تدارکات: ستون فقرات انسان دوستانه تلاش های مبارزه با COVID-19 در آسیا و اقیانوس آرام

کمک های آسیا-اقیانوس آرام, توسعه و, کمک, عناوین شرایط اضطراری انسانی منطقه, دسته بندی

نظر

جان Aylieff است که برنامه جهانی غذا مدیر منطقه ای آسیا و اقیانوسیه

WFP-chartered planes bring in supplies and equipment to help the humanitarian community respond to the COVID-19 pandemic in the world’s largest refugee camp in Cox’s Bazaar, Bangladesh. ©WFP Bangladesh/Gemma Snowdon. Mr Guterres has asked all governments to grant permission for humanitarian flights to land until regular commercial flight services are restored. With each flight, WFP and our partners will take all necessary precautions to avoid transmitting the virus. But without access, it will be a struggle to ensure that people everywhere have the medical supplies and equipment they need to face this pandemic.

برنامه جهانی غذا-اجاره هواپیما را در لوازم و تجهیزات کمک های انسان دوستانه جامعه پاسخ به COVID-19 همه گیر در بزرگترین اردوگاه پناهندگان در کوکس بازار بنگلادش. ©WFP بنگلادش/جما Snowdon

بانکوک, مارس 21 سال 2020 (IPS) – در حالی که بسیاری از جهان خود ايزوله در خانه و آسمان خالیتر نسبت به آنها شده است برای چندین دهه انسان دوستانه پروازهای حمل و نقل صرفه جویی در زندگی کمک هستند دور تا در سراسر آسیا و اقیانوس آرام.

رسیدن به مردم در مناطق جنگی و یا بلایای طبیعی است هرگز آسان است. با اکثر پروازهای مبتنی مرزها بسته شده و کارگران در قرنطینه ارائه منابع به خانواده ها و جوامع در نیاز در COVID-19 عصر است و تبدیل به بزرگترین چالش برنامه جهانی غذا (WFP) مواجه شده است و در آن نزدیک به 60 سال سابقه.

COVID-19 ممکن است ما بزرگترین آزمون نشده است. اما این زمانی است که برنامه جهانی غذا مراحل.

اتصال بحران پاسخ به تدارکات تاسیسات

در سطح جهانی از ژانویه جهانی غذا از طرف سازمان بهداشت جهانی و کل جامعه انسانی است اعزام لوازم 94 کشور برای کمک به دولت ها و شرکای صحی پاسخ به COVID-19

در 10 مه یک برنامه جهانی غذا-اجاره هواپیما حمل COVID-19 تجهیزات پزشکی و کمک های اولیه کارگران چپ کوالالامپور. مقصد: یانگون میانمار که در آن تجاری پروازهای بین المللی شده اند به حالت تعلیق از مارس. اتصال ساخته شده است با بودجه ارائه شده توسط اتحادیه اروپا و دولت سوئیس. هفتگی سرویس هوایی استفاده خواهد شد توسط کل بشردوستانه و توسعه جامعه است.

همچنین از کوالالامپور یکی از معدود مکان هایی در منطقه که در آن اتصالات بین المللی هنوز هم ممکن است WFP انساندوستانه پرواز در می آیند به بنگلادش. دو تحویل ساخته شده در اوایل این ماه شامل تجهیزات و مواد را برای COVID-19 پیشگیری و مدیریت در بزرگترین اردوگاه پناهندگان در کاکس بازار.

انسانی جامعه در افغانستان هم اکنون می توانید چرخش پرسنل خود در داخل و خارج از کشور با پروازهای اتصال کابل و دوحه است. مشابه عملیات برنامه ریزی شده برای جزیره اقیانوس آرام کشور است که حتی بیشتر متکی به حمل و نقل هوایی برای کالاهای اساسی و خدمات است.

از طریق یک هاب-و-پره سیستم پزشکی باربری و حمل و نقل است از ما تدارکات هاب در چین و مالزی به COVID-19 مقدم در منطقه و همچنین خاورمیانه و اروپا و آفریقا است.

در روزهای آینده ما برنامه ریزی برای اتصال بیشتر عملیات در سایر نقاط منطقه به تدارکات ستون فقرات.

در سطح جهانی از ژانویه جهانی غذا از طرف سازمان بهداشت جهانی و کل جامعه انسانی است اعزام لوازم 94 کشور برای کمک به دولت ها و شرکای صحی پاسخ به COVID-19. این محموله شامل تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش و روپوش پنکه و همچنین تدارکات تجهیزات.

On 10 May, the first of a series of WFP-chartered planes arrived in Yangon, Myanmar from Kuala Lumpur, Malaysia, carrying COVID-19 medical supplies and aid workers. ©WFP Myanmar/Hkun Lat. Mr Guterres has asked all governments to grant permission for humanitarian flights to land until regular commercial flight services are restored. With each flight, WFP and our partners will take all necessary precautions to avoid transmitting the virus. But without access, it will be a struggle to ensure that people everywhere have the medical supplies and equipment they need to face this pandemic.

در 10 مارس برای اولین بار از یک سری از برنامه جهانی غذا-اجاره هواپیما وارد یانگون میانمار از کوالا لامپور, مالزی, حمل COVID-19 تجهیزات پزشکی و کمک های اولیه کارگران است. ©WFP میانمار/Hkun لات

دولت کلید را به کار نجات

“ما تنها به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین” سازمان ملل متحد دبیر کل یک بار گفت. Mr اشاره به این حادثه تلخ خواسته است همه دولت ها به اعطای مجوز برای بشردوستانه پرواز به زمین تا به طور منظم پرواز تجاری خدمات ترمیم هستند.

با هر پرواز WFP و همکاران ما خواهد شد و تمام اقدامات احتیاطی لازم برای جلوگیری از انتقال ویروس است. اما بدون دسترسی به, از آن خواهد شد در تلاش برای اطمینان حاصل شود که مردم در همه جا در لوازم پزشکی و تجهیزات آنها نیاز به این بیماری همه گیر.

بسیاری از کشورها در منطقه کافی نبود امکانات بهداشتی برای مردم خود. برای حفظ انسانی کارگران امن و سالم – بدون مزاحمت بیش از حد کشیده خدمات پزشکی – ما درخواست برخی از دولت ها که سیستم مراقبت های بهداشتی باید از این ظرفیت به اجازه می دهد کمک پرسنل دسترسی به صرفه جویی در زندگی کمک های پزشکی در صورت نیاز.

فقط در چند ماه COVID-19 ارسال کرده است تکان طریق جوامع و طرح میتوانست به معیشت مردم در همه جا. دولت ها در سراسر جهان در حال تلاش برای پهن کردن منحنی همه گیری مسابقه با زمان برای نجات زندگی و معیشت خود شهروندان است.

در یک زمان مثل این طبیعی است به تمرکز بر روی مسائل و نزدیک به خانه. اما تا زمانی که COVID-19 است ravaging هر کشور آن را تهدیدی برای همه ما است.

ما به مراتب بهتر شانس برای شکست دادن ویروس و بازیابی معیشت زودتر و نه بعد از آن توسط ضامن و اعمال نفوذ هر یک از دیگر نقاط قوت.

حفاظت از بشر دوستانه زنجیره تامین و انسانی کارگران است که یک پیش نیاز برای این موفقیت; به خصوص اگر ما برای جلوگیری از بحران بهداشت و درمان از تبدیل شدن به یک فاجعه انسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im