HIV خدمات را در حد مرگ به COVID-19 در روسیه

کمک به توسعه و کمک ویراستاران' انتخاب, اروپا, برجسته, عناوین, سلامت, فقر & SDGs منطقه, دسته بندی سلامت د

توسط AKHSHIJNEWS در 30 اردیبهشت 1399
کمک به توسعه و کمک ویراستاران' انتخاب, اروپا, برجسته, عناوین, سلامت, فقر & SDGs منطقه, دسته بندی

سلامت

در روسیه که یکی از بدترین HIV/ایدز همه گیری با میزان عفونت های جدید افزایش 10-15 درصد در سال و حداقل 1.2 میلیون نفر آلوده در حال حاضر شکننده سیستم بهداشت و درمان است که کمانش تحت فشار در برخورد با COVID-19.

پایتخت روسیه مسکو. این کشور یکی از بدترین اچ آی وی/ایدز با شیوع عفونت های جدید در حال افزایش در نرخ 10-15 درصد در سال و حداقل 1.2 میلیون نفر آلوده. اعتبار: اد هولت/IPS

BRATISLAVA, مارس 19 2020 (IPS) - در روسیه که یکی از بدترین HIV/ایدز همه گیری در حال حاضر در حال شکننده سیستم بهداشت و درمان است که کمانش تحت فشار در برخورد با COVID-19.

این کشور در رتبه دوم بیشترین تعداد گزارش coronavirus عفونت (به عنوان از آوریل 19) صدها نفر از بیمارستان ها گزارش داده اند که شیوع و میزان مرگ در میان پزشکان و دیگر خط مقدم سلامت کارگران شده است به مراتب بالاتر است که در کشورهای دیگر.

این شهر همچنین دارای یکی از بدترین اچ آی وی/ایدز با شیوع عفونت های جدید در حال افزایش در نرخ 10-15 درصد در سال و حداقل 1.2 میلیون نفر آلوده.

با توجه به بیانیه ای از برنامه مشترک سازمان ملل متحد در مورد اچآیوی/ایدز (UNAIDS) بیش از 100 کشور پیشگیری از ایدز و کنترل مراکز شده اند "بسیج برای حمایت از این کشور در مبارزه با COVID-19".

در حالی که مقامات بهداشتی مطمئن باشید که مراقبت با کیفیت برای کسانی که با اچ آی وی همچنان به عنوان منابع کشیده برای حفظ COVID-19 در بررسی کسانی که کار با افراد مبتلا به اچ آی وی (PLWHIV) می گویند که آنها تجربه کرده اند مشکلات.

صحبت به شرط ناشناس ماندن یک منبع گفت: IPS: "مردم وجود دارد به دام افتاده در یک بخشی از روسیه است اما نه ثبت نام به عنوان زندگی می کنند وجود دارد به دلیل مستندات. این بدان معنی است که آنها نمی توانند داروهای خود را.

"پس از آن وجود دارد که کارگران مهاجر که به طور معمول خود را meds با آنها و سپس بازگشت به خانه پس از چند ماه برای دریافت خود را دوباره پر کردن. آنها می توانند آنها را دریافت کنید در حال حاضر. یا وجود یک مادر تنها که نمی تواند خود را ترک بچه ها در خانه خود را برای دریافت دارو. بنابراین داوطلبان ارائه آنها را به این افراد را درب."

منابع گفته IPS است که گروه های جامعه محلی و داوطلبان نیز متوسل به ساخت غیرقانونی ترتیبات با پزشکان برای ارائه ARVs به افرادی که به آنها نیاز دارید.

"این چیزی است که آشکارا در مورد صحبت کردیم به این دلیل که افراد درگیر در این کار نباید انجام این کار, اما پزشکان متوجه آنها هیچ انتخاب دیگری و یا افرادی که می میرند" یک منبع گفت.

اختلال به درمان PLWHIV می تواند کشنده باشد. اگر یک فرد پایبند به درمان HIV viral load قطره به یک سطح غیر قابل کشف. اما اگر درمان ARV است به طور منظم یک فرد بار ویروسی افزایش می یابد مؤثر بر سلامت خود و به طور بالقوه در نهایت منجر به مرگ شود. حتی جزئی وقفه می تواند بر سلامت PLWHIV.

اگر چه سازمان جهانی بهداشت گفت: هیچ شواهدی وجود ندارد که خطر ابتلا به عفونت و یا عوارض ناشی از COVID-19 گونه های مختلف در میان PLWHIV که از نظر بالینی و immunologically پایدار در درمان ضد ویروسی در مقایسه با جمعیت عمومی تصور بر این است که افرادی که سیستم ایمنی بدن بيشتر در معرض خطر ابتلا به درد و رنج شدید بیماری از COVID-19.

مستندات در سراسر کشور نیز آن را دشوار برای افراد در گروه در معرض خطر مانند معتادان و کارگران جنسی در میان دیگران برای دسترسی به خدمات درمانی و کاهش آسیب.

برخی از امکانات ارائه شده است که برای درمان مصرف کنندگان مواد مخدر شده اند repurposed برای مقابله با COVID-19 و همچنین مقرر شده است که مصرف کنندگان مواد مخدر تنها می توانید برای درمان وابستگی به مواد مخدر اگر آنها در یک حاد بیماری است.

نگرانی وجود دارد که این محدودیت در دسترس بودن درمان برای مصرف کنندگان مواد مخدر می تواند آنها را با فشار به خطرناک تر از مواد مخدر در نظر گرفتن رفتار و قرار دادن آنها در معرض خطر بیشتری از ابتلا به اچ آی وی است.

آنیا Sarang, رئيس جمهور از مسکو بر اساس آندره Rylkov پایه (ARF), های مردمی سازمان با یک ماموریت برای ترویج و توسعه انسانی سیاست مواد مخدر گفت: IPS: "اما آنچه که تعریف شده است به صورت حاد وضعیت ؟ این [مواد مخدر] در میان آسیب پذیرترین افراد در جامعه در حال حاضر و آنها نمی تواند کمک کند."

از دست دادن شغل در طول بحران نیز تاثیر رانندگی برخی به فقر است.

کارگران جنسی در میان برخی از کسانی که رنج می برد از لحاظ مالی در طول بیماری همه گیر.

"آنها با داشتن یک زمان بسیار سخت است. بسیاری از دست داده اند و همه کار خود را و سپس خود را از دست داده و خانه و در حال حاضر در تلاش برای حتی خوردن چه رسد به HIV داروهای" ارشد کارگر در یک سازمان غیر دولتی کار با PLWHIV گفت: IPS.

در ضمن Enji Shagieva از روسیه فروم از کارگران جنسی (RFSW) نوشت: برای AFEW سلامت سازمان حقوق در اوایل این ماه ترسیم خطر است که بسیاری از چهره.

"سازمان کار با کارگران جنسی باید لغو توسعه بازدیدکننده داشته است به مکان های که در آن کارگران جنسی هنوز هم ادامه فعالیت های خود را در معرض خطر خود را. تست HIV و توزیع کاندوم متوقف شده است. کارگران جنسی هنوز هم نیاز کاندوم...," او گفت:.

در میان این مشکلات هر چند شبکه های محلی سازمان ها و فعالان در حال کار برای اطمینان از خدمات حیاتی هنوز در حال ارائه شده برای PLWHIV و در گروه های در معرض خطر.

سازمان های غیر دولتی روسیه توضیح داد: به IPS چگونه آنها اقتباس به مستند محدودیت برای پیدا کردن راه هایی برای ادامه ارائه خدمات کاهش آسیب از جمله ارائه تمیز کردن سوزن و سرنگ برای معتادان برای کاهش خطر ابتلا به اچ آی وی است.


سارنگ گفت: "ما به طور معمول رفت برای سه یا چهار ساعت در هر شب و راه اندازی تلفن همراه نقطه که در آن مردم می آیند و دریافت سوزن و غیره. اما ما تا به حال برای متوقف کردن که در طول مستند."

"اما ما موفق به انجام با استفاده از شبکه های اجتماعی موجود در شهر ما برای سوزن/ تست HIV توزیع افزایش دیجیتال, توسعه و مدیریت پرونده برای مثال در نظر گرفتن مردم به خود را انتخاب کنید تا دارو," او اضافه شده است.

شانون Hader معاون مدیر اجرایی برنامه ایدز گفت: IPS: "COVID-19 افزایش چالش های بیشتری برای درمان و ارائه خدمات است اما مسئله این است که چگونه کشورها و شرکای پاسخگویی به این چالش است."

Hader گفت: درمان و پیشگیری از تحویل سیستم در حال حاضر در محل در بسیاری از کشورهای در حال توسعه می تواند تغییر برای دیدار با چالش های فعلی: "وجود فرصت های نوآوری و انعطاف پذیری در سرویس مدل HIV است که به این معنی است که این خدمات نیاز به قطع نمی شود. ما می توانیم خدمات به دست مردم است که باید از خودشان.

"من خوشبین هستم که در صورت وجود اراده سیاسی و سپس کشورهای در حال توسعه قادر خواهید بود به آمده تا با راه حل وجود دارد و آن را نمی خواهد یک رقابت [برای بهداشت و درمان منابع] بین HIV و COVID-19" گفت: Hader.

در ضمن ARF نیز در حال اجرا پشتیبانی از گروه های از طریق رسانه های اجتماعی و به طور منظم جمع آوری بازخورد از خطر جوامع به صحبت کردن با مردم و کمک به آنها که در آن ممکن است.

"همه ما در حال انجام است و در تلاش برای کمک به افرادی که به آن نیاز دارید در هر کجا که ما می توانیم" سارنگ گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب