را در انگلستان راه اندازی جدید Covid 19 منابع انسانی و حقوقی حمایت از برنامه برای محافظت از کسب و کار و حفاظت از مشاغل

بسته جدید کمک برای کارفرمایان – تمام کمک ضروری در یک مکان به کسب و کار و بازگشت به کار

ایجاد انگلستان را توسعه داده است یک آنلاین جدید مجموعه ای از خدمات برای کمک به کارفرمایان با چالش های آماده سازی خود را به نیروی کار و بازگشت به کار پس از COVID 19. آن را فراهم می کند پشتیبانی ضروری مورد نیاز برای کسب و کار را سریع و موثر عمل و تصمیم گیری درست در اطراف طرح های دولت از جمله کار احتباس طرح.

آن را نیز می دهد گام به گام راهنمایی در تهیه محل کار برای فعال کردن تعداد بیشتری از کارگران به پشت بر روی سایت با خیال راحت.

جدید Covid 19 منابع انسانی و حقوقی حمایت از برنامه به طور مستقیم و دسترسی سریع به مشاوره و راهنمایی در یک ماه توسط ماه بر اساس کمک به شرکت های محافظت از نیروی کار خود را و بهترین تصمیم گیری های استراتژیک.

آن را شامل:

   • جدید COVID خط تلفن برای دسترسی به کارشناس پشتیبانی و راهنمایی
   • یک بازگشت-به-حمایت از کسب و کار بسته که شامل بازگشت از قالب کردند نامه – طراحی شده برای کمک به سازمان های مناسب برقراری ارتباط به یک کارمند زمانی که آنها برای بازگشت به کار پس کردند
   • دانلود چک لیست از جمله –
   • منابع انسانی و استخدام قانون چک لیست ترسیم زمینه های کلیدی از انطباق و نیروی کار برنامه ریزی
   • بهداشت و ایمنی چک لیست پوشش ملاحظات و ارزیابی ریسک به انجام موارد زیر shutdown
   • تولید و عملیات چک لیست ترسیم فرآیندهای کلیدی روش و تداوم کسب و کار خود را در سراسر کل عملیات کسب و کار
   • چک لیست برای مدیریت کارکنان که نیاز به قرنطینه
   • از پیش ضبط شده وبینار از کارشناسان ما مشاوره دادن و راهنمایی برای کمک به شما به بالا و در حال اجرا به سرعت به عنوان امکان پذیر است

برای آن دسته از شرکت های که نیاز به تصمیم گیری های دشوار و به دنبال از دست دادن برخی از کارکنان خود را نیز وجود دارد که افزونگی وبینار در زمینه COVID 19. و تکمیل بسته است COVID 19 آموزش مدیریت منابع بسته که شامل e-learning برنامه برای مدیران و ارزیابی ریسک قالب و سیاست.

این e-learning برنامه توسعه داده شده است در خط با آخرین دولت راهنمایی برای کمک به تولید کنندگان مدیریت نیروی کار خود را با خیال راحت و کارآمد با درک تهدیدات ویروس و چگونه کار می کند, چگونه آن را گسترش تخریب و عمده عوامل خطر.

بخش دوم از این دوره روشن را فراهم می کند راهنمایی در مورد نحوه مدیریت اجتماعی فاصله در یک کارخانه و یا محل کار با تنظیم نهایی بخش نظافت و بهداشت شخصی و چگونه است که کار در محیط کار.

نیکولا Katchers را انگلستان از منابع انسانی و حقوقی خدمات تجاری گفت:

“ساخت آن تصمیم گیری استراتژیک به درستی و در یک مد به موقع ضروری است برای ادامه موفقیت شرکت ها به عنوان آنها بیرون آمدن از این بحران و نگاه به عقب بر گردیم به حالت عادی تولید. ما مرکزی تیم حقوقی این نسخهها کار از نزدیک با دولت را به مطمئن شوید که قانون کار به عنوان به خوبی به عنوان آن می تواند برای شما و ما در حال تمرکز بر تفسیر که قانون توضیح به وضوح و به سادگی آنچه شما باید انجام دهید به منظور تطابق.

“این منابع آنلاین ارائه یک توقف فروشگاه برای روشن شدن مسیر برای شرکت های تمام اندازه ها را قادر می سازد مدیران را سریع و موثر عمل و بهترین انتخاب برای futureproof کسب و کار خود را به شما به عنوان حرکت به جلو است.”

برای ثبت نام و یا پیدا کردن اطلاعات بیشتر در https://www.makeuk.org/hereforyou

بازگشت به پشتیبانی کسب و کار بسته است رایگان برای انگلستان و اعضای £75 +مالیات بر ارزش افزوده برای غیر اعضا

Covid E-Learning و پشتیبانی بسته هزینه £50 +مالیات بر ارزش افزوده را برای انگلستان و اعضای £100 + مالیات بر ارزش افزوده برای غیر اعضا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im