مرد متهم به قاچاق انسان محکوم شد برای سرقت شکستن و وارد در سال 2017

محتوای مقاله

یکی از دو مرد به اتهام هفته گذشته با قاچاق انسان و جرائم در ساسکاتون محکوم شد در سال 2017 برای شکستن را به یک خانه و سپس ساعت بعد از سرقت از یک زن با یک کارد بزرگ و سنگین.

Brayden وینسنت ریمر, 23 دستگیر شد در جولای 2 و به اتهام قاچاق انسان مواد سود (قاچاق) دو فقره از گفتن تهدید و سرقت تحت $5,000 نقض آزادی خود را سفارش و نقض از جمله شرطی سفارش.

او متهم است در کنار استیون سیمون کلا, 30 که چهره به اتهام قاچاق انسان گفتن تهدیدات و دو فقره نقض آزادی خود را سفارش دهید.

مردان اتهامات صحبت شد به روز سه شنبه در ساسکاتون استانی دادگاه. ریمر همچنان در بازداشت است و قرار است به بازگشت به دادگاه در روز پنج شنبه در حالی که کلا منتشر شد و برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در Aug. 11 دادگاه سوابق نشان می دهد.

پلیس نامیده می شدند در 29 ژوئن به 200 بلوک ویلیس هلال احمر در Stonebridge که در آن 23 سال با جراحات جزئی گفت که او در حال محدود با توجه به انتشار اخبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>