کسب و کارهای محلی می خواهید ملک تعویق مالیات بر گسترش هتل های تماس برای مالیات بخشش

محتوای مقاله

این COVID-19 همه گیر را ویران کرده است ساسکاتون اقتصاد وادار بی شماری کسب و کار به اخراج کارکنان و بستن درهای خود را و دیگران برای پیدا کردن جدید, تماس با ما راه های عامل.

شهر هتل صنعت شده است به خصوص ضربه با ممنوعیت سفر و ممنوعیت در رویدادهای بزرگ است. در حالی که برخی از آنها هنوز هم عامل همه دیده اند درآمد خود را جریان flatline.

“آن را فاجعه بار گفت:” جیم Bence سر از ساسکاچوان, هتل و مهمان نوازی انجمن.

در حالی که جریان نقدی خشک شده است تا هزینه های ثابت هنوز در حال جمع آوری. بسیاری از کارکنان به طور موقت گذاشته به مدت 12 هفته تحت قوانین استانی کمی هزینه های آن هنوز هم قابل توجه است.

زیادی در مرکز شهر هتل می تواند در قلاب برای بیش از $500,000 در اموال مالیات هر سال و صورتحساب ابزار به راحتی می توانید هزینه یک مرکز مشابه هزاران دلار در هر ماه.

در مراحل اولیه این بیماری همه گیر شهر ساسکاتون پرده برداری از یک مجموعه از اقدامات اضطراری با هدف کاستن از فشار مالی بر کسب و کار و ساکنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>