مرخصی زایمان و کردند: چه گزینه های فراموش HR داشته باشد ؟

شاتر

Coronavirus کار احتباس طرح قوانین به اندازه کافی پیچیده بدون اضافه شدن لایه ای از پیچیدگی های اطراف مرخصی زایمان و جدید و مادران باردار’ حقوق. بورلی ساندرلند تلاش برای برطرف کردن برخی از اسطوره ها و ارائه وضوح در اطراف این که آیا می توان آنها را furloughed.

اگر باردار بود و نگران به اندازه کافی زمان یک لایه از اضطراب معرفی شده توسط Covid-19 بحران, گذشته از این واضح نگرانی در مورد ابتلا به آن است.

دولت هدایت می گوید که کسانی که باردار هستند “آسیب پذیر” و این باعث شده است تا برخی از کارفرمایان برای ارسال به صفحه اصلی خود را حامله کارکنان در قانونی بیمار پرداخت یا بدون پرداخت در همه اشتباه اعتقاد داشتند که همه آنها نیاز به محافظت می شود و یا به خود منزوی.

تنها زنانی که حامله هستند و با مهم بیماری قلبی و یا سایر شرایط مندرج در دولت ارشاد باید به طور کامل محافظت. هدایت مشخص است که تنها اگر یک زن باردار در حال نشان دادن علائم کروناویروس, زندگی در یک خانه با کسی که با علائم و یا که آزمایش مثبت می کند او باید در خود به انزوا. اما با وجود این کمک هولناک بود با تماس از مضطرب زنانی که فرستاده شده بود در خانه کمی و یا بدون پرداخت به سادگی به خاطر آنها ،

کارفرمایان انتظار می رود به انجام ارزیابی خطر برای زنانی که حامله هستند و به دلیل Covid-19 یک بیماری عفونی و سپس سطح خطر در محل کار باید “در علاوه بر این به سطح به سطح است که جدید و یا مادر باردار ممکن است انتظار می رود در معرض خارج از محل کار”. با توجه به این که دولت مشاوره پس از 26 مارس سال 2020 شده است برای کار از خانه در صورت امکان, اجتناب از سفر غیر ضروری و برای حفظ دو متر از هم جدا و سپس آن را قابل بحث است که یک زن هنوز هم در محل کار در معرض خطر بیشتری از ابتلا به این ویروس از در خانه. اگر این ارزیابی پس از آن آنها باید جایگزین کار می کنند. اگر هیچ جایگزین وجود دارد کار می کنند و سپس این قانون می گوید که او باید به خانه فرستاد در پرداخت کامل.

سپس همراه با Coronavirus کار احتباس طرح (CJRS) که اجازه می دهد تا کارکنان به خانه فرستاد (furloughed) در 80 درصد از نرمال خود را پرداخت و یا £2,500 یک ماه هر کدام که کمتر است. کارکنان نمی تواند آن را تقاضا به عنوان آن هنوز هم به طور کامل به کارفرما اگر چه قوانین طبیعی تبعیض اعمال می شود.

سردرگمی و سوء تفاهم

به عنوان این است که یک طرح جدید وجود دارد به طور طبیعی سردرگمی و سوء تفاهم برای شروع, آن را به عنوان توسعه یافته با سرعت شکستن گردن و بدون لوکس از مشاوره.

اوایل سوال بود که آیا یک زن در مرخصی زایمان می تواند furloughed. زنان گزارش شد که Acas شد مشاوره آنها را به خود مرخصی زایمان به پایان اگر آنها می خواستند به furloughed. این کاملا درست نیست. پاسخ برای منابع انسانی بستگی دارد که آیا کارمند دریافت افزایش قراردادی زایمان پرداخت. اگر او می کند و سپس یک کارفرما می کردند و ادعا می کنند به عقب 80 درصد از این افزایش. اگر کارمند تنها دریافت قانونی زنان و زایمان پرداخت (SMP) سپس او باید furloughed به این دلیل که کارفرما می تواند در حال حاضر ادعا می کنند این از دولت است.

این CJRS ارشاد گفت که اگر یک کارمند باردار بود در کردند و در کاهش درآمد در دو ماه قبل از مقدماتی هفته – و غیره استفاده می شود برای محاسبه قانونی زنان و زایمان پرداخت و سپس خود را SMP خواهد بود کاهش می یابد. این تصحیح توسط قانون است که به اثر در 25 آوریل, و آن را روشن است که هدف از محاسبه SMP درآمد واقعی و نه furloughed درآمد باید مورد استفاده قرار گیرد.

وجود خواهد داشت برخی از زنان که باردار بود, و در کردند بین 1 مارس و آوریل 25 و پرداخت خود را در طول این دوره کاهش می یابد این کاهش رقم استفاده می شود برای محاسبه خود را SMP به مدت شش ماه هنگامی که آنها در نهایت رفتن به مرخصی زایمان.

بسیاری از زنانی که خسته SMP و دریافت درآمد در حال دیدن همکاران خود در حال furloughed و ممکن است می خواهم به بازگشت به کار در اوایل. برای انجام این کار آنها نیاز به هشت هفته اطلاع. اگر یک کارفرما موفق به نوشتن به آنها ظرف 28 روز از تاریخ دریافت کارمند اطلاع رسانی برای رفتن به مرخصی زایمان و یا ظرف 28 روز از زمانی که خود مرخصی زایمان آغاز شده و به آنها بگویید که 52 هفته مرخصی زایمان به پایان می رسد کارمند نیست باید به توجه به بازگشت.

اما یک زن از بازگشت از مرخصی زایمان زودرس باید فرض کنیم او خواهد بود furloughed و باید توصیه به صحبت می کنند به کارفرمای خود ،

اگر هر گونه شک و برای جلوگیری از ترک یک کارفرما باز به ادعای تبعیض منابع انسانی باید مشاوره حقوقی. برای راهنمایی بیشتر زنان و زایمان اقدام است و همچنین منبع خوبی از مشاوره.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز

مرور بیشتر منابع انسانی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de