آن را تقریبا تا پایان ماه آوریل در مورد ما هفته ششم در مستند من و نمی تواند غذا خوردن. هفته گذشته آغاز ماه رمضان است که در آن مسلمانان در سراسر جهان سریع — پرهیز از مواد غذایی و آب از sunup به غروب برای 30 روز. آن زمان برای خود بازتاب و رشد و در عین حال من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم در مورد هر چیزی به جز آینده است.

من احساس می کنم گیر در این مرحله گذار بین ما زندگی می کند قبل از COVID-19 یا coronavirus همه گیر و آینده من می دانم که هیچ چیزی در مورد. اما آنچه مرا نگران ترین زمان است. جهان عمدتا بدست یک دسته از آنچه در آن می گذرد را به ضرب و شتم این ویروس اما من احساس می کنم که بسیاری از مردم نمی رسد چه مدت آن را به گرفتن.

واکسن را 12-18 ماه حداقل به توسعه و ایالات متحده را مجبور به توسعه گسترده و تست تماس با ما-ردیابی برنامه های قبل از بیماری واقعا می تواند اداره می شود. پس از همه, که, اقتصادی, خرید اینترنتی می تواند برای سال گذشته. این است که ما طبیعی است. شاید برای چند ماه آینده و به احتمال زیاد برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن. تنها راه این است که از طریق.

این سوال ما نیاز به درخواست است: آنچه می تواند ما را به خودمان کمک گرفتن از طریق این بحران ؟

من شده است با نزدیک شدن به این سوال از طریق لنز از ماه رمضان. هدف از ماه رمضان در اسلام است که برای تدریس به آرمان های صبر و خویشتن داری همدلی و سخاوت به منظور نزدیک شدن به خدا. این ارزش ها نه فقط مفید برای مسلمانان در ماه رمضان; آنها درس های ارزشمند است که می تواند به ما میآموزد که چگونه برای انطباق با این زمان نامشخص است.

مهم ترین ارزش را به من صبر است. صبر به معنی دیدن چیزی از طریق به پایان و اجازه نمی در کوتاه مدت خواسته یا عدم قطعیت در راه دریافت کنید. به عنوان کسی که روزه در حال حاضر, من می توانم به شما بگویم که من به طور مداوم به تماشای ساعت شمارش ساعت و دقیقه تا زمانی که من می توانید غذا خوردن دوباره. حتی اگر من مشتاق به خوردن و باز کردن سریع من من صبر کنید تا غروب آنجا که من می دانم که این غذا می تواند بیشتر انجام اگر من انجام وظیفه من اتمام سریع من.

که صبر و شکیبایی است. اگر ما قصد داریم برای مقابله با دراز مدت مشکل است که دائما در حال تغییر است مثل این اپیدمی ما در حال رفتن به نیاز به تمرین صبر بالاتر از همه چیز. زمانی که ما می بینیم stay-at-home سفارشات دریافت تمدید به عنوان اطلاعات جدید بیرون می آید جدول زمانی برای مدارس تغییر و یا برخی از کسب و کار ما به ورزش, صبر, چرا که آن را نگه می دارد ما را امن در دراز مدت است.

صبر قادر خواهد بود برای کمک به نگه داشتن ما در بررسی به عنوان ما سعی می کنیم چیزهایی که ما انجام داده اند هرگز قبل از. برای مثال این امیدوارم اولین و مهمترین انتخابات است که در آن اکثریت مردم در حال رای گیری از طریق پست. رای گیری از طریق پست است که راحت تر و امن تر از به طور منظم رای دادن, اما آن را نیز همراه با تاخیر در شمارش و شک و تردید در مورد نتایج. از آن آسان است برای دیدن یک سناریو است که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام زود هنگام پیروزی به این دلیل که کمتر از جمعیت در مناطق روستایی در حال شمارش سریع تر اما پس از آن نامزد ریاست جمهوری جو بایدن می آید برنده چند روز بعد از آن با آرا از پرجمعیت مراکز شهری.

ما فقط باید بدانید که خطرات ناشی از زمان قبل از رفتن. احتمالا وجود خواهد داشت برخی از اشتباهات در هنگام اجرای گسترده رای توسط سیستم ایمیل اما این بدان معنا نیست که آن را به ارزش تلاش. پس از این انتخابات خواهد بود بسیار مهم حیاتی است که مردم باید صبر و منتظر نتیجه به پایان بودن شمارش از یک رقابت انتخاباتی مانند است که می تواند خرد و ایمان در دموکراسی آمریکایی.

بعدی هستند خود داری و همدلی است. این دو ارزش هستند متحده چگونه هر فرد اقدامات تاثیر می گذارد کسی دیگری در یک جامعه است. همه گیر شده است که روشن تر از همیشه — ده ها تن از افراد آلوده می تواند از یک فرد بی مبالاتی. این مهم را به همدردی با دیگران و درک کنند که احتمالا قرار دادن زندگی افراد دیگر در معرض خطر است ما را به تصمیم گیری.

در ماه رمضان مسلمانان داوطلبانه را چه به حق متعلق به آنها است. نتیجه آن غیر قابل تصور است به چیزی که متعلق به شخص دیگری است. اجتماعی فاصله باور نکردنی بار. آن را آسان به در به ناکامی های ما و شروع به نادیده گرفتن این اقدامات پس از یک در حالی که. اما ما باید درک کنند که دادن به ما خشم و اقدام علیه این اقدامات خودخواه است و قرار دادن دیگران در معرض خطر است. اگر شما تردیدی با چگونه خود را از دولت این است که دست زدن به این بحران باید با شما تماس دفتر فرماندار و با صدای نگرانی های خود را به جای برگزاری تظاهرات با جمعیت از مردم است که می تواند گسترش ویروس و یا مسدود کردن جاده ها به بیمارستان ها.

در نهایت در ماه رمضان است و زمان به خیریه. همه صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر آیا شما از دست داده ایم و کار خود را می دانم که کسی که بدست بیمار و یا حتی بدست بیمار خود را. هر کسی که قادر به کمک باید به کمک منابع به افرادی که به آنها نیاز دارید. که می تواند کمک به تسکین صندوق اهدای ماسک به بیمارستان و یا به سادگی کمک به همسایه سالمندان دریافت مواد غذایی خود هستند. ما همه در این با هم و هر کمی کمک می توانید تفاوت را.

اگر ما تمرین صبر و خویشتن داری همدلی و سخاوت ما نمی خواهد فقط از طریق این بحران — ما بیرون آمدن از آن قوی تر است. ساعت نزدیک شدن به غروب در حال حاضر, و من احساس می کنم که به دام افتاده به عنوان قبل از. من قطعا هنوز هم گرسنه است ،

Nishi رحمان می نویسد: دوشنبه ستون فرهنگی و سیاسی تنوع به عنوان نسل اول ، با او تماس بگیرید در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو