Lloydminster شهردار می خواهد ارتباط بهتر در COVID-19

محتوای مقاله

Lloydminster شهردار جرالد Aalbers پیدا کردن شهرستان خود را تا به حال 34 تشخيص موارد از COVID-19 همراه با سایر نقاط استان در روز چهارشنبه.

در مصاحبه ای در روز پنج شنبه Aalbers گفت که او می خواهم برای دیدن بهبود ارتباطات از سوی دولت این استان و Saskatchewan Health Authority (شا).

دولت و شاه اعلام کرد که شیوع 13 نفر در ارتباط بود به Lloydminster بیمارستان از جمله پنج مراقبت های بهداشتی کارگران و هشت نفر.

شا مقامات شنبه نشان داد که شیوع بیماری در بیمارستان شناخته شده بود روز یکشنبه انجام شد اعلام کرد تا زمانی که موارد افزایش پنج این هفته است.

“من می دانم که مردم (در Lloydminster) می دانند و می گویند آنها می خواهند به دانستن” Aalbers گفت. “این تعجب آور بود که با تمام معنی برای شنیدن اعداد ما شنیده دیروز.”

استان منتشر شده در مورد آن اعداد بر اساس شش سلامت مناطق اما شکستن نه پایین موارد برای فرد شهرستانها و یا جوامع است. Lloydminster فشرده به منطقه شمال که همچنین شامل پرنس آلبرت, North Battleford و Melfort.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>