تاریخ و معدن در شمال Sask. آماده به حمله با چنگال در بالا طلا قیمت

محتوای مقاله

خونتان قیمت طلا می تواند با ارسال تاریخ و معدن به تپه در جستجوی فلز.

چرا که طلا نمی رسید این ارتفاعات از سال 2011 است. پس از سالها معلق در هوا در حدود 1300 دلار در هر اونس آن با صعود به بیش از 1800 دلار دلار در این ماه است. که سمت چپ junior کارگران معدن که کشف و مته سوراخ به دنبال سپرده ابتدا به حرکت در ثروت پنهان در استان شمالی.

“در اینجا ما در حال حاضر در یک دیوانگی است. به معنای واقعی کلمه یک دیوانگی” وارن Stanyer مدیر عامل شرکت ALX منابع Corp. گفت. “تاریخ و شرکت های استخراج معدن در حال گرفتن میلیون ها دلار از بانکداران و سرمایه گذاران به دلیل هر کس فکر می کند طلا را برای رفتن خیلی بالاتر است.”

او ویژگی های است که پیاده روی به قطعیت roiling اقتصاد است. دولت صدور پول بیشتر و ورود به بدهی بیشتر, او گفت:, تقویت طلا و کمک به جریان نقدی برای شرکت بود.

ALX منابع فعال بوده است. در جولای 9, اعلام آن به دست آورد Sceptre طلا پروژه است که در حدود 125 کیلومتری شرق La Ronge. همچنین کاوش در آن نیکل پروژه حدود 20 کیلومتری شمال غرب سنگی رپیدز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>