زمان جنگلداری, مزرعه مقیم Zeppelin the grey wolf معدوم

محتوای مقالهبه ساسکاتون جنگلداری مزرعه پارک و باغ وحش است پیشنهاد غمگین وداع Zeppelin the grey wolf.این باغ وح

توسط AKHSHIJNEWS در 26 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله

به ساسکاتون جنگلداری مزرعه پارک و باغ وحش است پیشنهاد غمگین وداع Zeppelin the grey wolf.

این باغ وحش در روز پنج شنبه معدوم Zeppelin یکی از دو گرگ خاکستری بود که با هم در جنگل مزرعه از سال 2007. این تصمیم پس از مشاوره با دامپزشکان و مراقبت از حیوانات, تیم, به گفته مقامات باغ وحش در روز جمعه.

"آن است که همیشه دشوار است برای تصمیم گیری مثل این وقتی که می آید به حیوانات است که ما مراقبت برای" باغ وحش مدیر جف میچل گفت.

"زپلین تا به حال یک زندگی شگفت انگیز در اینجا در باغ وحش خواهد شد و به یاد او spunkiness و پرماجرا طبیعت است."

The Saskatoon Forestry Farm Park & Zoo has said a sad farewell to Zeppelin the grey wolf. The zoo on May 14, 2020 euthanized Zeppelin, one of two grey wolves that had been together at the Forestry Farm since 2007. (Photo courtesy Saskatoon Forestry Farm Park & Zoo)
به ساسکاتون جنگلداری مزرعه پارک و باغ وحش است گفت: غم انگیز وداع Zeppelin the grey wolf. این باغ وحش در مارس 14 سال 2020 معدوم Zeppelin یکی از دو گرگ خاکستری بود که با هم در جنگل مزرعه از سال 2007. (حسن نیت ارائه میدهد عکس ساسکاتون جنگلداری مزرعه پارک و باغ وحش) /jpg

با توجه به باغ وحش Zeppelin را "جدی آرتروز مسائل" تا به حال موفق شده است برای سال ها تحت مراقبت دامپزشک اما در ماه های اخیر وضعیت او رو به وخامت گذاشته و دارو بود دیگر موثر است.

متوسط امید به زندگی از یک گرگ خاکستری است که شش تا هشت سال در طبیعت و تا 15 سال در یک باغ وحش است. با توجه به میچل Zeppelin را در زمان طولانی همراه با نام دوستان هم سن و نشان دادن مسائل مشابه. دو گرگ "سرعت پیوند" پس از جلسه در سال 2007 در جنگل مزرعه.

"ما می دانیم که این خواهد بود که به خصوص در زمان سختی برای دوستان" میچل گفت.

"ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به او را تنظیم بودن lone wolf. ما مراقبت از حیوانات تیم را توسعه داده است یک برنامه را به دوستان به اندازه توجه و غنی سازی به عنوان او نیاز دارد."

ما عذرخواهی می کنیم اما این فیلم شکست خورده است را به بار.

ما عذرخواهی می کنیم اما این فیلم شکست خورده است را به بار.

بیشتر در مورد این موضوعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب