استخدام می تواند بازگشت به ‘عادی’ این زمان در سال آینده

اوون Humphreys/PA بایگانی/PA تصاویر

بیش از نیمی از کارفرمایان انتظار استخدام به بازگشت به حالت عادی قبل از Covid-19 سطح این زمان در سال آینده.

با توجه به ManpowerGroup 57 درصد از سازمانها انتظار نرمال استخدام سطوح به سر در اوایل سال 2021 با وجود استخدام شرکت چاپ و نشر آن ضعیف ترین کارفرما چشم انداز بررسی نتایج پس از بررسی در سال 1992 آغاز شد.

کارفرمایان در بسیاری از بخش گزارش افت شدید نیت خود را به استخدام کارکنان جدید در سه ماهه سوم سال 2020 با خالص به طور کلی اشتغال چشم انداز نمره -12% – نشان می دهد که نیروی کار است که انتظار می رود قرارداد.

بخش خالص اشتغال چشم انداز Q3 سال 2020 درصد از کارفرمایان گزارش حداقل 50 ٪ از کسب و کار معلق
حمل و نقل و ارتباطات -22% 72%
امور مالی و کسب و کار خدمات -16% 40%
تولید -15% 60%
ساخت و ساز -13% 66%
هتل ها و خرده فروشی -12% 72%
معدن -2%

52%

اما علامت کاهیل مدیر عامل ManpowerGroup انگلستان گفت: این اطلاعات تاکید انعطاف پذیری از انگلستان کارفرمایان.

“این است که ارزش تکرار کرد که حدود سه چهارم از کارفرمایان ما صحبت کرد و انتظار می رود برای حفظ زمان سطح نیروی انسانی در آینده سه ماهه و بیش از نیمی انتظار می رود به بازگشت به قبل از Covid-19 استخدام سطوح در ابتدای سال آینده” او گفت:.

برخی از بخش های برنامه ریزی برای افزایش سرشماری در Q3 سال 2020 به عنوان یک نتیجه از چالش همه گیر آورده. بخش دولتی است و انتظار برای افزایش نیروی کار خود را با 2 درصد و استخدام نیت در بخش کشاورزی باید افزایش یافت به +11 درصد از +2% در Q2.

کیهیل گفت: “بخش عمومی – به خصوص ما مراقبت از خانه و انگلستان کشاورزی و صنعت برخی از بخش های که بیشتر متکی به کارگران مهاجر. انگلستان مزارع نیاز به حدود 90000 کارگران فصلی برای آوریل تا اکتبر برداشت. مثبت و معنادار استخدام نیت در این بخش نشان میدهد که چگونه کارفرمایان از جان گذشته برای پر کردن این کمبود.”

او همچنین نشان داد که استخدام افزایش یافته بود برای نقش هایی که تا به حال وجود داشته است قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این منحصر به فرد شرایط دشوار است به این معنی که برخی از ما انجام خواهد داد نقش که هرگز قبل وجود داشته و دیگران را هرگز فراموش همان نقش را دوباره. در چند هفته گذشته ما شاهد هزاران نفر از درخواست جهانی برای نقش هایی که هرگز قبل وجود داشته مانند تماس با ردیاب و متوسط چکرز.”

تقریبا نیمی از 1,056 کارفرمایان نظرسنجی می گویند 50% یا بیشتر از حالت عادی فعالیت های کسب و کار شده اند به حالت تعلیق افزایش به 72 درصد در میان هر دو خرده فروشی و مهمان نوازی و سفر و ارتباطات شرکت.

در بسیاری از موارد مورد نیاز برای اجتماعی فاصله در محل کار رانندگی سازمان در بخش های بسیاری برای کاهش استخدام و گفت: کاهیل.

استخدام و فرصت های تامین مالی در پرسنل امروز

فهرست مطلب استخدام و تامین مالی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im