شهردار جسی Arreguín پنج شنبه اعلام کرد که شهر برکلی به توافق رسیده است با La Quinta Inn به ارائه اتاق برای جمعیت بی خانمان در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

La Quinta Inn ارائه خواهد شد 113 تخت در آن 920 خیابان دانشگاه. محل به افراد دچار بی خانمانی. این معامله بخشی از یک تلاش به آنها را با ارائه یک محیط امن را قادر می سازد که مناسب اجتماعی فاصله اقدامات در طول همه گیر با توجه به شهر آزادی مطبوعات. هتل رود که به اشغال در اوایل ممکن است.

“ما بی خانمان جمعیت در معرض خطر قرار گرفتن در معرض و انتقال و این تهدیدی برای همه ما” Arreguín گفت: در آزادی مطبوعات. “قبل از همه گیر بی خانمانی بود که یک بحران انسانی که نیاز به راه حل های جسورانه در سراسر منطقه است. Coronavirus است تقویت شده است که بحران در معرض خدمات شکاف و قرار ما آسیب پذیر ترین مردم به خطرات است که به سادگی غیر قابل قبول است.”

این معامله پس از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام پروژه Roomkey یک طرح در سطح ایالت به امن هتل و متل اتاق برای افراد دچار بی خانمانی در طول بیماری همه گیر.

La Quinta Inn عمل خواهد شد تحت نام “شمال شهرستان امن تر زمین” خواهد بود و اشغال شده توسط افراد بی خانمان در آالمدا کانتی با تاکید بر کسانی که از برکلی با توجه به آزادی مطبوعات. آالمدا کانتی را اجاره و پرداخت هزینه برای هتل در حالی که این شهر را پشتیبانی عملیات و پزشکی مصرف.

این شهر در حال حاضر با توجه 46 “آسیب پذیر جامعه اعضای” دسترسی به دیگر اقامت در هتل با توجه به آزادی مطبوعات. به عنوان از مطبوعات زمان 31 نقل مکان کرده اند.

شهرستان Councilmember Rigel رابینسون گفت: در یک ایمیل که مسئولان شهرستان باید به سرعت واکنش نشان داد به اطمینان حاصل شود که unhoused جمعیت محافظت شده است در طول بیماری همه گیر.

“نیروی انسانی تا هتل به خانه بی خانمان است که یک بالابر اما ما تیم شهر منتقل شده است به سرعت به اینکه این پروژه یک واقعیت” رابینسون گفت: در ایمیل. “برای مبارزه با ویروس ما باید به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است به پناهگاه در محل و اجتماعی فاصله یک وظیفه است که تقریبا غیر ممکن است هنگامی که شما در حال زندگی در خیابان. بسیار قدردانی به La Quinta برای باز کردن درهای خود را در این زمان بحران.”

تماس با مارک Escobar در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @mescobar_dc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو