محتوای مقاله در ادامه

“بازی بسکتبال شما تمرین در مقابل هیچ کس” او گفت:. “که من در آن نگاه کنید. آن را مانند یک باز-ورزشگاه نوع از چیزی و یا مانند یک بسته داد و بیداد بین دو تیم. من انجام داده ام که بسیاری بازی pro دانشگاه و دبیرستان. آن نیست که عجیب و غریب برای من.

“هنگامی که توپ را در هوا می شود رقابتی و شما نمی فکر می کنم در مورد طرفداران. بدیهی است که ما دوست داریم به طرفداران اما این فقط یک رقابتی چیز در حال حاضر. شما می توانید بازی خود را بدون نیاز به فن-پایه پشت سر شما ؟ این که چگونه من در آن نگاه کنید. شما واقعا همه بچه ها وجود دارد که در حال رفتن به بازی خود را هنگامی که وجود دارد هیچ طرفداران در سراسر. که آنچه من می خواهم برای دیدن آن چیزی است که من دوست داشتم در مورد دیروز.”

وبستر-چان رونق در آن محیط شبکههای یک بازی-بالا 20 امتیاز در روز یکشنبه برنده شوید. او می گوید: او قدردانی این ایده از بازی بسکتبال رقابتی دوباره با توجه به آنچه اتفاق افتاده است با این بیماری همه گیر.

“من فقط هیجان زده می شود در خارج وجود دارد در دادگاه,” او گفت:.

“این CEBL در زمان مناسب گام برای رسیدن به این لیگ از زمین دوباره برای تابستان امسال, و من آنها را تحسین برای آن است. من خدا را شکر ما می توانید بازی بسکتبال در کانادا و در سطح بالا به خصوص.”

ساسکاچوان است که دفاع در لیگ چمپیون — آنها اسیر این عنوان در تابستان گذشته در طول CEBL مراسم تحلیف فصل — اما تنها سه عودت از جمله وبستر-چان هستند فهرستی برای این ماه mini فصل است.

این Rattlers ترکیبی از چهره های جدید و آشنا همگرا چند هفته پیش در این هتل که در آن هر بازیکن در لیگ ماندن است و آنها به آنجا رفته و در مورد کسب و کار از تشکیل یک واحد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو