چگونه صادق همبرگر آماده furloughed کارکنان برای آینده

مت Rakowski / Shutterstock.com

Coronavirus مستند به آمار بخش مهمان نوازی سخت با هزاران نفر از کارکنان در حال حاضر قادر به کار. اما رستوران های زنجیره ای صادق برگر شده است با استفاده از فن آوری به ارائه سرگرم کننده و آموزنده ویدئوها برای حفظ کارکنان متصل شده و آنها را آماده برای آنچه که نقش خود را ممکن است مانند پست-همه گیر. Ashleigh وبر گزارش.

آن شده است یک ماه پس از سخت مستند و اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود قرار گرفتند وادار بسیاری از کسب و کار در خرده فروشی و مهمان نوازی و اوقات فراغت بخش به طور کامل.

صدها هزار نفر از کارگران در, بارها, میله, رستوران ها و فست فود رسانه ها در حال حاضر در کردند با هیچ نشانه ای از زمانی که همه چیز ممکن است به حالت عادی بازگشت – و یا اگر “عادی” آنها می دانستند که قبل از coronavirus همان خواهد شد در آینده.

برگر های زنجیره ای صادق برگر بدون استثنا است. اگر چه بسیاری از مواد غذایی دیگر رسانه ها فقط در مورد بازمانده عامل غذای آماده و تحویل خدمات با یک اسکلت کارکنان صادق همبرگر در زمان تصمیم گیری های دشوار را به طور کامل خود را 39 رسانه ها در ماه گذشته به منظور محافظت از آن سلامت کارکنان. این بدان معنی است که 98 درصد از سازمان 721 مردم شده اند furloughed.

این شرکت با قرار دادن آن برنامه های خود را در محل برای حمایت از کارکنان مشاغل و حفاظت از درآمد خود را چند هفته قبل از صدراعظم Rishi Sunak اعلام کرد Coronavirus کار حفظ طرح از مردم شانتال ویلسون می گوید پرسنل امروز.

“ما می دانستیم که چیزی اتفاق می افتد در اوایل ماه مارس. ما می توانید ببینید ما فروش رفتن از یک صخره. شما احساس می کنید زمانی که گردشگری شروع به شیب کمی و مردم نمی خوردن یا برداشتن ناهار مانند آنها استفاده می شود به,” او می گوید.

“آنچه که من نمی خواهم یک مادر تنها درخواست” چگونه من رفتن به خرید مواد غذایی در هفته آینده, چرا که من در زندگی من راهنمایی کنید؟’… بنابراین ما امن این coronavirus احتباس بسته است که ما به نام ” کرونا پرداخت. آن را به معنای همه خواهد دریافت 50 درصد از دستمزد خود را بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها مشغول به کار بودند. ما همه در حال رفتن به قطع پرداخت هم این که آیا شما در محل کار و یا کار نمی کند و ما می چرخند مردم و تغییر است. که تفکر ما قبل از مستند.

“قبل از “کردند’ بود و حتی در واژگان ما رفت و به مردم ما و توضیح داد که چگونه ما را به مقابله با این وضعیت. اساسا ما ساختمان همان چیزی که دولت اعلام کرده بود قبل از Rishi آن اعلام کرد. ما نمی خواهید به از دست دادن همه مردم ما, اما ما نمی تواند ببینید که زمانی که این امر می تواند بهتر است.”

این طرح به سرعت کنار گذاشته زمانی که Coronavirus کار احتباس طرح است که اجازه می دهد تا کارفرمایان به ادعای 80 درصد از کارکنان دستمزد از دولت اعلام شد. صادق همبرگر امن آن دستمزد گرانت و انتظار به پرداخت کارکنان خود را backdated دستمزد در هفته آینده.

صادق همبرگر است و نه به سادگی گفت: کارکنان را به برخی از زمان و متوقف شد و تمام ارتباطات با آنها را طی کردند. آن است که با استفاده از تکنولوژی به نگه داشتن آنها را آگاهانه اجرا سرگرم کننده رویدادهای اجتماعی حمایت از سلامت و تندرستی خود را و تجهیز آنها را با مهارت های لازم برای کمک به آنها در زندگی شخصی و حرفه ای.

قبل از “کردند’ بود و حتی در واژگان ما رفت و به مردم ما و توضیح داد که چگونه ما را در مقابله با این وضعیت است.” – شانتال ویلسون سر مردم

با استفاده از محل کار با Facebook, آن را راه اندازی کرده است یک برنامه از حوادث به نام صفحه اصلی ، وقتی مقابل خانه راه اندازی شد در سراسر زمان مستند 100 درصد از کارکنان آن مشغول شد با پلت فرم. این اتحاد پس از کاهش یافته و به 90% اما این است که هنوز هم بسیار بالا نسبت کارکنان به شرکت با در حالی که آنها نه حضور فیزیکی در محل کار.

هر هفته از بنیانگذاران تام بارتون میزبان HIIT (high intensity interval training) کلاس تناسب اندام در 80s-الهام گرفته از لباس برای کارکنان در حالی که دیگر مجازی حوادث شامل یک جلسه در غذا خوردن سالم در طول مستند تحویل داده شده توسط یک داخلی متخصص تغذیه و زنده کاشت بذر رویداد تحویل داده شده توسط یک آشپز و باغبانی علاقه مندان است. کارکنان را تشویق به میزبان فیلم های که فکر می کنید خواهد بود آموزنده و سرگرم کننده برای همکاران خود در حالی که آنها در خانه هستند.

این HIIT کلاس ها به خصوص محبوب با حدود 30 درصد از نیروی کار شرکت هم زندگی می کنند و یا بعد از آن به عنوان فیلم ها در دسترس بر روی تقاضا.

“این گزینه ما واقعا دوست دارم چرا که ما نمی خواهیم به دخالت در زندگی مردم است – آن را به یک زمان سخت با تعهدات خانوادگی و مهد کودک. اما در محل کار مردم می توانند وارد سیستم شوید و به تماشای بعد. مردم شده اند کار را در 2 صبح!” ویلسون می گوید.

“ما در حال تلاش برای به دست آوردن تعادل بین حق گرفتن شتاب و قادر به کنترل برنامه بلکه به آن فضا به ارگانیک رشد با افرادی که به ما با ایده ها برای رفتن زندگی می کنند. این پرش به زندگی در مقابل 700 نفر – به افرادی که علاقه مند به انجام این کار یک رویا است.”

فرصت برای یادگیری

به عنوان محل کار و همچنین خانه های این شرکت LMS تعدادی از شخصی و حرفه ای و جلسات آموزشی نیز در ارائه. یک مثال از این است که آن چاقو و مهارت های زندگی مهارت های برنامه; ‘مهارت های چاقو’ را پوشش می دهد آنچه که کارکنان نیاز به دانستن در یک رستوران بزرگ کارمند در حالی که ‘مهارت های زندگی’ شامل جلسات بودجه و بهداشت روانی.

“دیروز بود یک جلسه در مورد چگونه برای شروع یک کسب و کار آنلاین. ما باید بسیاری از واقعا افراد با استعداد است که در حال تلاش برای ایجاد پول از طریق Instagram, بنابراین ما می خواهیم به آنها مهارت های در مورد چگونه آنها می تواند به تقویت و شخصی خود را به سمت کسب و کار در این زمان می گوید:” ویلسون.

تحت حکومت کردند طرح کارکنان مجاز به شرکت در آموزش اما نه هر گونه فعالیت است که تولید درآمد برای کسب و کار. ویلسون می گوید: صادقانه همبرگر مراقب باشید تا اطمینان حاصل شود که شخصی و فعالیت های حرفه ای و تحویل از طریق محل کار نمی عبور از مانع بین کار و توسعه شخصی.

“همه چیز ما اختیاری است و هیچ پلیس و یا عواقب اگر شما شرکت نمی کنند که واقعا تفاوت کلیدی را در نظر بگیرید,” او می گوید.

“بسیاری از ما در یادگیری است که برای آنها به عنوان یک فرد. کارکنان باید قادر خواهید بود برای یادگیری چیزی و یا کشف یک شور و شوق در طول این دوره است. آنچه که ما در حال ارائه آموزش در این است که چگونه برای ایجاد یک همبرگر بزرگ.”

این سازمان در حال حاضر به دنبال در ramping تا فرصت های یادگیری به خصوص که معلوم نیست چه بخش مهمان نوازی را نگاه کنید در حالی که انگلستان از بهبود از بیماری همه گیر کوروناویروس و اینکه آیا رستوران خواهد بود قادر به کار در همان راه به عنوان آنها به چند ماه پیش. برخی از کارکنان از جمله “جبهه خانه” کارکنان ممکن است به reskill.

او می گوید: “ما در حال حاضر نیاز به در چگونه به کار در هنجار جدید – در برخی از نقطه مستند در حال رفتن به سهولت و رستوران ها باز خواهد شد تا برای تحویل. چگونه است که تغییر زمانی که برخی از نیروی کار خود را در حال کار و برخی از آنها نمی?

“من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به عامل در جهان ما به سمت چپ. گاه به گاه ناهارخوری صنعت شده است در سقوط آزاد بیش از چند سال گذشته این بود که قبل از یک بحران بزرگ. ما می دانیم که بسیاری از رقبا در حال حاضر که در حال از دست دادن کسب و کار خود را.

“این کمی ترسناک به فکر می کنم ما تنها می تواند با غذای آماده است که یک سوم از کسب و کار ما. که چالش ما در حال تلاش برای فکر می کنم; اگر ما تنها بخشی از آن را باز کنید می تواند یک سال یا بیشتر قبل از اینکه ما را به بالا و در حال اجرا است.”

“ما در حال فکر کردن در مورد رسمی تر و حرفه ای آموزش. ما در حال نگاه کردن به چیزی شبیه به یک بحث TED پنل – ما با برخی واقعا بزرگ سخنرانان خارجی و فرهنگ کارشناسان داخلی ما آموزش است. من فکر می کنم مردم ما خیلی دوست دارم به سرمایه گذاری در قادر بودن به گوش دادن به مردم الهام بخش از بحث در مورد آنچه آنها انجام می دهند.

“این واقعا تغییر تفکر در محل کار از معاشرت و متصل ماندن به آینده کار می کنند و چگونه ما آماده است.”

در برخی از نقطه مستند در حال رفتن به سهولت و رستوران ها باز خواهد شد تا برای تحویل. چگونه است که تغییر زمانی که برخی از نیروی کار خود را در حال کار و برخی از آنها نمی?” – شانتال ویلسون سر مردم

ویلسون همچنین می خواهد به تمرکز بر چگونه شرکت می تواند کمک به کارکنان با نقل و انتقال. قبل از طرح کردند راه اندازی شد, صادق, همبرگر توسعه chatbot است که به کمک کارکنان شناسایی دیگر فرصت های شغلی در خدمات ضروری به طور موقت تبدیل به برای کسب درآمد. او به رسمیت می شناسد که کردند طرح را نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای پس از این شرکت ممکن است مجبور به شروع به ترویج این chatbot و نقل و انتقال فرصت های همکاران از جمله تسکو Ocado, Asda, آمازون, سن و سال در بریتانیا و در نقش در پرورش و مراقبت از خانه.

او می گوید: “هر کار شمارش و اینکه آیا با ما و یا شخص دیگری من واقعا نمی ذهن است. من اهمیتی که فرد قادر به کار و مراقبت از خانواده خود را باقی می ماند و از نظر مالی امن است.

“ما واقعا درگیر با این برنامه بیش از چند هفته آینده پس اگر ما قادر نیست که به مردم اجازه می دهد به کار ما باید گزینه ای را برای مردم به seconded به کسب و کارهای دیگر. این نقل و انتقال برنامه را تبدیل به یک واقعا بخش مهمی از نگه داشتن مردم ما امن و شاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو