نگه داشتن خانه و محیط کاری امن و سالم – تقریبا

تصویر: شاتر

ما دیده ایم یک انفجار در خانه کار در طول Covid-19 مستند. اما در تقلا برای ماندن عملیاتی کارفرمایان اغلب شده است مشرف به بهداشت و تندرستی از خانه جدید-کارگران. بهداشت حرفه ای می تواند نقش مهمی در مدیریت این انتقال و مجازی فیزیوتراپی-چراغ های کاری ارزیابی ممکن است یک پاسخ استدلال Joel غرفه.

این Covid-19 شیوع در حال حاضر یک زمین لرزه تأثیر را در راه ما کار و زندگی می کنند. برای چند سال گذشته تعداد کارگران بر اساس صفحه اصلی باقی مانده است نسبتا ثابت در حدود 4-5 ٪ در عین حال آخرین تحقیقات ما نشان می دهد که در حال حاضر حدود نیمی از کارگران است.

درباره نویسنده

جوئل غرفه است که رئیس حکومت و کیفیت افسر در Ascenti

با ناگهانی نیاز برای کسب و کار به سرعت در حال انطباق عمیقا ریشه دوانده سیستم, نرم افزار فرآیندها و ارتباطات به منظور قادر به ادامه خود را برای ارائه خدمات حیاتی آن است که قابل فهم است که تعداد نسبتا کمی را در بر داشت زمان برای حمایت از کارکنان خود را با خانه خود کار تنظیم.

در واقع تا کنون تنها حدود یک در هشت کارکنان تا به حال کار از خانه ارزیابی پس از وقوع آغاز شده و ما گزارش را نشان می دهد.

بهداشت و ایمنی اجرایی داده ها همچنین نشان می دهد در حال حاضر وجود دارد 498,000 اسکلتی عضلانی مرتبط با کار صدمات سال گذشته هزینه کسب و کار £15bn.

در حال حاضر با گزارش ما نشان می دهد که مبل ها و تخت برای لحظه ای حداقل به جای سنتی میز به عنوان شایع ترین استفاده از فضای کاری آن است که به احتمال زیاد ما را ببینید چشمگیر قیام در این تعداد است. در واقع ما گزارش نشان می دهد که بیش از نیمی از کارگران خانگی در حال حاضر دچار افزایش درد فیزیکی.

فرصت شغلی برای سلامت

این فرصت را در اینجا برای بهداشت حرفه ای ارائه دهندگان خدمات است که عظیم 85 درصد از کارگران گفت: آنها ترجیح می دهند به کار برای یک شرکت است که با در نظر گرفتن مراحل را برای حفاظت از سلامت جسمی و روانی کارکنان آن در این زمان به چالش کشیدن.

دعوت سوال در مورد راه اندازی یک فضای کاری ارائه آنها را با تکنولوژی و مبلمان (و یا کمک مالی به آنها را خرید) و باز بودن به کار از صفحه اصلی گزینه های در آینده همه کارکنان فکر می کنم بسیار بیشتر از کسب و کار است که ارائه این حمایت است.

یک نقطه شروع خوب برای بهداشت حرفه ای – پس از ساخت تجهیزات لازم و نرم افزار در دسترس است – برای ارائه کارکنان تماس تصویری ارزیابی از خانه خود را در فضای کاری و ارائه مشاوره در صندلی صفحه نمایش ارتفاع قابل دسترسی از تکنولوژی و اهمیت داشتن یک منبع خوب از نور است.
هستند خانه کارگر نشسته راحتی ؟ گزارش دوباره شامل راهنمایی در مورد چگونگی کارکنان که اصلا دسترسی به تجهیزات مناسب و مبلمان می تواند آینه برخی از مزایای.
بهداشت حرفه ای نیز می تواند حمایت سازمانی کارکنان با ارائه مهم مشاوره در وضعیت خوب و جنبش است.

برای مثال کارکنان باید تشویق به فکر می کنم در مورد وضعیت غالبا از اتخاذ یک شروع خوب موقعیت را از طریق اجتناب از overreaching برای همه چیز و یا حفظ پوسچرهای نامناسب به عنوان این می تواند علل شایع آسیب است.

فیزیوتراپیست ها به خوبی واجد شرایط برای ارائه مجازی فضای کاری ارزیابی به نمایندگی از سازمان هایی که باز هستند به همکاری با پزشکان متخصص (مانند OH). سود اضافی با استفاده از یک فیزیوتراپیست برای یک فضای کاری ارزیابی است که آنها نیز باید تخصص به توصیه مشکلات اسکلتی-عضلانی و تمرینات به حفظ تحرک بدنی و تندرستی و پیشگیری از آسیب حصول اطمینان از یک رویکرد جامع.

کار مجازی بهداشت, چک

در Ascenti برای مثال ما در حال حاضر ارائه خانه-کار چک های بهداشتی و توانبخشی قرار ملاقات تقریبا.

این جلسات فقط به عنوان اگر شما با داشتن یک Facetime و یا اسکایپ تماس بگیرید با یک دوست بلکه تنها بخشی از یک به طور کامل یکپارچه تجربه آنلاین است که شامل دیجیتال تریاژ رزرو وقت ملاقات شخصی, ورزش نسخه و ردیابی پیشرفت.

یکی نهایی مسئله شناسایی شده توسط ما گزارش شده است که نیاز به حمایت از کارکنان با سلامت روان خود را. بسیاری از کارگران گزارش داده است که فعلی خود را تنظیم کنید تا در سمت چپ آنها را در تلاش برای خاموش کردن در پایان روز و تعداد قابل توجهی احساس دور از همکاران خود را.

ویدئو کنفرانس می تواند یک راه خوب برای کمک به یک سازمان کارکنان به ماندن متصل در حالی که گرد کردن روز کاری با 30-60 دقیقه پیاده روی می تواند کمک به کارکنان برای اقامت مناسب و انتقال از کار زندگی به زندگی در خانه.

بالاتر از همه, اگر چه شرکت های نیاز به ایجاد خطوط باز ارتباطی و واقعا به گوش دادن به آنچه که مردم خود را به آنها گفتن.

نشان دادن مراقبت و درک درستی از فشارهای همکاران روبرو هستند آنها را بیشتر به احتمال زیاد به جلو آمده و با هر گونه مسائل.

و اگر شما در پیدا کردن تعداد قابل توجهی نیاز به متخصص پشتیبانی در یک منطقه خاص و سپس بررسی فرصت ها برای همکاری با یک کارشناس سازمان نشان می دهد که سطح مراقبت و سرمایه گذاری است که به احتمال زیاد قدردانی تقویت پیوند بین کارمند و کارفرما در این زمان به چالش کشیدن.

منابع
در حال کارگران خانه نشسته و به راحتی?, Ascenti, https://www.ascenti.co.uk/news-article/home-workers-report

اسکلتی عضلانی اختلال آمار در بریتانیا 2019 بهداشت و ایمنی اجرایی https://www.hse.gov.uk/statistics/causdis/msd.pdf

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net