لئو Daniels متعهد به محاکمه برای قتل درجه اول در مرگ ریچارد Fernuk

محتوای مقالهمتهم درجه اول قتل و حبس غیر قانونی لئو روی Daniels متعهد شده است برای محاکمه در ارتباط با مرگ 68 س

توسط AKHSHIJNEWS در 2 خرداد 1399

محتوای مقاله

متهم درجه اول قتل و حبس غیر قانونی لئو روی Daniels متعهد شده است برای محاکمه در ارتباط با مرگ 68 ساله ریچارد Fernuk.

در مورد او متعهد شد به دادگاه در ساسکاتون دادگاه ملکه نیمکت در مارس 12 بعد از یک روز جلسه مقدماتی در ساسکاتون استانی دادگاه با توجه به اطلاعات دادگاه.

دانیلز, 38, متهم به قتل Fernuk که مرده پیدا شد در نمایشگاه همسایگی آپارتمان و سوئیت در اوت. 3, 2019. او گفت: StarPhoenix که Fernuk به تنهایی زندگی می کردند و آنها را باور نمی کند او می دانست Daniels قبل از آن شب.

"هر دوی ما احساس می کنید مانند این است که بی معنی تراژدی و نه یک راه عادلانه به زندگی خود را به پایان رسید," یک دختر گفت.

جزئیات ارائه شده در یک جلسه مقدماتی برگزار می شود برای تعیین اینکه آیا وجود شواهد کافی برای محاکمه — موضوع به یک دادگاه دستور انتشار بان کی مون برای حفاظت از حق متهم به عادلانه محاکمه با حضور هیئت منصفه.

به گفته پلیس Fernuk به نام 911 دو روز قبل از مرگ او چرا که او با درد قفسه سینه از یک موجود از قبل بیماری قلبی. امدادگران او را به سنت پل بیمارستان و Fernuk بعد خواسته بود به طور داوطلبانه مرخص پس از او تحت درمان قرار گرفت. نظارت تصویری نشان داد او را از ترک بیمارستان.

Surveillance footage shows Richard Fernuk, 68, leaving St. Paul's hospital on Aug. 2, 2019. He was found dead in his home on Aug. 3.
دستگیری پنج ریچارد Fernuk, 68, ترک, St. Paul بیمارستان در اوت. 2, 2019. او مرده پیدا شد در خانه اش در اوت. 3. جزوه عکس/ساسکاتون خدمات پلیس

Fernuk مرده پیدا شد داخل خود سنت چارلز محل آپارتمان سوئیت زمانی که افسران را یک چک رفاه در اوت. 3, 2019.

محاکمه تاریخ هنوز تعیین نشده است.

bmcadam@postmedia.com

twitter.com/breezybremctinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب