شاتر

خرده فروشان و نمایندگان موسسات خیریه و کمپین گروه خواست دبیر خانه به اقدام در ادعایی کارگر استثمار در انگلستان پوشاک کارخانه ها و ایجاد یک مجوز رژیم به کارگران اطمینان از محافظت می شود.

پس ادعا می کند که کارخانه ها در لستر که عرضه مد مارک های از جمله Boohoo و مسابقه پرداخت شد و کارگران زیر حداقل دستمزد و برای حفاظت از کارکنان از Covid-19, نامه هماهنگ توسط انگلیسی خرده فروشی کنسرسیوم گفت: “هزاران نفر” کارگران می رسد اگر دولت انجام عمل را ندارد.

“مردم می خواهند بدانند که لباس آنها خرید ساخته شده توسط کارگران که مورد احترام و ارزش و حفاظت شده توسط قانون” گفت: هلن Dickinson, مدیر ارشد اجرایی بریتانیایی کنسرسیوم خرده فروشی.

“گزارش های اخیر در رسانه ها نشان می دهد که نیاز فوری برای اقدام قبل از اینکه بیشتر کارگران به دلیلی بهره گرفته. در حالی که هیچ گلوله نقره ای, صدور مجوز یک گام مهم به سوی حل و فصل این موضوع است.”

نامه ای که امضا شده توسط خرده فروشان عمده از جمله Asda, بعد, M&S و Asos و همچنین بیش از 50 نمایندگان مجلس و همسالان موسسات خیریه و سرمایه گذاران گفت: کمی انجام شده بود در مورد مقابله با فقیر شیوه های کار در انگلستان صنعت پوشاک با وجود این موضوع مطرح شده توسط دانشگاهی خرده فروشان و نمایندگان مجلس چندین بار.

این خواست رئیس Priti پاتل را در یک جدید صدور مجوز قانونی رژیم برای پوشاک کارخانه که:

  • محافظت از کارگران از کار اجباری در اسارت بدهی و بدرفتاری
  • اطمینان از سلامت و ایمنی محافظت شده است
  • اطمینان از کارگران پرداخت حداقل دستمزد ملی و تعطیلات پرداخت و همچنین به عنوان پرداخت سهم بیمه ملی و پای
  • تشویق فروشندگان به منبع لباس خود را از انگلستان
  • جلوگیری از rogue کسب و کار از undercutting تولید کنندگان است که مطابق با انگلستان قانون استخدام.

در اوایل این ماه هر دو Boohoo و مسابقه گفت: آنها را بررسی ادعا می کند که کارگران در تامین کنندگان کارخانه در لستر شد, پرداخت زیر حداقل دستمزد ملی – برخی از به عنوان کمی به عنوان £3.50 یک ساعت.

یک بررسی توسط اسکای نیوز گفته است که به عنوان بسیاری از 10 ، 000 نفر می تواند کار در شرایط استثماری در کارخانجات نساجی در شهر.

Boohoo گفت: این امر کار “را به اطمینان حاصل شود که همه کار برای تولید پوشاک در لستر به درستی بدهند حداقل ملی حداقل دستمزد [و] نسبتا درمان و امن در محل کار”.

آن گفت: آن را بلافاصله فسخ قرارداد آن را با هر تامین کننده “یافت نمی شود و اقدام در هر دو نامه و روح ما تامین کننده اصول اخلاقی. این شامل بسیار روشن انتظارات بر شفافیت در مورد ردیف دوم تامین کنندگان”.

دکتر Lisa Cameron, صندلی از همه حزب و گروه پارلمانی برای پارچه و مد گفت: “همانطور که ما از ظهور coronavirus بحران ما یک فرصت بزرگ را به انگلستان جهان پیشرو اخلاقی مد و صنعت نساجی, صنعت, ارائه, بهتر, شغل بسیار ماهر.

“این بسیار مهم است دبیر خانه به طور جدی در نظر فوری نیاز به پیاده سازی صدور مجوز قانونی از کارخانه پوشاک صاحبان و مدیران برای اطمینان از آنها ‘مناسب برای تجارت’. وجود گسترده ای برای حمایت از این ابتکار و ما نیاز به اقدام فوری برای جلوگیری از هزار نفر بیشتر مردم رو استثمار در حال وقوع است که برخی از پوشاک کارخانه در انگلستان است.”

مدیر منابع انسانی فرصت ها در پرسنل امروز

مرور بیشتر مدیر منابع انسانی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو