رهبران باید اجتناب از کلیشه اگر سیاه مشاغل موضوع

عکس: شاتر

بریتانیا رهبران کسب و کار نیاز به تمرکز در عمل نه پیام اگر آنها واقعا می خواهید به اثر تغییر و بهبود عدالت برای کارمندان, هشدار استاد Binna Kandola.

“سعی کنید به نگاه کمی غمگین تر لطفا. شما هنوز هم یک اشاره از یک لبخند. به یاد داشته باشید این تصویر را می توان در کنار بیانیه خود را در زندگی مهم است. که در آن ما می توانید با استفاده از این یکی.”

خوب این ممکن است اتفاق نمی افتاد کلمه به کلمه. اما من نمی تواند کمک کند تصور مکالمات که گرفته اند باید در محل های مختلف photoshoots با رهبران ارشد کسب و کار در پی اخیر Black Lives Matter تظاهرات به رفتن در کنار خود شرکت های جدید, اظهارات, اعلام پشتیبانی از جنبش است. یکی از این بیانیه که گرفتار چشم من بود که از کوین الیس PwC انگلستان رئیس که او در آن مورد بحث چگونه “خطر زمانی که شما ناراحت کننده است که شما خجالتی و دور از صحبت کردن”.

کلمات عاقل دلسوز کلمات – در کنار مناسب محزون تصویر که ممکن است گرفته شده است در یک ساقه مانند بالا.

این پیام نیز موجود چه باید به سرعت تبدیل بسیار آشنا, اگر نه, کلیشه, عبارات. “ما نیاز به کوشش تلاش… همه ما باید مسئولیت… همه ما یک راه طولانی برای رفتن.”

آن را دشوار است برای خرید به یک پیام مانند این که در پشت درهای بسته بسیاری از سازمانها ارائه آنها را انجام داده اند تا کمی در گذشته نشان می دهد هر نوع صداقت.

من به یاد داشته باشید فقط دو سال پیش گزارش تجربه من از یک رویداد نژادپرستانه در سازمان دیگر به هر دو صندلی و سر مردم. مهم این جلسه به بحث در مورد نژاد پرستی که برنامه ریزی شده بود به گذشته یک ساعت بود در کمتر از 45 دقیقه. همدلی لازم بود در چنین شرایطی من گفته شد. بنابراین این مهم است که من این را از چشم انداز خود را. آن را به حال شده است در برخورد با. کار انجام می شود. خوشنودی از رهبری و سپس هنگامی که با ارائه یک فرصت برای مقابله با چنین موضوع مهمی باعث می شود پاسخ خود را در حال حاضر کاملا ریاکارانه.

چه به ویژه نگران کننده است که همه سازمانی نژادپرستی حتی می گیرد در پشت درهای بسته. بازگشت به مثال PwC شرکت قومیت پرداخت شکاف شد و 13.5%, حاشیه های زیر خود را مسابقۀ 14٪. جایزه قومیت گاف عظیم 33.8%.

الیس دقت و در عین حال قابل توجه بیانیه خاص این بحث بود که “ پرداخت شکاف کاملا رانده شده توسط این واقعیت وجود دارد که بیشتر غیر بام کارکنان ارشد و بالاتر نقش پرداخت و بیشتر بام کارکنان در کلاس های اداری نقش”.

این smugness اما اغلب هنوز هم وجود دارد یادآوری هر کس که قصد دارد در محل هستند که تلاش می شود که مضاعف و با مفهوم که پیشرفت در حال ساخته شده”

اظهارات مانند این کاغذ نازک در تلاش برای عبور از تجزیه و تحلیل کردن به عنوان چیزی بیش از یک توضیحات. آنها ممکن است صدای صادقانه به خصوص از یک شرکت است که با افتخار از آن شعار “بودن رنگ شجاع”. اما متوجه عدم وجود کلمه “سیاه”. کلمه “سفید” است و حتی اجتناب شود و به جای آن ترجیح به استفاده از پر پیچ و خم “non-بام”. به یاد داشته باشید پیام های مانند این به ندرت کردن کاف اما از قبل آماده شده به دقت برنامه ریزی شده و خواهد شد که پس از چندین پیش نویس. و این بهترین که آنها می آیند تا با.

اما چرا بسیاری از سازمان ها احساس نیاز به ایجاد یک بیانیه مانند این ؟ برای برخی از, شما می توانید حس اصالت; که در آن است چیزی برای انجام با ارزش خود را و است که آنها نا امید شده خود را. برای دیگران انگیزه خارجی است – آنها را در یک بیانیه زیرا آنها احساس می کنند که به. این زبان تکامل یافته اند اما پیام های تحویل داده شده توسط رهبران مانند الیس – و یا حداقل خود را تنوع و فشار تیم – حتی دامن در اطراف کلمه “نژاد پرستی”.

این smugness اما اغلب هنوز هم وجود دارد یادآوری هر کس که قصد دارد در محل هستند که تلاش می شود که مضاعف و با مفهوم که پیشرفت در حال ساخته شده است. به همین ترتیب کلمه “ما” است که اغلب استفاده می شود زمانی که صحبت کردن در مورد راه که شرکت بازدید کرده اند نژاد در گذشته است. در هیچ نقطه ای فراموش اکثر این رهبران مسئولیت ، این همه مسئولیت, مطمئن, اما رهبران نیاز به مجموعه ای از مثال است.

ناخودآگاه تعصب به عنوان الیس نشان می دهد اغلب مشکل است اما این تنها مسئله است. مشکل این نیست که فقط مردم این کارها را انجام, اما آنها مجاز به انجام آنها توسط افرادی که آنها با کار. این رفتارها تداوم توسط HR تیم های و, در واقع, برخی از D&I, تیم که نه قومیت به عنوان یک مسئله به طوری که زمانی که شکایت شده است, می توان آن را کنار گذارده. یا بدتر قربانی خواهد گفت که آنها در حال بازی “مسابقه کارت”.

برای بیش از حد طولانی رهبران درمان نژادپرستی به عنوان یک چیزی از گذشته و در نتیجه بدون نیاز وجود دارد در ذهن خود به اقدام است. آنها صحبت از یک بازی خوب است اما اقدامات خود را تكذيب کلمات خود را. مجبور به پرداخت توجه به موضوع آنها معتقد بودند پروری به تاریخ می تواند از خواب بیدار کردن تماس. اما بسته به انگیزه واقعی خود را ممکن است فقط یکی دیگر از موقت شگرد در حالی که آنها منتظر طوفان به بیش از ضربه.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز

مرور بیشتر منابع انسانی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im