Mayfair سخت افزار خداحافظی پس از 71 سال در ساسکاتون

محتوای مقاله

یکی از Mayfair همسایگی ترین تشخیص کسب و کار در حال آماده سازی برای بسته درهای خود را برای همیشه لطفا برای پس از نزدیک به 71 سال در کسب و کار و تعداد بی شماری از مشتریان وفادار.

در یک بیانیه ارائه شده به StarPhoenix از روندا Kerr, خواهر زاده های دیرین صاحب بروس توماس تصمیم به بستن ناشی از عدم اطمینان اقتصادی در آورده با COVID-19 بیماری همه گیر.

“به نمایندگی از بروس توماس صاحب Mayfair سخت افزار خانواده اش می خواهم برای تشکر از مشتریان وفادار خود را برای حمایت خود را برای بیش از 70 سال می کشند ،

“بروس است برای همیشه سپاسگزار برای بسیاری از دوستی او در طول سال ها ساخته شده و می خواهم برای تشکر از کارکنان اختصاص داده شده خود را به صورت مداوم خود را پشتیبانی می کند.”

Mayfair سخت افزاری است که در واقع همان نقطه در خیابان ب و خیابان 33 از سال 1949 به خوبی شناخته شده در سراسر شهر به عنوان سخت افزار فروشگاه که سهام فقط در مورد هر چیزی که شما همیشه می تواند نیاز. حتی اگر شما نمی دانید دقیقا چه شما به دنبال توماس معمولا خواهد بود قادر به کشف آن thingamajig شما برای جستجو و محصول مناسب در دست لحظه بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im