وزیر دفاع استان را برای حمایت از بی خانمان ها در طول همه گیر

محتوای مقاله

وزیر خدمات اجتماعی پل Merriman هل دادن به عقب در برابر انتقاد است که در این استان انجام داده است و نه به اندازه کافی برای محافظت از افراد بی خانمان در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

برای هفته های سازمان های جامعه در ساسکاتون باید خواست این استان را به خود اختصاص پول بیشتر برای حمایت از پناهگاه های اضطراری و مسکن برای افراد بی خانمان که در نظر گرفته به ویژه مستعد ابتلا به شیوع ویروس.

Merriman استدلال وزارت سرمایه گذاری در حالی که نه به عنوان بزرگ به عنوان برخی از حوزه های قضایی دیگر در کانادا شده اند موثر در کمک به پناهگاه و مشتریان.

“وجود دارد هیچ راهکار در برخورد با یک بیماری همه گیر” Merriman گفت. “ما مطمئن ساخته شده سرمایه گذاری های ما در انجام خدمات اجتماعی بسیار متمرکز و فراگير.”

ما عذرخواهی می کنیم اما این فیلم شکست خورده است را به بار.

خدمات اجتماعی همه گیر طرح اعلام کرد در مارس 31 شامل یک زمان $171,000 پرداخت به تقسیم میان 10 پناهگاه در استان که در سازمان اشاره کرده اند بسیار کمتر از حوزه های قضایی مانند آلبرتا که اختصاص داده شده $30 میلیون برای زنان و پناهگاه بی خانمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>