مردم در حال کار از خانه زیادی برای یادگیری از فضانوردان
عکس: شاتر

دوم در یک سری از پست ها در مورد زندگی و کار در خانه برخورد با چالش ها و درگیری هایی که ممکن است رخ دهد استاد Binna Kandola تساوی در تجربه فضانوردان به نشان می دهد که چگونه ما می توانیم حداقل رساندن ناراحتی از “کپسول محیط زیست”.

“شما می توانید نگه دارید که سر و صدا کردن ؟ من در تلاش برای کار در اینجا.”

“آیا شما باید انجام دهید این است که اینجا هستید ؟ من در تلاش برای شام من است.”

“که در سمت چپ آن وجود دارد ؟ شما می توانید مرتب مسائل خود را پس از شما به پایان رسید لطفا؟”

فقط یک نمونه از آسیب های است که من مطمئن هستم که اتفاق می افتد در بسیاری از خانواده ها در سراسر کشور در این لحظه. دنیوی آنها به عنوان صدای اینها همان مسائل مواجه توسط فضانوردان زندگی و کار در ایستگاه فضایی بین المللی. وضعیت که در آن بسیاری از ما در حال حاضر خودمان را پیدا کنید در حالی که کار از خانه است شباهت های بسیاری با کپسول محیط های تحقیق گسترده توسط ناسا.

محیط فیزیکی است که در آن مردم زندگی می کنند و کار به رسمیت شناخته شده است به عنوان یک شاخص مهم عامل در عملکرد. این شامل سطح سر و صدا محل شرکت از امکانات جنبش را از طریق مناطق مختلف ذخیره سازی و نور است.

سطح سر و صدا

سطح سر و صدا در حال خاص حواس پرتی به مردم در کپسول محیط. سطح سر و صدای پس زمینه است که تقریبا انتظار ما آن را احساس می کند مناسب و راحت است. بیش از حد سر و صدا البته هر دو با مانع و مزاحم اما در مجموع سکوت است دلسردکننده ،

آن را ممکن است به کار در موقعیت های که در آن وجود دارد قابل توجه است سر و صدای پس زمینه – شما فقط باید نگاهی به تعداد افرادی که مشغول کار در کافی شاپ. اما در اینجا سر و صدا را می توان خاموش کردن که ما گمنامی و علاقه کمی در مکالمات و فعالیت های اطراف ما.

کار در خانه هر چند ما ناشناس هستند و بنابراین ما نمی تواند کمک کند اما توجه به آنچه در دیگر اعضای خانواده در حال انجام است. قرار دادن در هدفون و پخش موسیقی یکی از راه های خاموش کردن حواس او را پرت اما این مانع ارتباطی با اعضای خانواده. روش دیگر برای اتخاذ این است که برای شناسایی آن دسته از وظایف است که به ویژه نیاز به سر و صدای پس زمینه می شود بسیار پایین تر و به درخواست دیگران به احترام این واقعیت است که شما نیاز به غلظت شدید برای یک دوره کوتاه از زمان.

متناوبا, انتخاب یک زمان که در آن کمتر وجود دارد مردم در اطراف بنابراین شما می توانید تمرکز بر روی آن کار خاص.

محل شرکت از امکانات

همانطور که در ایستگاه فضایی فعالیت های مختلف خواهد شد که در سمت راست در کنار یکدیگر است. شما ممکن است در حال کار در یک منطقه که در آن شخص دیگری است که در تلاش برای طبخ; کسی که در تلاش است به مطالعه در حالی که یکی دیگر این است که بازی با ایکس باکس خود یک فرد ممکن است انجام یک جو فتیله تمرین در حالی که دیگری در یک ویدئو کنفرانس. همان فضا را با انواع توابع مختلف برای مثال یک جدول خواهد بود یک میز, یک فضای تفریحی و ناهار خوری منطقه در نقاط مختلف در طول روز است. این بسیار شبیه به کپسول محیط.

وضعیت که در آن بسیاری از ما در حال حاضر خودمان را پیدا کنید در حالی که کار از خانه است شباهت های بسیاری با کپسول محیط های تحقیق گسترده توسط ناسا”

حداقل در خانه ما, ما در حال انتظار نمی رود همچنین انجام آزمایش های علمی در حالی که سایر مردم از داشتن یک وعده غذایی در کنار ما است. این بدیهی است که می تواند یک منبع از جنگ که مردم احساس می کنند فعالیت های خود را در حال احترام به دیگران در خانواده است.

اما یک راه حل برای این است که علامت تمایز بین فعالیت های مختلف در زمان های مختلف روز. بنابراین اگر روی میز آشپزخانه است که استفاده می شود به عنوان یک محل کار برای اکثریت این روز همه تجهیزات باید منتقل کردن جدول زمانی که آن را برمی گرداند به استفاده از آن به عنوان یک منطقه ناهار خوری.

ذخیره سازی

ذخیره سازی در کپسول محیط موضوع مهم دیگری است. هر فضانورد برای رفتن به ایستگاه فضایی بین المللی مجاز به آوردن یک مقدار مشخصی از وسایل شخصی را با آنها در ترک استفاده نشده موارد تمایل به چپ. بیش از یک دوره از زمان این به معنای وجود یک کمال تعجب مقدار درهم و برهمی و این شروع به پر کردن محل. صدا آشنا است ؟ این مهم خواهد بود زمان به خوبی روشن کردن و دور انداختن آن موارد است که باید با استفاده از کمی برای ما.

نور

یکی از مسائل کلیدی است که کمک به سلامت روان افراد مشغول به کار در این محیط دسترسی به پنجره ها و نور طبیعی. آن را فقط در مورد نشستن در کنار پنجره اما در واقع قادر به دیدن نور طبیعی است. این شهر همچنین دارای تأثیر قابل توجهی در قضاوت habitability از یک محیط خاص. نشستن در کنار پنجره و یا فقط به صرف زمان به دنبال از پنجره به بیرون در طول روز چیزی است که خواهد شد بسیار مفید به ما.

جنبش

حرکت از یک فضا و منطقه دیگر نیز مهم است. کلید معابر باید نگه داشته شود و روشن از موانع به طوری که مردم می تواند به عنوان حرکت آزادانه به عنوان امکان پذیر است.

سر و صدا سهولت حرکت شرکت از محل فعالیت های درهم و برهمی و نور هستند برخی از عوامل کلیدی که تاثیر در عملکرد و روابط در کپسول محیط. با درجه ای از دوراندیشی و برنامه ریزی ما می تواند ما را به زندگی و محیط کار درست است که کمی راحت تر و قابل سکونت.

بسیار تاثیر گذار معمار لوکوربوزیه معروف گفت که یک خانه ماشینی است برای زندگی. نزدیک به 100 سال پس از او ساخته شده این بیانیه آن چیزی است که آن را هنوز هم بسیار مرتبط است.

خواندن بخشی از یک استاد Kandola سری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو