موی چتری. موهای سفید. خرس. چغندر. Battlestar Galactica. چرا آن را به نظر می رسد مانند اینترنت است که بیشتر کینه توز از حد معمول نسبت به افرادی که در حال برش خود را مو به موی چتری یا رنگرزی موهای خود را در طول قرنطینه? من مطمئن هستم که همه دیده ایم کسانی که ویدئوها از DIY چتری اشتباه رفته است که اوه خیلی خنده دار, بلکه ما مرگ کمی داخل.

از آنجا که بسیاری از ما گیر کرده در داخل خانه در حال حاضر وجود دارد هیچ بهانه ای را برای شما به سعی کنید برش موی چتری های خود را به خصوص اگر شما شده است مخفیانه خارش ، در حال حاضر بهترین زمان است! به هیچ وجه خود را ببینید, وحشتناک تلاش در آرایش مگر اینکه شما به طور داوطلبانه پست آن را آنلاین. شاید حیوان خانگی خود را خواهد آن را ببینید اما شما باید آنها را وعده به دنیا بگویید در مورد آن.

اگر شما در واقع در برش ، اگر شما سعی نکنید با برش موی چتری های خود را شما هرگز کشف راز خود را ابرقدرت. آمار زبان از همه مردم برش خود چتری در خانه در حال حاضر برخی از آنها محدود بود و در واقع در آن خوب است. اشاره به استدلال من در پاراگراف قبلی چرا شما نباید ترس حتی تلاش در وهله اول.

از همه مهمتر چه چیز دیگری شما قرار است به انجام است ؟ اگر شما در حال حاضر جادویی پیدا انرژی به انجام خود را در مدرسه سعی dalgona قهوه پخته برخی از خمیر ترش نان و مبارزه برای مرگ برای نینتندو سوئیچ و کاغذ توالت? منظورم این است که واقعا وجود دارد هیچ چیز در قرنطینه فهرست علاوه بر خرد کردن مو خود را. از آنجا که برخی از مردم در حال ترویج مولد بودن در طول مستند برش خود را چتری تعداد باید به عنوان مولد بودن خود نسبت به تب و تاب بودن ،

آن را خوب به خنده در DIY انفجار شکست. اما پی در پی الگوهای رفتاری گفتن مردم به کاهش موی چتری باید ممنوع از شبکه جهانی وب است. اجازه دهید حمایت از همه تلاش خلاق در این دنیای جدید شجاع و تشویق بد بو, متنوع, مدل مو. ما یاد گرفته ایم که طبیعی است به هر حال ساخت! دریافت bangin’, خرس!

تماس با Özge Terzioğlu در [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو