نحوه رسیدگی به مرخصی سالانه در طول مستند

کارکنان خواهد شد وي به sunnier climes به زودی پس چگونه می تواند منابع انسانی رسیدگی به مرخصی سالانه کمک هزینه?

با وضوح واقعی به عنوان زمانی که کسب و کار می تواند به طور کامل باز دوباره و یا چه مدت مستند اقدامات گذشته می توان آن را به چالش کشیدن برای برنامه ریزی کارکنان مرخصی سالانه. امی لینگ به نظر می رسد کارفرمایان تعهدات با توجه به تعطیلات و آنچه که می توانید و نمی تواند درخواست کارکنان برای انجام.

اگر چه این تنها چند هفته پس از مستند اعلام شد, رقص در هواپیما برای یک هفته توسط ساحل در حال حاضر احساس می کند یک عمر دور. با برخی از کارکنان در حال حاضر به نگه داشتن خدمات ضروری رفتن در حالی که دیگران در خانه گیر کرده در کردند چگونه باید مرخصی سالانه توان در یک زمان از coronavirus?

آیا کارفرما تعهدات ؟

کارگران مجاز به پرداخت مرخصی سالانه 5.6 هفته در هر سال است. این ساخته شده است تا از چهار هفته مشتق شده از اتحادیه اروپا زمان کار بخشنامه (WTD ترک) و 1.6 هفته ارائه شده تحت بریتانیا در زمان کار مقررات 1998 (WTR).

با هم این آثار را در 28 روز برای یک کارمند تمام وقت. بسیاری نیز برخوردار اضافی تعطیلات روز خود را تحت قرارداد.

کارفرمایان را موظف به اطمینان حاصل شود که به عنوان یک حداقل کارکنان خود را WTD ترک هر سال است. عدم انجام این کار می توانید قرار گرفتن در معرض ادعا می کند برای جبران خسارت و/یا یک بیانیه آنها باید مجاز به گرفتن تعطیلات.

معمولا گرفتن کارمند را به تعطیلات خود را حق به یک موضوع است. اما با بسیاری از کارکنان در حال حاضر کار از خانه و قادر به سفر یا دیدار خانواده بسیاری از آنها تمایلی به در نظر گرفتن مرخصی سالانه. دیگران قادر به کتاب تعطیلات با توجه به نیاز به ادامه کار برای دیدار با افزایش تقاضا و یا ارائه خدمات ضروری است.

باید ما را تشویق کارکنان به مرخصی در طول مستند?

به عنوان یک ماده خوب عمل کارکنان باید تشویق به ترک خود را متناسب از طریق ترک سال از جمله هر دوره از مستند.

هدف اساسی از مرخصی سالانه یک غیر کار دوره استراحت و تمدد اعصاب (به جای سفر خارجی). این مهم است که کارکنان را به طور منظم استراحت به دور از خواسته های صندوق ورودی ایمیل به مشتریان و اهداف خود را برای تندرستی و سلامت است.

کارکنان باید وادار به کتاب ترک و به یاد ترمیمی ارزش به سادگی زمان به ‘offline’, حتی اگر این را شامل نمی شود به ترک خانه.

می توانید کارفرمایان تعیین می کند که ترک گرفته شده است?

این WTR کارفرمایان اجازه می دهد تا برای وادار کردن کارکنان به تعطیلات (مگر اینکه سیاست های خود را و یا قرارداد کار مشخص کنید در غیر این صورت). برای انجام این کار یک کارفرما فقط نیاز به اطلاع از نیاز به گرفتن تعطیلات است که دو بار در طول تعطیلات, پیشنهاد, پس از چهار روز متوجه دو روز پس از ترک.

نیاز به کارکنان به مرخصی بدیهی است که کمتر گزینه مطلوب نسبت به تشویق کارکنان به مرخصی و باید اعمال شود با احتیاط. کارکنان به احتمال زیاد به را با مهربانی به اینکه “مجبور” به زمان و دقت پیام باید مورد استفاده قرار گیرد برای اطمینان از آنها از مزایای تعطیلات خود را رفاه.

آنچه در مورد furloughed کارکنان?

مگر اینکه توافق در غیر این صورت furloughed کارکنان هنوز هم حق را به تعطیلات و برای دریافت خود را “تعطیلات معمول پرداخت” برای این زمان.

این به این معنی آن دریافت تنها 80 درصد از عادی پرداخت خواهد شد به طور معمول به عنوان یک بالا اضافی 20%. وقتی که می آید به بانک تعطیلات HMRC هدایت آمده است که اگر کارکنان معمولا این روزها به عنوان مرخصی سالانه آنها باید دریافت بالا و یا بعد در ازای.

چرا که کارفرمایان از furloughed کارکنان فقط نیاز به صندوق بالا به جای کل روز تعطیلات تشویق (یا نیاز) کارکنان را در طول تعطیلات کردند بنابراین می تواند یک گزینه مقرون به صرفه برای کارفرمایان کافی cashflow.

می تواند ما را به زور کارکنان به استفاده از تمام تعطیلات خود را در طول مستند?

ممکن است وسوسه انگیز برای برخی از کارفرمایان برای وادار کردن کارکنان به تمام تعطیلات سالانه خود را حق در طول مستند یا کردند و بر اساس آنها می توانید از بازگشت به کار در ژوئیه/اوت ‘همه دست به دست در عرشه’.

اما این یک رویکرد خطرناک است و باید اجتناب شود. گذشته از تاثیر ویرانگر آن بر روی حسن نیت و روحیه تیم حقوقی, چالش های به احتمال زیاد به نتیجه. حتی وجود دارد یک خطر در برخی از شرایطی که در حال اجرا کردن ترک به طور کامل می تواند یک نقض ضمنی اصطلاح اعتماد و اعتماد به نفس منجر به استعفا و ادعای سازنده اخراج ناعادلانه است.

آن را به ارزش به خاطر سپردن را ترک می توان در راه های دیگر. بسیاری از کارفرمایان درخواست کارکنان به دست گرفته اند می گویند 40 درصد از تعطیلات سالانه خود را در حق تا پایان ماه اوت (اگر آنها یک ژانویه تا دسامبر تعطیلات سال).

علاوه بر این هیچ تعهد در یک کارفرما به توافق برسند به تعطیلات درخواست و آن را معقول و منطقی به رد این که در آن وجود دارد کسب و کار نیاز به ملاقات کرد. اگر کارکنان قادر به گرفتن تمام تعطیلات خود را به عنوان یک نتیجه, پس از آن آنها ممکن است قادر به حمل بیش از این به بعد از تعطیلات سال.

آیا قوانین جدید در حمل بیش از ترک کنند ؟

در انتهای دیگر این طیف به furloughed کارکنان کسانی هستند که می خواهم به تعطیلات اما قادر به انجام این کار به دلیل خواسته های ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر.

در به رسمیت شناختن این مقررات جدید به اجرا در آمد در مارس اجازه می دهد چهار هفته از WTD ترک به بیش از نورد تا دو ترک سال است. این است که خروج از موقعیت معمول که معمولا ممنوع هر رول بیش از WTD ترک از سال به سال.

اگر چه به وضوح در آن نگه داشتن ملت رفتن در این زمان دشوار است مقررات محدود نیست فقط به ‘ضروری’ یا ‘کلید’ کارگران است.

هر کارمند خواهد شد واجد شرایط برای رول بیش از اگر آنها شده اند قادر به گرفتن تعطیلات به عنوان یک نتیجه از تاثیر coronavirus یا بر روی آنها و خود و خانواده خود را گسترده تر اقتصاد یا جامعه است.

برای مثال یک کارمند ممکن است پیدا کردن آنها مجاز به گرفتن تعطیلات در حالی که furloughed اما پس از بازگشت خود به کار تجارت مشغول است, آن را نمی ممکن است به حق خود را قبل از پایان سال است.

HR شریک کسب و کار فرصت در پرسنل امروز

مرور بیشتر HR شریک کسب و کار شغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>