پیام به طرد رهبران جهان: شما نمی نیاز به یک ویزای ایالات متحده به آدرس سازمان ملل متحد

ویژه, جهانی, جهانی, جغرافیای سیاسی, جهانی, حکومت, عناوین, حقوق بشر, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه, TerraViva سازمان ملل متحد

رهبر سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف), یاسر عرفات وارد در مقر سازمان ملل متحد توسط هلیکوپتر. نمایی از هلیکوپتر آن را به عنوان نزدیک شمال چمن از سازمان ملل متحد دانشگاه در 13 نوامبر 1974. اما عرفات را تکذیب کرد ایالات متحده ویزا برای سفر دوم به سازمان ملل متحد در سال 1988. اعتبار: سازمان ملل عکس/Michos Tzovaras

سازمان ملل متحد Jun 23 سال 2020 (IPS) – coronavirus همه گیر شروع به تبدیل سازمان ملل به نهادی فراتر از به رسمیت شناختن.

دبیرخانه ساختمانی بوده است تعطیل از اواسط ماه مارس و سازمان ملل متحد در پردیس ادامه خواهد داد به باقی می ماند یک شهر ارواح از طریق پایان ماه ژوئیه– و شاید فراتر از آن– با حدود 3000 کارکنان نمایندگان و روزنامه نگاران کار بیشتر از خانه است.

و بسیاری از جلسات از جمله شورای امنیت جلسات در حال وقوع از طریق ویدئو نهفته (VTC) در حالی که “غیر رسمی مشاوره” انجام می شود “از راه دور” همراه با “مجازی:” جلسات مطبوعاتی.

هفته گذشته سازمان ملل متحد به میزبانی یک “مجازی وزرا متعهد کنفرانس” به سختی و با یک وزیر در چشم.

کشنده بیماری همه گیر است و از همه مهمتر مبتنی آینده جلسه مجمع عمومی یک رویداد سالانه است که معمولا جذب بیش از 150 رهبران جهان. و همچنین طرح میتوانست به “زنده” بزرگداشت سالگرد 75 از جهان بدن.

و شاید برای اولین بار در تاریخ 75 ساله از سازمان ملل متحد و بسیاری از رهبران جهان خواهد بود دعوت شده به آدرس مجمع عمومی از طریق ویدئویی از پیش ضبط شده در اظهارات.

پیام ویژه به طرد رهبران جهان – و کسانی که در “لیست سیاه” آمریکا — روشن است: شما نمی نیاز به یک ویزای ایالات متحده به آدرس سازمان ملل متحد آمده سپتامبر.

Dr Palitha Kohona سابق رئیس معاهده بخش در سازمان ملل متحد دفتر امور حقوقی گفت: IPS آمریکا را رد کرده است ویزای ورود به برخی افراد برای حضور در جلسات از جهان بدن از جمله مقامات ارشد ایران در سوریه و یمن و لیبی و ونزوئلا و روسیه و کره شمالی و کوبا در میان دیگران.

ما خواهد شد به شدت به چالش کشیده اگر آن را به دنبال توجیه اقدامات خود به عنوان سازگار بودن با تعهدات خود تحت مقر توافق با سازمان ملل متحد. (HQ توافق, 11 UNTS 1) او استدلال کرد.

با ما در حال مقابله و خلق و خوی و خطر واقعی از مقاوم, درگیری بین سازمان ملل متحد و ایالات متحده COVID-19 فراهم می کند یک راه مناسب با آن سازمان ملل متحد راحت خواهد بود.

اعضای جهان بدن در حال حاضر می توانید انتخاب کردن به آدرس سازمان از طریق لینک ویدئو, او گفت:.

ویزای ورود دیگر خواهد بود sine qua non هدف از ورود به آمریکا و پرداختن به سازمان ملل متحد گفت: Dr Kohona سابق رئیس مجمع عمومی حقوقی کمیته و نماینده دائم جمهوری سریلانکا به سازمان ملل متحد است.

در همین حال برخی از کلید جلسات از جمله کسانی که با تمرکز بر خلع سلاح هسته ای زنان حقوق مردمان بومی و تنوع زیستی شده اند به تعویق افتاد, به علاوه کنفرانس احزاب (COP26) در تغییر آب و هوا برنامه ریزی شده را در اواخر ماه نوامبر در گلاسکو, اسکاتلند.

ذینفع اگر آنها حق خود را به آدرس سازمان ملل متحد از طریق ویدئو کنفرانس شامل رهبران ایران در سوریه و یمن و لیبی و ونزوئلا و کره شمالی و کوبا که عملا تعیین شده شخص غیر قابل قبول توسط ما– حتی به عنوان یک رشد جدید تقابل سیاسی همچنان بین واشنگتن و پکن است.

هفته گذشته مایکل Pompeo, وزیر امور خارجه, تا به حال یک ضمنی هشدار: “سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر (ژنو) در حال حاضر متشکل از ونزوئلا و کوبا و چین شده است و باقی مانده است یک پناهگاه برای دیکتاتورها و دموکراسی که افراط آنها. آن است که قبر ناامیدی به کسانی که واقعا به دنبال پیشبرد کرامت انسانی است.”

دکتر سیمون آدامز مدیر اجرایی مرکز جهانی برای مسئولیت حفاظت (R2P) گفت: IPS “من نه متخصص در, ویزای ایالات متحده, قانون, اما ممنوعیت رهبران خارجی از بودن قادر به حضور در مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نظر می رسد به نقض روح مقر سازمان ملل متحد توافق”.

ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی شد و در آستانه جنگ هسته ای را در سال 1960 اما خروشچف بود و هنوز هم مجاز به حضور در سازمان ملل متحد و کفش خود را بر روی میز او گفت:.

و چه گوارا نیز هیچ دوست ما اجازه داده شد به صحبت می کنند به مجمع عمومی سازمان ملل متحد در سال 1964 اگر چه در آن صورت کسی سعی در آتش ضد تانک در سازمان ملل متحد در اقدامی تلافی جویانه او اشاره کرد.

“با توجه به دادگاه جنایی بین المللی (ICC) این یک دادگاه مستقل است و در رده های مختلف. در حالی که من فکر می کنم که ایالات متحده تهدید تحریم علیه ICC مقامات غیر اخلاقی است و تضاد بین المللی دادگستری, من حدس می زنم آن را حق قانونی خود را به انجام این کار است.”

این فقط بدان معنی است که ایالات متحده در حال حاضر عضو یک انتخاب باشگاه از کشورهای عمدتا تحت حکومت دیکتاتورها و قساوت عاملان که تهدید ICC مقامات و خانواده خود را برای انجام شغل خود و رعایت قوانین بین المللی گفت: دکتر آدامز که مشغول به کار با Sinn Féin و سابق ایرا زندانیان در حمایت از صلح ایرلند شمالی روند.

در نظریه او گفت: این بدان معناست که حتی کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد می تواند یک سخنرانی به مجمع عمومی سازمان ملل متحد در این سال — اگر چه داده های اخیر خود را bromance با رئیس جمهور ایالات متحده, او احتمالا می تواند دریافت ویزا به هر حال او اضافه شده است.

“من شخصا فکر می کنم هر رهبر یک عضو سازمان ملل متحد وزارت امور خارجه همیشه باید این فرصت را به آدرس سالانه مجمع عمومی, مگر اینکه آنها در حال حاضر تحت ICC کیفرخواست برای جنگی و جنایت علیه بشریت و یا نسل کشی” اعلام Dr, Adams, یک عضو سابق بین المللی ضد آپارتاید جنبش و کنگره ملی آفریقا در آفریقای جنوبی.

هفته گذشته مجمع عمومی خود را برگزار کرد انتخابات با رأی مخفی و بدون یک جلسه عمومی. انتخابات برگزار شد برای 75 جمهور از مجمع عمومی; جدید غیر عضو دائم شورای امنیت و اعضای جدید شورای اقتصادی و اجتماعی (ECOSOC) Volkan Bozkir از ترکیه بود که انتخاب رئیس جمهور در هفتاد و پنجمین جلسه مجمع عمومی. اعتبار: سازمان ملل متحد عکس

افتخار علی دیرینه سازمان ملل متحد خبرنگار آسوشیتد پرس پاکستان (برنامه) که تحت پوشش مجمع عمومی جلسات از سال 1971 گفت: IPS آینده “مجازی در سطح بالا بحث” تنها با تعداد کمی از دیپلمات های حاضر در نمادین مجمع عمومی سالن خواهد بود عاری از هیجان رنگ و انتظارات بالا است که همواره تولید با حضور فیزیکی 100-به همراه رهبران جهان.

