نامه به سردبیر ژوئن 6

محتوای مقاله

مالیات

در پاسخ به سوال خبرنگار وزیر دارایی لایحه Morneau اعلام کرد که دولت با تمرکز بر وضعیت فوری و چگونه آن کمک به افراد و کسب و کار خواهد بود برای پرداخت می شود. تنها یک چیز قطعی است گفت: هیچ مالیاتی را افزایش می دهد.

مصرف این منبع بالقوه درآمد کردن جدول قبل از بحث حتی آغاز می شود که اکثر جاهل. استفان هارپر معتقد است که نتیجه همه گیر باید کوچکتر دولت است. من فکر می کنم بسیاری از کانادایی ها با من موافق خواهد بود که ما باید در قرعه کشی مخالف نتیجه گیری.

چشمان ما باز شده اند به برخی از قبر نقاط ضعف در جامعه ما: understaffing در دراز مدت مراقبت از خانه و بی خانمانی ، پس از آنچه که ما را دیده اند ما نمی خواهد می خواهید به بازگشت به حالت عادی است اما برای یک جهان بهتر است. که نیاز به افزایش سرمایه گذاری دولت است.

ما نرخ مالیات بسیار کمتر از آن چه آن را در گذشته و آنچه در آن است در بسیاری از کشورهای اروپایی. وجود دارد بسیار زیاد ثروت خصوصی در کشور ما است. اجازه دهید ما انجام یک کار بهتر از استفاده از آن را به جامعه ما بهتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>