است.

اعتبار: Martina Martelloni / زنان بوده است

کسانی که در خیابان ها تجربه بزرگترین ناامیدی مانند کابل ملاقات کرد Torchiaro بی خانمان پس از پیدا کردن و سپس از دست دادن شغل. او را حمل تروما از کسی که می آید از یک wartorn کشور: “او دچار حملات هراس; او به من گفت که از بدتر شدن علائم و بی خوابی است. او به من گفت که او در حال حاضر به دلیل مشکلات به گذشته خود تجربه خود را. و سپس خیابان دشواری از خواب در خیابان. او به من گفت: “هر شب وقتی که من فکر می کنم من قادر نخواهد بود به پناهگاه خودم از سرما حملات هراس آمده و در حال حاضر این ترس از مرگ و قادر به انجام هر کاری برای حفاظت از خودم است که به عذاب من”‘.

افراد فاقد مهم ترین تجهیزات حفاظت شخصی — خانه — احساس بیشتر و بیشتر جدا شده: ‘در Termini کسانی که معمولا رفتار مقابلهای در حال افزایش است. آنها حتی بیشتر آشفته و عصبی; آنها احساس ناتوانی جنسی چهار برابر در مقایسه با شرایط عادی’. آنها اغلب تنها به خوردن یک وعده غذایی هر روز بیشتر از زمان فقط ناهار در چند آشپزخانه سوپ چپ باز و یا با تشکر از مواد غذایی توزیع شد. ‘در حال حرکت در اطراف در رم در حال حاضر بسیار پیچیده تر به خصوص برای افرادی که ترس از متوقف شدن توسط پلیس … این به این معنی مبارزه برای زنده ماندن در حال افزایش است’, Torchiaro توضیح داد.

مبارزه با این ویروس در میان آسیب پذیرترین

پیشگیری در این زمینه از جمله شکنندگی است به خصوص سخت است. در ایستگاه های افراد بی خانمان زندگی می کنند در فضاهای شلوغ و هیچ راهی برای استحمام یا شستن دست: ‘ما در حال توزیع, توالت, کیت, اما آنها به اندازه کافی نیست; الکلی ژل مرطوب دستمال مرطوب و فولاد ماسک’. آن را بسیار دشوار است برای ایجاد یک تشخیص افتراقی است که برای تمایز بین COVID-19 و آنفولانزای عادی چون کسانی که زندگی می کنند در خیابان ها نه تنها اجرای یک خطر بیشتری از ابتلا به کروناویروس و نه رسیدن به خدمات بهداشتی و درمانی در زمان ‘با خطرات برای سلامت فردی و جمعی’ — اما آنها نیز بسیار بیشتر در معرض انواع دیگری از بیماری است. که یکی از اصلی ترین عبارات از نابرابری در سلامت است. امکان حفاظت از [بی خانمان] از رایج عوامل محیطی قطعا ساده امکان تشخیص زود هنگام’, Torchiaro اضافه شده است.

اعتبار: Martina Martelloni / زنان بوده است

بسیاری از آنها به بیماری های قبلی و یا بیماری های مزمن از فشار خون بالا به دیابت از برونکوپنومونی pneumopathies گرفتند به بیماری. اغلب آنها در مورد این بیماری همه گیر و اصلی اقدامات پیشگیری اما “ما اغلب پیدا کردن آنها را بسیار شکننده مردم — کسانی که با ناراحتی یا مشکلات روانی بسیار پیر که آیا این زبان صحبت می کنند که عبارتند از تر جدا شده یا نه باید یک جامعه مرجع — سر در گم وحشت زده چرا که آنها را درک که ما قطعا در یک لحظه استثنایی, اما پس از آن در فرد مکالمه فقدان اطلاعات بیرون می آید’.

بسیاری از آنها را می خواهید به بررسی توسط زنان بوده است را پزشکان زیرا آنها می ترسند. تنها در آغاز oIntersos فعالیت Torchiaro گفت: وجود برخی از بی اعتمادی چرا که پس از این حکم از 9 مارس تحمیل این مستند بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی باید آهسته فعالیت های خود را به منظور انطباق با شرایط جدید و مناطقی از شکنندگی در شهر شده اند از چپ به دستگاه های خود را. زنان بوده است خود را مجبور به تغییر راه خود را از کار بسته شدن مرکز توره Spaccata و پیدا کردن محل اقامت برای مهمانان خود درخواست مجوز برای راه اندازی و اجرای روش های جدید اعم از فردی حمایت روزانه sanitisation از لباس و وسایل حمل و نقل.

بسیار پیچیده و وقت گیر کار اگر چه بیشتر خواستار جنبه با توجه به Torchiaro است کمک به مردم به عنوان مطمئن شوید که نیازهای کسانی که ما در دیدار با’ دریافت بتن نهادی پاسخ به این دلیل که نهادهای عمومی در حال حاضر در حال مبارزه.

باز از دریافت و فعال نظارت مراکز برای بی خانمان ها بسیار مهم است: این طرح از شهرداری رم چين افتتاح 24H امکانات برای حدود 450 نفر اما فقط 240 برای تمام روز. انتظار این زنان بوده است خواستار دولت به ارائه آنچه ضروری است آب: “در انتظار افتتاح این مراکز که در حال ضروری ترین چیزی که تقویت یا بازگشایی امکانات اختصاص داده شده به بهداشت شخصی بی خانمان و یا [نصب] توالت شیمیایی [اساسی]’.

بدون مکان مناسب به پناهگاه کسانی که خانه, پیشگیری غیر ممکن است — آن است که غیر ممکن است بدون یک خانه به تماس با خدمات بهداشت و درمان به اجرا درآوردن فعال نظارت و انزوا و یا برای نظارت بر علائم. “در این لحظه وجود ندارد اماکن برای فعال نظارت مگر اینکه فرد مثبت است برای سواب اما فرد [آیا] سواب تنها اگر او انجام داده فعال نظارت’, Torchiaro توضیح داد.

‘واقعیت این است که هنوز هم وجود دارد هیچ دسترسی به این مراکز و در هر صورت آنها کافی نخواهد بود.’

در مارس 19, اما, زنان بوده است امضا توافق نامه با شهرداری رم برای انتقال مردم به ویژه آسیب پذیر به شرایط اختصاصی ساختار.

این داستان در اصل منتشر شده توسط درجه عرض جغرافیایی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو