چگونه HR تیم در سورن ترنت آب نگه داشتن چیزهای جریان

نیل موریسون توضیح می دهد که چگونه از ابزار مقابله در طول coronavirus همه گیر و به همین دلیل منابع انسانی موظف است برای حمایت از کارکنان و جوامع در راه انسان به عنوان ما از بحران ظهور

مانند بسیاری از سازمان سورن ترنت آب است که به تدریج در حال حرکت از مدیریت بحران به یک کسب و کار جدید به عنوان معمول است. پرسنل امروز صحبت به گروه مدیر منابع انسانی نیل موریسون در مورد چگونگی نقش منابع انسانی در حال تحول است و نیاز به سازمان های به حق انجام شده توسط خود مردم در ماه های آینده.

صحبت از سورن ترنت آب در کاونتری گروه مدیر منابع انسانی نیل موریسون فقط مواجه بالقوه چالش انداخته تا با coronavirus. تعدادی از کارکنان زندگی و یا کار در لستر – که در آن شده است وجود دارد یک موضعی مستند با توجه به افزایش موارد – و این سازمان در تلاش است برای اطمینان از این ابزار می توانید هنوز هم اجرا هموار.

در پاسخ به چالش های مانند این شده است یکی از ویژگی های موریسون و تیم خود را (و شماری دیگر از متخصصان منابع انسانی) از اوایل ماه مارس. “ما در حال حاضر قرار دادن در برنامه برای ما چگونه خواهد مقابله با کار در صورت coronavirus. چه چیزی تغییر کرده بود که این وضعیت تشدید سریعتر,” او می گوید. “اما ما به خوبی آماده شده و قادر به برقراری ارتباط با همکاران ما چه شیوه های کار خواهد بود.”

حدود نیمی از نیروی کار شدند و طبقه بندی شده به عنوان کلید کارگران و رفتن به سایت های به کار بر روی عملیات و تعمیر و نگهداری, در حالی که نیم دیگر نقل مکان به خانه ، بیشتر از حدود 100-قوی HR تیم نیز معطوف به کار از راه دور اگر چه تعدادی از کارکنان آموزش نیاز به کار بر روی سایت برای اطمینان از کارگران ضروری تکمیل آموزش اجباری.

در واکنش به حوادث

با دولت پیام تغییر روزانه در هفته اول گیر HR پاسخ در این زمان بود که بیشتر واکنشی نسبت به آن در حال حاضر. “ما تا به حال نامه رفتن به کلید کارگران به طوری که آنها می تواند نشان می دهد اگر از آنها خواسته شد علامت در وسایل نقلیه و یا برای افراد مشغول به کار در خیابان به توضیح است که آنها کلید کارگران … حق را از طریق به ارائه پشتیبانی از مچ دست برای یک همکار که در خانه کار می کند اما لازم نیست درست راه اندازی. ما نیاز به پاسخ و تکرار برنامه های ما در حالی که ما در حال حاضر یک بانک دانش و اطلاعات ما در ساخت به مدیریت مستمر.”

حدود نیمی از سورن ترنت کارکنان مورد نیاز برای ادامه کار ضروری

“چالش دیگر این بود که چگونه ما حمایت آسیب پذیر همکاران” او می افزاید. “هنگامی که آن شروع به تبدیل شدن به روشن است که شرایط خاصی منجر به مردم در نظر گرفته شود بیشتر در معرض خطر ما را در یک سیستم به فردی ارائه برنامه های مراقبت برای هر یک از این افراد و به مطمئن شوید که آنها احساس کردند که آنها قادر به بحث در مورد این. آنها می تواند ما را به نگرانی و ترس اما همچنین می دانیم که ما به اندازه کافی به حفاظت از آنها است.”

این شرکت تصمیم به محل هر یک از کارکنان در کردند. “ما بسیار بر این باورند که وجود سازمان های دیگر که سود بیشتر از دولت پول می گوید:” موریسون. “و هدف از آن طرح شد واقعا برای حمایت از کسانی که کسب و کار است که بیشتر تحت فشار به دلیل همه گیر.”

به عنوان کسب و کار غیر معمول

چند ماه آینده را ببینید HR تیم سازی شیوه های جدید کار honed در طول همه گیر به کسب و کار به عنوان معمول تعبیه اجتماعی فاصله حرکت بازگشت به ساختمان یا کار کردن چگونه مردم سفر بین محل یا محل کار با هم در شیفت. او می افزاید: “من فکر می کنم آن را احتمالا منصفانه است که بگویم که در بخش اول از این بیماری همه گیر شد یک نوع واکنشی مدیریت این وضعیت است. ما در حال حاضر در حال حرکت به مدت طولانی بهره برداری است که به نظر می رسد در چگونه ما اجرای کسب و کار پذیرش است که این می تواند در ادامه برای یک سال دو سال یا بیشتر.”

او معتقد است که در ماه های آینده آشکار خواهد شد که تا چه حد کارفرمایان خود را حفظ همدلی برای نیروی کار است. “یکی از چیزهایی که من پیدا کردم جالب این است که هیچ فردی را تجربه کرده است همه گیر در همان راه به عنوان دیگر فردی است. آنچه که ما دیده ایم در چگونه ما پشتیبانی کارکنان است که ما تا به حال به تمرکز بسیار زیادی بر روی فرد به جای جمعی,” او می گوید. “همه که بازی کرده است به نحوی که ما فکر می کنم در مورد نیروی کار و شاید به ارمغان آورده است ورود به نور در یک راه متفاوت است.”

“من فکر می کنم وجود دارد همچنین یک عنصر از هدف های اجتماعی و یا انصاف که خواهد آمد از این” او می افزاید. “مردم می پرسند ‘شما در حال ساخت در مقیاس بزرگ افزونگی? شما پول گرفته شده از دولت؟’. سرمایه گذاران در حال حاضر به دنبال در سازمان ها و درخواست آنها چگونه رفتار در طول این زمان – چگونه آنها نشان داد تا به صورت گسترده تر جامعه است. در نهایت این می تواند یک نیروی خوب اگر مهار در راه حق است.”

تحرک اجتماعی

در این راستا سورن ترنت ادامه خواهد داد به استخدام کارآموزان و اجرا تجربه کاری در سال جاری با 50 درصد از کارآموزی مصرف آمدن از تحرک اجتماعی ‘نقاط سرد’. جوان مردم استدلال می کند موریسون به احتمال زیاد “یکی از بزرگترین گروه بازنده” در این بیماری همه گیر بنابراین مهم است که به حمایت از آنها. “ما در حال تغییر ما برنامه تجربه کاری به مجازی آنلاین برنامه. ما هنوز هم در کارآموزان ما. ما در حال صحبت کردن به دولت در مورد چگونه ما ممکن است قادر به گرفتن بر روی بیشتر,” او می گوید. حدود 88 درصد از کارمندان در این شرکت زندگی در جوامع آن را در خدمت. “این واقعا مهم است که ما همچنان به انجام این کار است و سرمایه گذاری به آن دسته از جوامع بسیاری از آنها در حال رفتن به مبارزه اقتصادی و مالی.”

یکی از چیزهایی که من پیدا کردم جالب این است که هیچ فردی را تجربه کرده است همه گیر در همان راه به عنوان فرد دیگری.”

و در حالی که بسیاری از کارفرمایان مجبور شده اند را به شما معرفی پرداخت کاهش سورن ترنت موافقت کرده است که سه سال پرداخت معامله 2.3% در حالی که اجرایی پاداش کاهش یافته بود. “ما می دانیم که برخی از کارکنان خواهد شد که همکاران که ممکن است در صنایع جایی که آنها از دست دادن شغل خود و یا ممکن است furloughed. و ما می خواستیم به ارتکاب به یک مدت طولانی افزایش می دهد, قادر به می گویند که لازم نیست نگران نباشید در مورد درآمد خود را در طول این دوره از زمان,” او می گوید. “آن را در مورد دادن که ایمنی روانی – گفت: ما در حال رفتن را به هر گونه موانعی ما بهایى شما و ما متعهد به سه سال افزایش دهد و پاداش.”

موریسون شده است در این نقش در سورن ترنت به مدت سه سال در حال حاضر با صرف نه سال در Penguin Random House, که در آن او نقش عمده ای در ناشر ادغام در سال 2013. در حالی که این عملیات از دو کسب و کار wildly مختلف وجود دارد هنوز هم شباهت او می گوید: “سازمان های مشابه هستند که در آنها هر دو دارای یک حس قوی از هدف است. آنها هر دو بسیار روشن در اطراف که مایل به نشان می دهد تا در جامعه در راه است که در آن فعالیت می کنند. و هر دو آنها پر از افرادی که واقعا در مورد مراقبت از آنچه انجام می دهند و فکر می کنم آنچه انجام می دهند مهم است.”

HR تیم است که رشد خواهد کرد که ما از ظهور Covid-19 بحران او نتیجه می گیرد که کسانی هستند که نشان داده اند همدلی و اصالت بلکه انعطاف پذیری. “من فکر می کنم آن می آید و به این نیاز به رسمیت شناختن است که در حالی که ما در حال بازگشت به کسب و کار به طور معمول محیط زیست کمی تغییر کرده است. بنابراین ما نیاز به اتخاذ یک طرز فکر “چگونه این کار را انجام دهم در حال حاضر’ به جای ‘من نمی تواند انجام این کار است. ما زد ما AGM آنلاین ما در حال مشاوره با اتحادیه های کارگری عملا” او می گوید. “ما توانسته ایم برای هدایت مردم از طریق عدم قطعیت و خواهد شد که این مورد در سراسر هر سازمان – نیاز به قادر به کار در ابهام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im