حرف روز: تمیز کردن کارکنان نیز اولین خط کارگران

محتوای مقاله

من در نوشتن این نامه به اطلاع عموم مردم چگونه برخی از کسب و کار و مردم مشاهده اولین خط کارگران است.

شریک زندگی من است, خانه دار برای یکی از بیمارستان های اینجا در ساسکاتون و ما به عنوان تجربه او در نظر گرفته شده است یک خط مقدم کارگر به هر یک از کسب و کار است که ارائه معاملات خاص به کارکنان مراقبت های بهداشتی. این امتیاز تنها ارائه شده به پزشکان و پرستاران و من حدس می زنم خاص مدیریت کارکنان.

به وحشیانه صادق باشید, خانه داری کارکنان در یک موقعیت آسیب پذیر تر از تقریبا هر نوع دیگر کارکنان مربوط به این بیماری همه گیر.

به نظر می رسد که کارکنان در خانه داری هستند که به عنوان تا حدودی پایین تر طبقه کارگر و در آنجا در معرض خطر به عنوان, اجازه دهید بگویم یک پرستار است.

به خوبی این واقعیت است که آنها در حال آنهایی که از رفتن به بيماران اتاق و تمیز کردن هر بخشی از هر اتاق بیمار از جمله washrooms تخت و تمام چیزهایی که هیچ کس دیگری می خواهد به یا پاک خواهد شد در اکثر موارد.

با تمام رسانه ها در پرستاران و پزشکان و سیاستمداران و دیگر خط مقدم رسانه ها افراد از منافع آن خواهد بود یک بیت از آفتاب برای دیدن برخی از اخبار و داستان از مردم در پشت پرده, پس به صحبت می کنند که قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر به حفظ سلامت سیستم در حال اجرا به درستی.

بروس تیلور

ساسکاتون

به اشتراک گذاری نظرات خود را

این StarPhoenix از حروف هستند که محدود به 250 کلمات و باید نویسنده, نام, آدرس و شماره تلفن.

ارسالی خواهد بود تایید و ویرایش قبل از انتشار.
ما به انتشار نام و جامعه از همه نویسندگان نامه.
آیا ارسال ایمیل پیوست.
نوشتن بیش از یک حرف یک ماه است که دلسرد و “باز” نامه پذیرفته نیست.
ارسال به: 204 Fifth Ave. N., Saskatoon, Sask., S7K 2P1

فکس: 306-657-6437

ایمیل: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im