تاریخی عکس مقاله: غرور جشن در ساسکاتون

محتوای مقاله

به ساسکاتون غرور جشنواره در حال اجرا از 12 ژوئن تا 20 خواهد نگاه متفاوت در این سال به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. رژه مجازی با ارسالی از سازمان ها و گروه ها و افراد خواهد شد جریان آنلاین شنبه.

از لحاظ تاریخی غرور جشن گرفته شد قبل از مردم قادر به مارس در رسمی رژه. LGBTQ2+ جوامع در شهر مصرف شد به خیابان ها دهه قبل از به رسمیت شناختن رسمی با سازماندهی فعالیت و ساختمان جامعه همیشه در قلب غرور و افتخار است.

با وجود آن جمعیت های کوچکتر در میان مراکز شهری در کانادا به ساسکاتون همواره یک خانه برای قوی مبتنی بر جامعه کار می کنند.

زودیاک دوستی جامعه تشکیل شد و در سال 1972 به عنوان یکی از کانادا اولین LGBTQ2+, جامعه, سازمان, تامین, اجتماعی, فعالیت های مبارزه با تبعیض و تشویق گسترده تر پذیرش جنسیتی و جنسی هویت های متنوع.

جامعه همجنسگرا مرکز ساسکاتون ایجاد شده در سال 1975 به عنوان یک گردهمایی فضا و خدمات توپی بود به نام “یکی از بزرگترین گی مراکز در کشور” توسط بدنه سیاسی کانادا برای اولین بار قابل توجهی LGBTQ2+ دوره ای.

در آن زمان, فعالیت, گروه, ساسکاتون, گی, اکشن, نامه ای به شورای شهر درخواست برای یک هفته در ماه اوت به تعیین “گی پراید در هفته است.” که درخواست رد شد و شورای انرا تصویب یک اعلامیه از “گی پراید روز” تا زمانی که بیش از دو دهه بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>