محتوای مقاله

یک ساسکاتون مرد التماس کرد گناه را به قتل نفس در ارتباط با یکی از ساسکاتون 16 قتل از 2019.

جیمی ترنس درک Halkett, 28 در اصل به اتهام قتل درجه دوم در تیراندازی مرگ 32 ساله رابین گادفری. روز دوشنبه او التماس کرد گناه به جرم کمتر از قتل نفس در آنچه قرار بود ابتدا از جلسه مقدماتی در ساسکاتون استانی دادگاه و وکلا را تایید میکند.

پلیس گفت: Godfrey مرده پیدا شد در باز حیاط یک مجتمع آپارتمانی در 219 خیابان K جنوبی حدود 9:30 p. m. در 20 آوریل 2019.

An arrest warrant was issued by Saskatoon police on May 2, 2019 for Jamie Terrence Halkett, 27, in connection the April 20, 2019 fatal shooting of 32-year-old Robin Godfrey (pictured)
رابین Godfrey, 32, درگذشت از زخم گلوله در 20 آوریل 2019. Facebook عکس

دفاع وکیل برایان Pfefferle تایید او و تاج فرستاده شده مشترک صدور حکم پیشنهاد به دادگاه در طول Halkett برنامه ریزی شده صدور حکم شنوایی در ژوئن 3.

او گفت: مشتری خود را سپاسگزار تاج و تخت او را پذیرفته گناه به قتل نفس پس از کار بر روی یک رزولوشن ممکن است بیش از چند هفته گذشته است.

ما عذرخواهی می کنیم اما این فیلم شکست خورده است را به بار.

“نه تنها این صرفه جویی قابل توجهی در منابع سیستم و جلوگیری از استفاده غیر ضروری از دادگاه زمان که تبدیل خواهد شد بسیار ارزشمند در ماه های آینده آن نیز منجر به بسته شدن برای همه احزاب” Pfefferle گفت.

Halkett دستگیر شد, فقط در خارج از ساسکاتون در مارس 3, 2019 بعد از پلیس تا به حال صادر شده و حکم بازداشت در ارتباط با گادفری مرگ است. او همچنین می خواستم در کانادا گسترده ای حکم نقض آزادی مشروط.

— با StarPhoenix فایل

bmcadam@postmedia.com

twitter.com/breezybremc

بیشتر در مورد این موضوع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو