چگونه ما از مستند?

سلامت, شرایط اضطراری انسانی, چند رسانه ای, ویدئو

Jul 3 سال 2020

 
Dr David Nabarro است فرستاده ویژه سازمان جهانی بهداشت مدیر کل در COVID-19 مدیر شرکت امپریال کالج موسسه بهداشت جهانی نوآوری در امپریال کالج لندن و استراتژیک مدیر 4SD. خود روایت نوشته شده با 4SD تیم برای کمک به خوانندگان برای ایجاد حس سرعت در حال تکامل همه گیر و متعدد آن عواقب و برای شناسایی این سوال را در نظر بگیرید هنگامی که تصمیم گیری در مورد اقدامات برای مهار و سرکوب شیوع است. آنها ارائه خوانندگان با بینش از دیوید رهبری و یادگیری مستمر به عنوان یک بهداشت عمومی و توسعه حرفه ای با بیش از 40 سال تجربه در بسیاری از کشورها و زمینه های که ما از این حرکت پیچیده و چند وجهی بحران است.

تولید فیلم: یک تشکر ویژه به Arti Jain, ضربه فیلم های پورنو کار Golnick جفری Daniels, Derek اوون توجه Undivided برادران Golnick محصولات.

این COVID-19 بیماری همه گیر جهانی است, اضطراری ناشی از کروناویروس جدید است که نیاز به یک هماهنگ جهانی پاسخ. در مقیاس بزرگ شیوع بیماری منجر به بسیاری از نیاز بیمارستان-مراقبت از. به عنوان مراقبت های بهداشتی کارگران در حال تلاش برای مقابله با این سرعت در حال شتاب گرفتن خواسته های آنها را در حالی که تلاش برای نگه داشتن خود را امن و بیمارستان ها به سرعت غرق شده است.

فوق العاده کوشش ها برای محدود کردن شیوع بیماری با قطع انتقال از فرد به فرد. این شامل تشخیص و جداسازی کسانی که با این بیماری به طوری که آنها قادر به آلوده کردن دیگران است. کوچک شیوع بیماری نیاز به اقدام فوری در سطح جامعه هستند و بسیار آسان تر برای سرکوب از کسانی که تبدیل شده اند که شدید با گسترده جامعه انتقال است.

اگر شیوع بیماری در حال شناسایی اولیه از طریق در سطح جامعه بهداشت عمومی اقدام مستندات خواهد بود کوتاه و تیز شوک به جامعه است. حاوی بزرگتر شیوع بیماری ممکن است برای چند هفته از اجرا فاصله فیزیکی و درجات مختلفی از مستند: این منجر به طولانی تر و کشیده بیرون روند. همه این چالش ها تحریک گونه های در سیستم های ما: استرس در میان کارکنان, شخصی, اضطراب, چالش های مالی و لجستیکی مشکلات است. همه را باید رها شوند.

در حالی که مهار COVID-19 مستلزم آن است که مردم در سراسر جهان از لحاظ جسمی فاصله خود از یکدیگر انسجام اجتماعی و ارتباط مهم تر از همیشه به اطمینان حاصل شود که ما گرد هم می آیند به عنوان بخشی از پاسخ است.

منبع: 4SD توسعه پایدار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im