ژان Raper: سابق صندلی RCN جامعه از بهداشت شغلی گروه پرستاری

‘بزرگتر از زندگی است.’ ژان Raper (مرکز) که در گذشت, در جلسه سابق صندلی از RCN جامعه از آه پرستاری

ژان Raper سابق رئیس کالج سلطنتی پرستاری در جامعه از بهداشت شغلی پرستاری, گروه, البته رهبر در دانشگاه شفیلد دانشگاه و اصلی در شفیلد شورای شهر برای سال های بسیاری متاسفانه در گذشت ممکن است.

ژان بازنشسته با شوهرش برایان به فرانسه در آغاز هزاره سوم به عنوان همکاران سابق به یاد آورد شد: “یک شخصیت نیرومند” در طول 1980s و 1990s در بالا بردن مشخصات شغلی پرستاری بهداشت در انگلستان است.

ان Lowis آه و استاد پرستاری در دانشگاه آبردین در حال حاضر بازنشسته گفت: “ژان بود و کلام در من به UKCC (سلف پرستاری و مامایی شورا) چرا که او فکر درستی که اسکاتلند واقعا نمی توانید تعداد زیادی از نمایندگی و باید آن را انجام داده اند.

“او یک مقدار زیادی از کار واقعا خوب برای بهداشت شغلی. او واقعا به کمک برای قرار دادن بهداشت شغلی بر روی نقشه. او بسیار خوب بود و بسیار کارآمد” ان اضافه شده است.

“هر کسی که در اطراف در زمان خواهد شد بگویید شما Jean بود بزرگ تر از زندگی شکل و زمانی که او در اطراف آن غیر ممکن است به چشم پوشی از او” توافق همکار سابق جکی کالینز.

Jan شکم که در زمان بیش از ژان به عنوان برنامه رهبر بهداشت حرفه ای دوره در دانشگاه شفیلد افزود: “ژان بود tour de force در آه پرستاری.”

گراهام جانسون سابق منجر پرستار, کلینیک بهداشت در Bupa و در حال حاضر مستقل آه مشاور گفت: “ژان بود یک شخصیت نیرومند با اشتیاق به آه و اوه پرستاری. او پرشور در مورد آموزش پرستاری و کمک کرد تا بسیاری از دانش آموزان برای رسیدن به خود را شخصی و حرفه ای می پروراند.”

“من برای اولین بار کار با ژان زمانی که من در دوره مدیر بهداشت حرفه ای پرستاری برنامه در کالج سلطنتی پرستاری و او مدیر دوره در دانشگاه شفیلد” به یاد می آورد پروفسور آنه Harriss رئیس جمهور منتخب از SOM (جامعه طب کار) و CPD ویرایشگر شغلی, بهداشت و تندرستی.

“او و من خواسته شد برای کمک به یک سازمان جهانی بهداشت-تامین پروژه در اسلواکی. هدف این بود که در درجه اول برای کمک به آه حرفه ای در اسلواکی و دیگر کشورها از جمله رومانی و بلغارستان به شناسایی آنچه آماده سازی آنها نیاز به در نظر گرفتن برای یک آینده ممکن است ورود به اتحادیه اروپا است.

“کار با ژان بود energising, به عنوان ما به اشتراک گذاشته شده همان فلسفه است که با توجه به آموزش و تمرین بهداشت به خصوص بهداشت حرفه ای پرستاری است. این پروژه تحت تاثیر این عمل از هر دو آه پرستاری و پزشکی در آن کشور است.

“از طریق کار خود را به عنوان یک مربی و موقعیت خود را به عنوان صندلی از RCN جامعه از بهداشت شغلی پرستاری او علامت گذاری شده است و تأثیر قابل توجهی در عمل ما specialism,” Harriss اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im