اگر شما بوده ام به انجام علت سعی و کوشش خود را با ماندن در خانه و اجتناب از افراد دیگر جسمی, شما احتمالا متوجه شده است که این روزها در ترکیب با هم مثل ombre hair. شما واقعا نمی توانید بگویید که یک روز شروع می شود و یا آینده آغاز می شود, به خصوص اگر شما تا به شده است اقامت اضافی دیر است. (من صحبت از تجربه شخصی در اینجا.)

شاید شما در میانهی شب در باران … خوبی شما حتی نمی یاد داشته باشید که چگونه بسیاری از روز در حال حاضر. لباس های خود را ممکن است به طور دائم چسب به بدن خود را به خاطر شما تغییر نکرده و آنها را در یک هفته یا شاید شما کاهش یافته و روال مراقبت از پوست خود دلیل این کار بیش از حد زمانی که هیچ کس خود را ببینید نرم-به-یک-کودک-پایین پوست. دیگران ممکن است آن را به عنوان تنبلی اما شما آن را به عنوان کم تعمیر و نگهداری مناسب شیوه زندگی خود را برای زندگی جدید را به عنوان یک زاهد گوشه نشین.

اگر شما به دنبال به لرزش تا این مطلوب معمول و اضافه کردن برخی بیشتر ساختار خود را تا کنون-مایع غیر قابل پیش بینی زندگی, من به شما التماس به سعی کنید ترکیب یک صبح و شب معمول است. بله من به شما راست شنیده. روال خود را ندارد به عنوان پیچیده به عنوان کسانی که ویدئوها در تاریکی از خود را در مدرسه استفاده می شود به. اما حتی یک روش ساده را به شما یک بیت از ساختار.

اگر شما در از دست دادن به عنوان به آنچه که مستلزم یک روال صبح اجازه دهید من نقشه آن را برای شما. چیز خوب در مورد این روال است که آنها آسان به فرد.

اول شما باید از خواب بیدار. این یک unskippable مرحله پس لطفا سخت کوش و مطمئن شوید که برای انجام این کار هر روز صبح. من توصیه می کنم مسواک زدن دندان های خود را و گرفتن یک دوش. در حال حاضر ما در حال حاضر عبور به برخی از بحث قلمرو اینجا: که بهتر است صبح یا شب دوش? اتمام این مقاله ببینید که چرا صبح دوش همیشه سلطنت عالی.

برای رسیدن به نهایت بهره وری, من می خواهم به قلم مو دندان های من در حمام, اما آن را تا به شما ، اگر شما یک کل 20-گام روال مراقبت از پوست یا مو روال انجام این کار بعدی. قرار دادن در برخی از دئودورانت یا اگر شما به آن نیست. (مهم نیست که از هیچ غریبه ای خواهد بود به اندازه کافی نزدیک به بوی شما.) در آینه نگاه کنید و چیزی می گویند خوب در مورد خودتان; من فکر می کنم این است که همیشه نادیده گام در شروع روز خود را. که واقعا وجود دارد به یک روال صبح! می توانید آن را 10 دقیقه یا یک ساعت — این همه بستگی دارد چه مقدار مراقبت از شما می خواهید و یا نیاز به.

برای شب خود را معمول شما می توانید عملا تکرار همان مراحل است. (مگر اینکه شما باران در صبح به عنوان توصیه می کنم وجود دارد بدون نیاز به دوش دوباره در شب.) چه چیزی مهم تر به شب معمول است پیچ در پیچ پایین. سعی کنید با قرار دادن تلفن خود را دور و خواندن آن کتاب که بر روی میز کار خود را در حالی که برای. اگر که سبک خود را در قرعه کشی حیوان خانگی خود را و یا خیره به سقف و خالی کردن ذهن خود را قبل از خواب.

اگر چه این اعمال کوچک ما می توانید انجام دهید هر روز به مراقبت از خود, از آنها تاثیر بزرگی بر ما در طول زمان است. صبح و شب روال آیین خود را برای رفاه بنابراین اگر شما یکی را نداشته باشند تاسیس سعی کنید آن را و ببینید که اگر آن کمک می کند. سالم ماندن خرس!

تماس با Özge Terzioğlu در [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو