چگونه باید کارگران آسیب پذیر از ویژگی های در بازگشت به کار ارزیابی ریسک?

اگر گروه های خاصی هستند در معرض خطر بالاتر چگونه می تواند به کارفرمایان اطمینان از آنها محافظت شود ؟
شاتر

آن شده است به طور گسترده ای گزارش شده است که مردم از سیاه و اقلیت های قومی و افراد مبتلا به چاقی هستند در معرض خطر بیشتری از ابتلا به کوروناویروس. آیا معنی ارزیابی خطر برای بازگشت به کار باید با در نظر گرفتن این عوامل ؟ جو Moseley به بررسی مسائل.

در اوایل این هفته بهداشت عمومی انگلستان منتشر شده گزارش خود را در نابرابری در خطر و پيامدهای COVID-19.

به این نتیجه رسیدند که بام گروه بسیار بالاتر خطر مرگ اگر آنها قرارداد این ویروس از کسانی که در گروه های قومی. مردم بنگلادش قومیت بودند بیشتر در معرض خطر است.

این گزارش با رسیدن به یک نتیجه قطعی به علت توصیف رابطه بین قومیت و بهداشت به عنوان “پیچیده و به احتمال زیاد به نتیجه ترکیبی از عوامل”.

اما آن را نشانی می گویند که بام جوامع به احتمال زیاد در افزایش خطر ابتلا به عفونت, چرا که آنها به احتمال زیاد به زندگی در مناطق شهری در سر می برند خانوار در مناطق محروم و کارهایی که آنها را در معرض خطر بالاتر است.

در این سوال از چاقی در این گزارش گفت که بیشتر اطلاعات مورد نیاز برای درک ارتباط بین این و coronavirus.

بالینی آسیب پذیر کارگران

بام مردم گنجانده شده در دولت بالینی گروه های آسیب پذیر که به تازگی به روز شده که شامل هر کسی است که به طور جدی دچار اضافه وزن (با شاخص توده بدن 40 یا بالاتر).

دولت توصیه این است که هر کسی در این گروه باید “ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و اگر شما بیرون بروید, مراقبت خاص برای به حداقل رساندن تماس با دیگران در خارج از خانواده خود”. اما بیمه خدمات درمانی ارشاد همچنین می گوید که این گروه می توانید به کار در صورتی که نمی توانید از خانه کار می کنند.

ارزیابی ریسک

کارفرمایان باید انجام Covid-19 ارزیابی ریسک و راهنمایی کلی تولید شده توسط HSE متحده است که آنها باید:

  • شناسایی چه کار فعالیت و یا موقعیت های ممکن است باعث انتقال ویروس;
  • فکر می کنم در مورد که می تواند در معرض خطر;
  • تصمیم می گیرید که چگونه به احتمال زیاد آن است که کسی می تواند در معرض; و
  • عمل به حذف فعالیت یا وضعیت و یا اگر این امکان پذیر نمی باشد و کنترل ریسک.

هر یک از این مراحل باید با دقت در نظر گرفته و مستند شده است. کارفرمایان نیاز به طور جداگانه در نظر بگیرید کسانی که در گروه های آسیب پذیر و همچنین به دنبال هر توصیه های مربوطه در بخش راهنمایی های خاص تولید شده توسط دولت و سایر مربوطه تایید شده تجارت/بخش راهنمایی.

کسب و کار نیز ممکن است مجبور به در نظر گرفتن چگونه کارکنان خود را سفر به عنوان بخشی از خود را به طور کلی ارزیابی ریسک به خصوص اگر کارکنان تکیه بر حمل و نقل عمومی.

چاقی

کسب و کار نیاز به شامل چاقی که با توجه به که ممکن است در معرض خطر در محل کار شما و سپس انجام فردی ارزیابی ریسک برای هر کسی که در این گروه – به خصوص به عنوان آنها ممکن است سایر شرایط بهداشتی اساسی است که شما ممکن است آگاه است.

آنها نیاز به مطمئن شوید که کارکنان آگاه هستند از این مراحل است که به خود گرفته اند و از آنها محافظت کند.

به عنوان بخشی از این ورزش کارفرمایان می تواند لیست دسته بندی افراد در گروه های آسیب پذیر و توضیح دهید که زمان مشاوره این است که آنها می توانید از بازگشت به کار (در صورتی که نمی توانید از خانه کار می کنند) و از آنها بخواهید برای تماس با منابع انسانی به طوری که آن را می توانید در نظر گرفتن شرایط فردی خود را قبل از تصمیم گیری در مورد این که آیا آن را بی خطر برای آنها به انجام رسیده است.

ما توصیه می کنیم که کارفرمایان شامل لینک به بیمه خدمات درمانی BMI calculator برای کمک به کارکنان خود را تعیین اگر آنها “بسیار چاق”.

به یاد داشته باشید که افرادی که در این دسته قرار می گیرند ممکن است تمایلی به صحبت کردن با کارفرمای خود در مورد آن. اگر شما بر این باورند که یک عضو از کارکنان بسیار چاق کسب و کار ممکن است – بسته به ماهیت کار خود را – از کارکنان به کار خود BMI و اطلاع HR اگر آن 40 یا بالاتر. این را باید بسیار مدبرانه اما کارفرمایان نباید خجالتی و دور از گفتگو به سادگی دلیل آن است که یک مشکل است.

آنچه در مورد بام گروه ؟

کارفرمایان ممکن است نیاز به شامل بام گروه خود را به طور کلی ارزیابی ریسک به خصوص اگر کار انجام شده توسط افراد در این گروه به طور بالقوه خود را افزایش می دهد قرار گرفتن در معرض Covid-19.

برای مثال افراد مشغول به کار در حمل و نقل مراقبت بهداشتی و اجتماعی تنظیمات را بسیار بیشتر در معرض این ویروس از گفت و کارگران دفتر. بنابراین رویکرد کسب و کار را بستگی به ماهیت کسب و کار خود را.

به عنوان مثال بیمه خدمات درمانی Covid-19 کاهش خطر چارچوب برای کارکنان مراقبت های بهداشتی شامل چهار زیر گروه ها که نیاز به فردی ارزیابی.

یکی از این سن و قومیت و شامل:

  • بام قومیت و سن بالاتر از 55 به خصوص در کسانی که با بیماریهای; و
  • سفید اروپایی ها 60 و بیش از

این همچنین شامل جنسیت به عنوان یک دسته از آنجا که مردان در خطر بالاتر از زنان است. البته افراد ممکن است سقوط به بیش از یک دسته است که ممکن است با افزایش خطر کلی آنها.

هنگامی که کارفرمایان باید این اطلاعات آنها باید در محل قرار داده و هر مرحله را به اطمینان حاصل شود که این افراد با خیال راحت می توانید از بازگشت به کار.
اگر آنها نمی تواند بازگشت و قادر به کار از خانه مدیران ممکن است نیاز به در نظر گرفتن گزینه های دیگر مانند پرداخت تعطیلات یا مرخصی بدون حقوق.

با این حال توصیه می کنیم که شرکت های مشاوره را برای اولین بار به دلیل بام افراد خاص خواهد بود حفاظت شده تحت قانون برابری و ممکن است استدلال می کنند که کارفرمایان خود اقدامات – در هر دو آنها را مجبور به بازگشت به کار و یا دور ماندن از آن ممکن است به طور غیر مستقیم تبعیض علیه آنها.

بنابراین شما باید نگه داشتن یادداشت های خود را به حمایت از تصمیم گیری به عنوان این مفید خواهد بود اگر شما مجبور به توجیه آنها.

نیروی کار برنامه ریزی فرصت های پرسنل امروز

مرور بیشتر نیروی کار و برنامه ریزی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im