کارگران مهاجر خواهد بود انتقادی به انگلستان اقتصادی rebirth

شاتر

کارگران مهاجر نقش کلیدی در بازسازی اقتصاد بریتانیا پس از جنگ جهانی دوم تا آنها قادر به کمک به کسب و کار بهبود می یابند از شوک Covid-19? کارفرمایان نیاز به آماده شدن برای سال آینده تغییرات قوانین مهاجرت در حال حاضر می نویسد یاش Dubal.

در بحث مهاجرت و امنیت اجتماعی هماهنگی (اتحادیه اروپا خروج) لایحه 2020 دریافت خواندن دوم خود در مجلس. نمایندگان مجلس تصویب اصول کلی قانون توسط 351 رای به 252 و آن را در حال حاضر بیشتر تحت موشکافی در عوام و سپس مجلس اعیان قبل از آن را می توانید دریافت تاییدیه سلطنتی و تبدیل شدن به قانون است.

ارتباطات رسمی رنگ این لایحه در یک نور مثبت است. با توجه به دولت قانون “نشان دهنده نقطه عطف مهمی در هموار کردن راه برای این سیستم جدید مهاجرت ارائه خواهد شد که بریتانیا برای سال آینده و پایان قرار می دهد به اتحادیه اروپا قوانین در جنبش”.

نه همه با این موافق است. منتقدان استدلال می کنند که تمرکز بر صدور نامحدود ویزا برای بالا ماهر و حرفه ای را ایجاد کمبود پرسنل در زمینه های کلیدی مانند مراقبت. از آنجا که قانون تدوین شد جهان به طور چشمگیری تغییر کرده. آن است که غیر ممکن است در حال حاضر نیست برای مشاهده هر گونه تغییرات اساسی در کسب و کار و اشتغال و اقتصاد از طریق منشور از coronavirus بیماری همه گیر. ارزیابی چه بلند و کوتاه مدت اثر خواهد بود سخت است با توجه به نرخ حوادث را تغییر دهید.

مسافرت های بین المللی است که هنوز هم تا حد زیادی در متوقف و هیچ کس نمی داند که آن را تغییر دهید و یا چه محدودیت باقی خواهد ماند. دولت اعلام کرده است که برخی از ترتیبات انتقالی برای کارگران مهاجر مانند ویزا پسوند برای کسانی که نمی توانند ترک انگلستان به دلیل محدودیت های مسافرتی. برخی از خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و خانواده های آنها را نیز دریافت خودکار تمدید.

آنچه ما میدانیم این است که تحت قانون مهاجرت جدید رژیم آزادی حرکت به انگلستان توسط شهروندان اتحادیه اروپا خواهد بود لغو و به جای یک امتیاز بر اساس سیستم قابل استفاده برای همه از خارج از کشور که قصد کار و زندگی در بریتانیا.

بازسازی اقتصاد

به عنوان اقتصاد بریتانیا در تلاش بازگشت به زندگی پس از مستند یک چیز قطعی است: مهاجران نقش حیاتی در روند بازسازی به ویژه در مهمان نوازی و بخش بهداشت و درمان. آنها همیشه انجام دهید. پس از جنگ جهانی دوم اقتصاددانان متوجه انگلستان مورد نیاز کارگران خارجی برای پر کردن بازار کار و استقبال هزاران نفر از مردم ایرلند و اروپا و کشورهای مشترک المنافع. آنها در اینجا مستقر در دهه پنجاه و شصت و هفتاد و مشغول به کار در سایت های ساختمانی در بهداشت و درمان در بخش دولتی و کسب و کار. بسیاری از رفت و خود را راه اندازی شرکت های موفق. آنها سخت کار کرده, پرداخت, مالیات, شاغل, مردم, مطرح, خانواده و کمک به جامعه در بی شمار راه مثبت است. بسیاری از کودکان خود را در حال حاضر سرپا نگه داشتن بیمه خدمات درمانی.

انگلستان ارائه می دهد و بسیار برای مهاجران و مهاجران ارائه انگلستان بسیار در بازگشت. بسیاری از آمده از خانواده های فقیر و از بخش هایی از جهان که در آن فرصت محدود هستند. آنها را نمی توان خود را از خانواده و سرزمین خود را به آرامی. بسیاری از بزرگ فیزیکی و خطرات مالی برای رسیدن به بریتانیا است. آنها می آیند در اینجا به دلیل آنها می خواهند به زندگی بهتر و بهتر زندگی خود آنها را به نفع اقتصاد چرا که آنها سخت کار به این سیستم پرداخت و صرف پول آنها کسب درآمد در انگلستان است. این ایده که همه مهاجران گله به انگلستان ادعا می کنند منافع و زنده کردن سیستم نادرست است. کوچک تعداد ممکن است اما در کل مهاجران را منحصر به فرد یک طرز فکر و یک میل سوزان برای موفقیت است. آنها درایو نوآوری و توسعه اقتصادی است.