هیچ جلسات دو جانبه بین دوستان و یا دشمنان بدون پذیرایی و یا شام که در آن بحث ها را در یک فضای آرام است که کمک به کاهش تنش ها در بخش هایی از جهان, او گفت:.

نیز غایب خواهد بود صدها نفر از تلویزیون فیلمبرداران و خبرنگاران از سراسر جهان که با فشار و پرتاب به نزدیک شدن به اقدام عصبی نیروهای امنیتی و تعقیب آنها را به اطراف گفت: علی که مشغول به کار برای سازمان ملل در تهران و کوزوو و یک رئیس جمهور سابق سازمان ملل متحد خبرنگاران’ Association (UNCA) و رئیس Dag Hammarskjold یادبود صندوق بورس تحصیلی از 1984-1993.

“در کوتاه مهم هفته در سطح بالا بحث را بسیار کمی در کمک به پیشبرد علت صلح بین المللی و امنیت” اعلام کرد علی.

در سال 1988 زمانی که Yassir عرفات را تکذیب کرد, ویزای ایالات متحده برای دومین سفر خود به نیویورک برای رسیدگی به تصویب مجمع عمومی سازمان ملل متحد تحویل توجهی با کف دست زدن در ایالات متحده آمریکا به طور موقت در حال حرکت سازمان ملل متحد بالاترین سیاست ساخت بدن به ژنو به منظور ارائه یک پلت فرم جهانی برای رئیس سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف).

در اولین سفر خود در سال 1974 او اجتناب صدها طرفدار و ضد عرفات تظاهرکنندگان در خارج از ساختمان سازمان ملل متحد با ورود به یک هلیکوپتر فرود آمد که در شمال چمن از سازمان ملل متحد پردیس مجاور رودخانه شرق.

اما پس از آن چندین رهبران سیاسی—عمدتا متضاد نسبت به ما و یا رفتن رژیم تحت آمریکا تحریم– یا رد شده است ویزاها و یا به طور ضمنی اعلام کرد شخص غیر قابل قبول.

به عنوان یک نتیجه سران دولت از “rogue سازمان ملل” از جمله کره شمالی کیم ایل سونگ و عراق صدام حسین هرگز خطاب به سازمان ملل متحد که اخیرا به سوریه بشار اسد و ونزوئلا, نیکولا Maduro, اجتناب, سازمان ملل متحد, حتی اگر آنها یک حق مشروع برای رسیدگی به مجمع عمومی به عنوان رهبران عضو سازمان ملل متحد.

هنگامی که سابق جمهور سودان عمر حسن البشیر به اتهام جنایت جنگی رد شد یک ویزای ایالات متحده برای حضور در سطح بالا بخش از تصویب مجمع عمومی در سپتامبر 2013, سودانی نماینده گفت: سازمان ملل حقوقی کمیته که “دموکراتیک-انتخاب رئیس جمهور سودان محروم شده بود این فرصت را به شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل به این دلیل که میزبان کشور ایالات متحده آمریکا تا به حال او را تکذیب کردند ویزا در نقض ملل-ایالات متحده آمریکا ستاد توافقنامه است.”

پرسید: اگر رهبران جهان مانند بشار اسد و کیم جونگ سازمان ملل متحد می تواند از راه دور آدرس مجمع عمومی سازمان ملل متحد معاون سخنگوی فرحان حق به خبرنگاران گفت: هفته گذشته “ترتیبات در حال نهایی”.

“ما انتظار داریم مجازی جزء اما شما را دیده اند که چه خروجی مجمع عمومی رئیس جمهور گفت: در جلسه هفته گذشته در مورد این موضوع”.

“همانطور که ما نزدیک به ترتیبات خاص مجمع عمومی با رئیس جمهور و از جمله ما سخنگوی Reem آبازا می تواند به شما ارائه با جزئیات بیشتر. اما ما انتظار داریم که وجود خواهد داشت برخی از مجازی جزء و که فرمت هنوز در حال تصمیم در میان کشورهای عضو” او اشاره کرد.

فشرده بیشتر الحق گفت که او نمی خواهند به prejudge آنچه در حال حاضر مورد بحث قرار گرفته توسط کشورهای عضو است.

“ما در حال کار برای میکس مجازی حضور و غیاب و پس از آن برخی از محدود فیزیکی حضور و غیاب و آن را بسیار روشن است که آن را باید محدود شود” او اشاره کرد.

نویسنده را می توان در تماس [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im