مرد متهم از آسیب رساندن به ساسکاتون ایستگاه پلیس خرابکاری بیشتر کلیساها


محتوای مقاله در ادامه

در اوایل این هفته, همان 36 ساله شد متهم با قرار دادن ضد همجنس نقاشی های دیواری در دو, دیگر, ایالات کلیساها و همچنین به عنوان سنت اندرو است.

با توجه به سوابق دادگاه امیر بزرگمهر به نظر می رسد روز شنبه در ساسکاتون استانی دادگاه در چهار اتهامات و تنظیم شده است به نظر می رسد دوباره جمعه در ارتباط با سه جدید فساد اتهامات عنوان شده علیه.

در اوایل این ماه همان مرد بود که به اتهام فساد پس از نقاشی های دیواری بود با اسپری روی غرور نقاشی دیواری در پیاده رو در مقابل هنر ساختمان در دانشگاه ساسکاچوان. یکی از شرایط آزادی او بود که او را به داشتن رنگ اسپری.

به گفته پلیس او را به اتهام هشت فقره فساد شش که برای “دلایل تعصب, تعصب یا نفرت مبتنی بر دین” از آغاز ممکن است.

“من می خواهم هر کسی که تحت تاثیر قرار شده است این پیام را به می دانم که این فقط یک فرد” فریزر Gitlitz گفت. “ساسکاتون است تحمل شهرستان. این نیست که افکار عمومی از جمعیت و آن را قطعا اعتقادات مردم از این جماعت.”

پلیس کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

SASKATOON, SK--MAY 11/2020 - 0512 news church graffiti - Messages of kindness are written in chalk on the stairs of Grosvenor United Church. The church, along with McLure United Church and St. Andrew's College at the University of Saskatchewan were vandalized on the weekend with homophobic messages. Photo taken in Saskatoon, SK on Monday, May 11, 2020. (Saskatoon StarPhoenix/Matt Smith)
پیام مهربانی نوشته شده در گچ بر روی پله ها از Grosvenor ایالات کلیسا. کلیسا همراه با مک کلور متحده کلیسای سنت اندرو در دانشگاه, در دانشگاه ساسکاچوان بودند تخریب در 10 مه سال 2020 با ضد همجنس پیام. مت اسمیت/ساسکاتون StarPhoenix

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de