برای کسب و کار برنامه ریزی برای سرمایه گذاری بر روی این مهاجر اثر و استخدام در خارج از کشور کارگران از سال آینده زمانی که این قانون با توجه به اثر آمده است معقول به شروع به برنامه ریزی در حال حاضر با وجود عدم قطعیت و به اقداماتی برای اطمینان از انتقال آرام از سیستم فعلی به یکی از جدید.

در حال حاضر کمتر از 30,000 UK کارفرمایان مصوب به کارگران خارجی را استخدام. با 1.4 میلیون انگلیسی کسب و کار به کارگیری افراد در سال 2019 به این معنی که تنها درصد کوچکی بشود تا امکان استفاده از جهانی پرسنل بازار است.

به عنوان اقتصاد بریتانیا در تلاش بازگشت به زندگی پس از مستند یک چیز قطعی است: مهاجران نقش حیاتی در روند بازسازی به ویژه در مهمان نوازی و بخش بهداشت و درمان. آنها همیشه انجام دهید.”

به منظور بهره برداری از جمعیت جهانی از کارگران ماهر و کارفرمایان باید در دفتر خانه لیست مورد تایید حامیان مالی. حکومت نیز به کسانی که در حال حاضر به کارگیری کارگران ماهر از اروپا که لازم نیست ویزا در حال حاضر اما به آنها نیاز خواهد شد از سال آینده. به آینده اثبات پرسنل توابع کسانی که بدون حامی مجوز هستند توصیه می شود به درخواست یکی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به عنوان انتظار می رود که دفتر خانه غرق خواهد شد با موجی از برنامه های کاربردی به عنوان کارفرمایان دنده تا برای مقابله با این سیستم جدید.

حمایت مسیرهای

کارفرمایان همچنین نیاز به در نظر چه نوع از کارگر آنها می خواهند به حمایت. وجود دارد دو دسته اصلی از صدور ویزا برای کارگران ماهر: ردیف 2 به صورت طولانی مدت ارائه می دهد و ردیف 5 ماهر کارگران موقت.

برنامه های کاربردی برای یک گواهینامه می تواند از طریق صفحه اصلی وب سایت. این روند دست و پا گیر است و بسیاری از کارفرمایان ترجیح می دهند به اجازه دهید کارشناسان حقوقی آماده سازی برنامه برای آنها.

متقاضیان می توانند انتظار یک دیدار از انگلستان ویزا و مهاجرت انطباق افسر برای بررسی وجود دارد یک نیاز واقعی برای یک گواهینامه برای اطمینان از صحیح سیستم ها در محل مدیریت حمایت کارگران است. این افسر همچنین چک است که این نرم افزار جزئیات دقیق هستند.

نیز وجود دارد چند پیامدهای مالی بالقوه مورد تایید حامیان مالی نیاز به در نظر گرفتن از جمله مجوز هزینه گواهی ضمانت مالی هزینه صدور و مهاجرت مهارت های شارژ است که اساسا مالیات وضع در کسب و کار برای به کارگیری کارگران خارجی.

به عنوان شما می توانید ببینید وجود دارد بسیاری از ملاحظات را در نظر داشت و این وضعیت می تواند پیچیده باشد. مزایای کسب و کار با استفاده از خارج از کشور کارگران هستند که به خوبی تاسیس شده و با تغییر در مقررات پیچیده coronavirus آن باعث حس تجاری خوبی برای شروع برنامه ریزی در حال حاضر.

نیروی کار برنامه ریزی فرصت های پرسنل امروز

مرور بیشتر نیروی کار و برنامه ریزی مشاغل

Yash Dubal

در مورد یاش Dubal

یاش Dubal است که موسس و مدیر عامل یک Y & J وکلاء . یاش به انگلستان آمد و در سال 2003 با تنها £1,500 و تاسیس Y & J وکلاء در اصول صداقت حرفه ای, قابلیت اطمینان, مفید و approachability. این شرکت در حال حاضر یک حقوقی 500 شرکت حقوقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im